Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poronienie A Kolejna Ciąża

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Poronienie A Kolejna Ciąża

    Czy po pierwszej ciąży, gdy poroniłam, to z drugą będzie wszystko w porządku? Niepokoi mnie to bardzo. Może macie albo znacie podobne przypadki? Przez to boję się starać ponownie...
    Last edited by marzycielka; 28-07-2008, 17:47.
  •    
       

    #2
    Boję się, ale chcę, nawet zamierzam "zaplanować" płeć dziecka. Jednym słowem, biorę życie za rogi!!!

    Skomentuj


      #3
      witaj, obawiam się, że takiej gwarancji, że wszystko na pewno będzie OK nikt Ci nie udzieli. Po prostu są to indywidualne sprawy każdej kobiety.

      Ale podoba mi się teraz Twoje podejście do sprawy, bo widać, że jesteś zdeterminowana i wiesz czego chcesz, nawet dokładnie Najgorzej jeśli zaczniesz się obawiać i sama negatywnie nakręcać, tak więc do dzieła, a życie już samo pokaże!!! Trzymaj się!

      Skomentuj


        #4
        Napisane przez marzycielka Pokaż wiadomość
        Czy po pierwszej ciąży, gdy poroniłam, to z drugą będzie wszystko w porządku? Niepokoi mnie to bardzo. Może macie albo znacie podobne przypadki? Przez to boję się starać ponownie...
        Marzycielko dokładnie nikt Ci nie udzieli konkretnej odpowiedzi na to pytanie, ale ja mysle że nie potrzebnie sie martwisz. Wiem, nigdy nie byłam w takiej sytuacji ale tez w ciązy dużo stresów przeszłam i wiem że nie należy sie poddawać,musimy chodzić z głowa podniesioną do góry i koniecznie myśleć pozytywnie!
        POZDRAWIAM
        Wojtuś 28.11.2007

        Skomentuj


          #5
          badz dobrej mysli

          na to do konca nawet lekarz nie bedzie w stanie Ci dac gwarancji.Ale bardzo duzo zalezy od twojej woli,mysl cały czas pozytywnie spokuj napewno ci pomoze.Nie mysl o zlych momentach zycia tylko o samych milych chwilach a powinno byc dobrze badz dobrej mysli i pełna optymizmu.Znam rodzine ktora miala podobna sytuacje a teraz maja dwoch synow i sa szczesliwi.TRZYMAM KCIUKI
          POZDRAWIAM
          http://suwaczki.maluchy.pl/li-22895.png

          Skomentuj


            #6


            Marzycielko,
            wszystko zalezy od tego jaki byl powod poronienia. Jesli nie zdiagnozowano zadnej przyczyny lub przyczyna zostala usunieta najprawdopodobniej bedziesz mogla juz niedlugo cieszyc sie ciaza i dzidziusiem!
            Tak bylo w moim przypadku - po poronionej ciazy kolejna zakonczyla sie maluszkiem.
            pozdrawiam,
            demira

            Skomentuj


              #7
              Ja również miałam kłopoty, zarówno z pierwszą, jak i z drugą ciążą. Obie zakończyły się poronieniem. Na szczęście, trafiłam do immunologa, który trafnie zdiagnozował mój przypadek i od dwóch miesięcy jestem mamą wspaniałej Paulinki :-)
              Także trzyam kciuki - na pewno wkrótce Ci się uda!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Powinnas przedewszystkim brac z dwa miesiace (miesiac)przed zaplanowaniem -kwas foliowy i w trzech pierwszych miesiacach.

                Skomentuj


                  #9
                  Napisane przez marzycielka Pokaż wiadomość
                  Czy po pierwszej ciąży, gdy poroniłam, to z drugą będzie wszystko w porządku? Niepokoi mnie to bardzo. Może macie albo znacie podobne przypadki? Przez to boję się starać ponownie...
                  Marzycielko przeczytaj ten artykuł

                  http://babyonline.pl/ciaza_i_porod_c...ykul,2015.html

                  pozdrwaim serdecznie

                  Skomentuj


                    #10
                    marzycielko, koniecznie myśl pozytywnie, dziewczyny mają rację. Nie można nic zagwarantować, ale też i skazać zaraz na niepowodzenie. Z tego co wiem, to teraz u wielu kobiet zdarzają się poronienia.

                    Basia101 ciekawy ten artykuł, który znalazłaś, sama chętnie go przeczytałam.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Marzycielko, moim zdaniem powinnaś być pewna swoich decyzji! Nie możesz powątpiewać, a zobaczysz co ci życie przyniesie. Życzę powodzenia!!!

                      Skomentuj


                        #12
                        Poronienie A Kolejna Ciąża

                        Dziewczyny!!!
                        Niewiem czy w odpowiednim miejscu piszę , jak w złym to przepraszam.
                        Mam 7 miesięcznego synka , od 5 miesięcy spowrotem biorę tabletki(harmonet), wiem ze zawsze jest możliwość zajścia w ciąże , mi się to nie zdarzało. Zdażyło mi się jednak zapomnieć ostatnio wziąść jedną tabletkę.
                        Zawsze okres dostaję 4 dnia po skończeniu opakowania.Przed ciąża było inaczej bo zawsze dostawałm następnego dnia po zakończeniu opakowania.
                        Opakowanie skończyłam w poniedziałek , wiec liczyłam się z tym , ze moge o dzień wcześnie dostać okres. W środę jak bawiłam się a małym(uwielbia skakać mi po mnie jak go trzymam) okropnie zabolało mnie w podbrzuszu , strasznie jeszcze nigdy tak nie miałam i wieczorem zobaczyłam troszke krwi. KOchał się też tego dnia z mężem i byłam pewna ze już na dobrze okres będe miała , ale w czwartek rano nic, tylko troszeczkę (mała plamka krwi). Wieczorem jak się myłam zobaczyłam ze wyleciały ze mnie skrzepy krwi. Jest piątek a okresu nadal nie ma.
                        Co się dzieje???? Czy to możliwe żebym zaszła w ciąże i poroniła?????
                        Jeśli któraś z was przerobiła coś podobnego proszę o odpowiedzi.
                        Zaczynam się martwić , bo jeśli nawet zaszłabym w ciąże to nie koniecznie muszą być to objawy poronienia , tylko poprostu tak może być.
                        Dodam , że ostatnio wszystko znika z mojej lodówki w tempie ekspresowym ,
                        Czekam na wasze odpowiedzi . pozdrawiam




                        Skomentuj


                          #13
                          Proponuję jak najszybciej zgłosić się do lekarza.
                          pozdrawiam

                          Skomentuj


                            #14
                            Mysle ze taki problem nie nadaje sie do rostrzasania na forum - polecam lekarza.

                            Skomentuj


                              #15
                              koniecznie idź do lekarza...
                              chyba, że jakiś akurat będzie na forum i to przeczyta ale to wątpliwa sprawa

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X