Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy to już dzidziuś??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dodatkowe tzn jakie???
    szczerze dziwi mnie ten brak okresu bo nie brałam długo tych tabletek zaledwie 2 miesiące a wcześniejsze miesiąc ale zrobiłam se dwu miesięczną przerwę pomiędzy jednymi i drugimi i za pierwszym razem ciach okres elegancko w porę i reglanie a tym razem nic... Ale gdy tak sobie myślę to przecież jest małe prawdopodobieństwo

    Skomentuj

    •    
         

      Asiu tym bardziej sie nie dziw ze organizm szaleje. Dopiero co zdarzyl jakos dojsc do siebie a tu znow dodatkowe hormony.
      Co do dodatkowych metod to poczynajac od prezerwatywy, po globulki na piankach skonczywszy.

      A probowalas wkladki domacicznej, plastrow czy krazka ?

      Skomentuj


        ojoj te tabletki były pierwsza moja antykoncepcja
        oprócz prezerwatyw oczywiście bo to można było kupić wszędzie i jak wiadomo one nie zdały egzaminu... Ale może porozmawiam z lekarzem nad inna metoda bo po tych pigułkach miałam zawroty głowy i nudności no i ten nieszczęsny okres dwa razy w miesiącu

        Skomentuj


          Tak swoja droga to tabsy powinno sie przyjmowac conajmniej 3 miesiace by moc mowic o skutkach ubocznych - te 3 opakowania to takie minimum i po nich zdarza sie ze wszelkie dolegliwosci ustepuja bo organizm sie przyzwyczaja.
          Polecam poczytac watek o antykoncepcji i tam kontynuowac watek

          Skomentuj


            Zrobiłam ten test i dwie kreseczki mi to jednak okser bez powodu się nie spóźnia

            Skomentuj


              No to widac jak to metoda termiczna jest skuteczna prawie w 100 %
              Gratuluje Nie bedzie zle - odchowasz i bedziesz miala spokoj

              Skomentuj


                Oja tu nie chodzi o antykoncepcje, tylko o wczesne wykrywanie ciazy :/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam!!!
                  Po odstawieniu tabletek 3 miesiace temu postanowilismy zaczac starac sie o dziecko. To jest nasza 1 proba i bardzo sie denerwuje a do okresu jeszcze 1.5 tyg a ja ciagle w stresie. a do tego za 3 miesiace mamy slub.
                  pozdrowionka dla was a szczegolnie dla dziewczyn ktore juz wiedza ze nosza potomstwo

                  Skomentuj


                    Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                    Oja tu nie chodzi o antykoncepcje, tylko o wczesne wykrywanie ciazy :/
                    CARIN ;| w szoku jestem.. sory, że nie pisze do tematu.. ale jak to KUBUŚ?? to będziesz mieć synka jednak;]???????

                    Skomentuj


                      Napisane przez wisnia3006 Pokaż wiadomość
                      Witam!!!
                      Po odstawieniu tabletek 3 miesiace temu postanowilismy zaczac starac sie o dziecko. To jest nasza 1 proba i bardzo sie denerwuje a do okresu jeszcze 1.5 tyg a ja ciagle w stresie. a do tego za 3 miesiace mamy slub.
                      pozdrowionka dla was a szczegolnie dla dziewczyn ktore juz wiedza ze nosza potomstwo
                      Powodzenia . Z doswiadczenia wiem, ze mozna za pierwszym razem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
                        CARIN ;| w szoku jestem.. sory, że nie pisze do tematu.. ale jak to KUBUŚ?? to będziesz mieć synka jednak;]???????
                        Ano siusiaka moja Maja dostala ;D

                        Skomentuj


                          Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                          Ano siusiaka moja Maja dostala ;D

                          hahaha;D to może będzie Majek?:P a nie Kubuś;p

                          Skomentuj


                            he no czasem się tak zdarza dlatego ja się dowiem jak się urodzi

                            Skomentuj


                              zrobilam test po 8 dniach o ewentualnym zaplodnieniu i niestety 1 kreska
                              mam nadzieje ze okresu nie bedzie a do niego jeszcze tydzien

                              Skomentuj


                                Napisane przez Miska12 Pokaż wiadomość
                                he no czasem się tak zdarza dlatego ja się dowiem jak się urodzi
                                Dopiero jak się urodzi?!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X