Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szpital w Lubinie (Bema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szpital w Lubinie (Bema)

    Witam wszystkich forumowiczów! Mam pytanie zy któraś z młodych mam rodziła może w Lubinie na bema ale ostatnimi czasy? Tzn już po likwidacji Feminy. Chciałabym wiedzieć czy coś się w szpitalu zmieniło tzn. jakie są teraz warunki na oddziale położniczym i noworodków. Niestety nie mam wyboru i musze tam urodzić moje maleństwo i chce jak najwiecej wiedzy posiasc by sobie to jak najbardziej umilic i ułatwić. Chciałaym w szpitalu prywatnym rodzic ale żadnego już po Feminie w moim rejonie nie ma niestety. Także proszę o jakiekolwiek informacje o tym szpitalu. Pozdrawiam





  •    
       

    #2
    Odp: Szpital w Lubinie (Bema)

    Podpinam się pod wątek i również czekam na wszelkie info, zarówno proszę pisać o pozytywach, jak i negatywach.
    " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




    Skomentuj


      #3
      Odp: Szpital w Lubinie (Bema)

      Napisane przez kaathrina Pokaż wiadomość
      Podpinam się pod wątek i również czekam na wszelkie info, zarówno proszę pisać o pozytywach, jak i negatywach.
      Kaathrina bardzo serdecznie Ci gratuluje!!! :*
      Nic nie pisalas, ze jestes z Lubina, moze nawet sie znamy

      Dziewczyny a dlaczego wlasciwie zamknieto Femine? Niedoinformowana jestem


      Skomentuj


        #4
        Odp: Szpital w Lubinie (Bema)

        Ja też dokładnie nie wiem czemu ją zamknęli ale wiem tylko tyle ze część lekarzy przeszło na Bema i cały sprzęt z porodówki i dla niemowląt Femina przekazała na Bema. Ale dokładnie czemu tak się stało to nie wiem Bema jest teraz wystawione w przetargu i ciekawa jestem kto go kupi - bo ponoć MCZ się szykuje. Mam nadzieje ze jak będę rodzić to te przemiany wszystkie się skończą. Bo chciałabym wiedzieć na czym stoję




        Skomentuj


          #5
          Odp: Szpital w Lubinie (Bema)

          Napisane przez urszulka81 Pokaż wiadomość
          Ja też dokładnie nie wiem czemu ją zamknęli ale wiem tylko tyle ze część lekarzy przeszło na Bema i cały sprzęt z porodówki i dla niemowląt Femina przekazała na Bema. Ale dokładnie czemu tak się stało to nie wiem Bema jest teraz wystawione w przetargu i ciekawa jestem kto go kupi - bo ponoć MCZ się szykuje. Mam nadzieje ze jak będę rodzić to te przemiany wszystkie się skończą. Bo chciałabym wiedzieć na czym stoję
          Urszulka moze dowiedz sie o szkole rodzenia prowadzaona przy Bema, poznasz polozne z tego szpitala i napewno bedziesz spokojniejsza. Mysle, ze mozesz tez wynajac polozna albo urodzic w szpitalu w Legnicy, chociaz wydaje mi sie, ze warunki sa porownywalne.
          Jesli MCZ przejmie szpital to poprawi sie jakosc uslug. Badz dobrej mysli


          Skomentuj


            #6
            Odp: Szpital w Lubinie (Bema)

            Tak planuje iść do szkoły rodzenia przy Bema Już po 20 tc chcę się zapisać z mężusiem. No i położną też opłacę. Ale liczę że ktoś może już leżał na porodówce po tych wszystkich zmianach i podzieli się ze mną i kaathriną opinią o szpitalu Co do Legnicy to trochę daleko myślę, z Polkowic do Lubina i tak będę miała kawałek




            Skomentuj


              #7
              Odp: Szpital w Lubinie (Bema)

              Urszulka kto jest Twoim lekarzem prowadzacym? Chodzisz prywatnie? Jesli tak, zagadnij go czy bedzie asystowal przy Twoim porodzie.
              Niestety nie pomoge Ci jesli chodzi o nowe warunki na Bema, wiekszosc znanych mi rodzacych rodzilo wlasnie w Feminie.

              Pozdrawiam


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Szpital w Lubinie (Bema)

                Napisane przez Promesse Pokaż wiadomość
                Kaathrina bardzo serdecznie Ci gratuluje!!! :*
                Nic nie pisalas, ze jestes z Lubina, moze nawet sie znamy

                Dziewczyny a dlaczego wlasciwie zamknieto Femine? Niedoinformowana jestem
                Witam Promesse kopa lat
                Jestem z Polkowic, a nie wiedziałam, że Ty też z tych okolic

                Co do Feminy była dość spora afera, ponoć nawet ktoś na porodówce zmarł - zaczęły się dochodzenia, prokuratura a rezultatem tego wszystkiego zamknięto oddział położniczy...Ale tak jak pisze Urszulkaczęść sprzętu przeniesiono na Bema. Doszły mnie też słuchy, że szpital został "podzielony"na część pół prywatną i państwową- a ile w tym prawdy?...
                " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Szpital w Lubinie (Bema)

                  Kaathrina ja pochodze z Lubina, pozniej przeprowadzilismy za miasto, do Osieka

                  Kurcze przykre to, ze w 21 wieku wciaz my kobiety mamy stracha przed porodem i opieka na porodowce. Ciekawe czy to sie kiedys zmieni i w kazdym szpitalu bedzie mozna rodzic po ludzku..


                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Szpital w Lubinie (Bema)

                    Moim lekarzem jest dr Nowacki z Profeminy i wiem ze nie bedzie go raczej przy porodzie bo ma tylko na bema dyzury




                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X