Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziewczyny która rodziła w wołominie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dziewczyny która rodziła w wołominie?

    Wołomin to szpital który znajduje sie najblizej mojego domu. Opinie w sumie ma rózne, ale bardziej na "Tak" niz na "Nie". Niestety wiekszosc znaleznionych przeze mnie info na forach jest dosc "stara" . moze któraś z was tam rodziła jakos nie dawno albo sie tam wybiera i przyblizy mi jak jest tam faktycznie teraz? znieczulenie, personel,warunki i wszystko inne co wazne a ja jeszcze o tym nie wiem.
    Bede wdzieczna za odpowiedzi. pozdrawiam was wszystkie
  •    
       

    #2
    Odp: Dziewczyny która rodziła w wołominie?

    Hejka. Ja rodziłam w wolominie w maju 2009. Szpital polecam, czysto, miły personel. Ja miałam akurat cesarkę bo mały się nie przekręcił i polecam doktora Rafał Zduna. Skorzystałam z takiej możliwości ,że wzięłam po poorodzie osobny pokój. I bardzo byłam z tego zadowolona. Prysznice są czyste, i bardzo często chodzą Panie i sprzątają. Jedyna rzecz o której musisz pamiętać to papier toaletowy bo tego tam nie ma trzeba mieć swój. Jak będę drugi raz rodzić to myślę że też tam, przynajmniej wiem że nie będzie problemu z przyjęciem. Polecam i jakbyś miała jakieś pytania to spróbuję odpowiedzieć.




    url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dziewczyny która rodziła w wołominie?

      Dzieki za odpowiedz, bo juz zaczełam sie martwić ze tam nikt nie rodzi a ja sie na rzeź wybieram jak jeszcze mogę skorzystać z Twojego doświadczenia to powiedz proszę czy chodziłaś do tego lekarza prywatnie na wizyty? opłacałaś połozna? i przede wszystkim za co najlpiej zapłacic ( sala po porodzie itd.) zeby chociaz troche zapewnic sobie prywatnosci i spokoju. panicznie boje sie porodu, tego ze personel bedzie opryskliwy itd. to moja pierwsza ciąza wiec wyobraznia mi pracuje, a niestety ludzie maja rózne doswiadczenia i mnie strasza wiadomo wszystkiego nie da sie zaplanowac, ale chociaz to na co mam wpływ chciąłbym sobie jakoś ułatwić.
      Z góry dziękuje za odpowiedz pozdrawiam

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dziewczyny która rodziła w wołominie?

        Hejka Mam straszny problem z zalogowaniem się tutaj na forum, no ale udało się i już ci odpisuje. Co do Pana doktora, to powiem tak bylam przygotowana na poród naturalny i chodziłam do lekarzy w Warszawie, kiedy wyszło tak że dowiedziałam się,że skończy się to na cesarce planowanej a w warszawie na taką cesarkę nie ma szansy się umówić, To poprostu zaczęłam pytać po znajomych i koleżanka poleciała mi tego lekarza. Ja byłam u niego na jednej wizycie prywatnej zapłaciłam 100 zł i na tej wizycie pan doktor mnie zbadał, zrobił usg no i potwierdził że mały się nie przekręci. Dał mi takie skierowanie na którym było napisane że jest to cesarka planowana i konkretny dzień kiedy mam się zgłosić, żeby on był na dyżurze i zrobił cc. Ja planowałam ,że będę prac znieczulenie zewnątoponowe, więc kiedy dowiedziałam się że będzie to cc to pieniądze przeznaczyliśmy na pokój osobny, i tak w tym pokoju byłam od wtorku wieczorem do piątku i zapłacilismy za niego 600 zł. Uważam że warto, bo może tam być z tobą mąż jest dodatkowe łożko i może być tam z tobą przez cały czas jakaś osoba, jedzenie dla tej osoby jest też już wykupione powiedzmy jest w pakiecie ( mąż się nie naje bo to szpitalne papki ale jest oki ). Więc jak tylko trafisz do szpitala to spytaj się o pokój bo mogą być zajęte. Naprawdę to daje duży konfort. Ja za położną nie płaciłam, i tak jak widziałam to tylko jak pytasz to one przychodzą i pomagają. Wiem że jak jest się pierwszy raz w ciązy to różne myśli przychodzą do głowy i człowiek wyobraża sobie najgorszy scenarusz, ale napewno będzie oki. Ogólnie szpital jest bardzo czysty. Pozdrawiam i pytaj jakbyś coś chciała wiedzieć.




        url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dziewczyny która rodziła w wołominie?

          Zaczynam miec przebłyski na to ze nie bedzie tak źle od razu mi lepiej
          a wiesz moze jeszcze jak to jest z tym rezerwowaniem sali. Bo wiadomo jak masz zaplanowane cc na dany dzien to i na dany dzien mozesz sobie zapłacic za sale a normalny poród czlowiek sam nie wie kiedy go dopadnie wiec jaki dzien zaklepac?. rozumiem jednak ze personel i całą ta rezerwacja jest jakas elastyczna ze mnie nie wycyckaja w oststniej chwili
          szczerze mówiac to mysle o porodzie do wody. jak wszystko bedzie oczywiscie dalej dobrze szło z ciaza itd.
          a jak znioslaś cc? ciezko było po wszystkim dojsc do siebie?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dziewczyny która rodziła w wołominie?

            Hej.
            Co do rezerwacji sali to chyba nie można wcześniej, ja też nie rezerwowałam wczesniej tylko jak przyjechaliśmy do szpitala, to mąż odrazu poszedł spytać czy jest jakiś wolny pokój i odrazu wzieliśmy pokój. Z tego co kojarze to mnie do porodu przygotowywali w takiej sali gdzie może być poród w wodzie więc sala tam jest. A odnośnie jeszcze tego personelu wydaje mi się,że nie masz po co wydawać pieniądze bo położne były naprawdę bardzo miłe. Ja urodziłam Szymka o 11.20 we wtorek i w piątek już wyszłam, więc jak na cesarkę to bardzo szybko. Tak naprawdę to tylko dzięki mobilizacji mojego męża tak szybko do siebie doszłam, bo w pierszej dobie już stanęłam na nogi a to bardzo ważne. Tylko ból głowy miałam straszny po znieczuleniu, ale nieraz tak jest. Wiesz co może to takie przyziemnie ale nie ma to jak prysznic po porodzie odrazu człowiek czuje się jak nowo narodzony. Wiesz obawy zawsze są bo kobieta nie wie co ją czeka, jak teraz sobie pomyślę jak będę drugi raz w ciąży to myślę że też będzie strach bo już wiem co mnie będzie czekać, ale jak sobie pomyślę o tym momencie jak pokazali mi Szymka to poprostu niedoopisania istny cud. Po cesarce doszłam dość szybko do formy, a najlepszą kuracją odchudzającą po ciąży jest karmienie piersią u mnie sprawdziło się w 100 %. Pozdrawiam i daj znać czy mogę ci w czymś jeszcze pomóc.




            url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

            Skomentuj


              #7
              Odp: Dziewczyny która rodziła w wołominie?

              Dzięki za opisanie wszystkiego dokładnie na chwilę obeca zaspokoilaś moją ciekawość , i zarazem uspokoiłas trochę nerwy. Mam nadizeje ze tez bede cały poród wspominac równie miło jak TY.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X