Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problemy z płodnością - która klinika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Problemy z płodnością - która klinika

    Witam,
    czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z klinikami leczenia bezpłodności? Sądzimy z mężem, że czynniki genetyczne mogą mieć znaczenie w naszym przypadku, ponieważ staramy się o dziecko od prawie półtora roku i jak na razie bez rezultatu. Problemy z płodnością stwierdzono u brata mojego męża, ale on mieszka w Holandii, więc niewiele może nam podpowiedzieć. Może któraś z Was zna dobrego lekarza bądź klinikę?

    #2
    Odp: Problemy z płodnością - która klinika

    Witaj! Problem z płodnością - skąd ja to znam! Powiem tak: zanim trafiłam do kliniki specjalistycznej biegaliśmy od lekarza do lekarza i wszyscy rozkładali ręce, o niby wszystkie wyniki były ok. Gucio prawda - nie warto! Gdybym miała doradzać to powiedziałabym: idżcie od razu właśnie do specjalistycznej kliniki. Bo jak im okazaliśmy nasze wyniki badań, to część z nich od razu odrzucili, komentując: "z tego laboratorium to zawsze dobre wyniki są". I mieli rację. My skorzystaliśmy z przychodni NOVUM w Warszawie. Idzięki nim możemy się cieszyć naszymi dwoma synkami. Polecam i życzę wytrwałości

    Skomentuj


      #3
      Odp: Problemy z płodnością - która klinika

      Jestem na bieżąco, bo moja siostra była na konsultacjach w kilku klinikach i wracała zniesmaczona, bo za każdym razem mówiła, że miała wrażenie, że chcą ją naciągnąć, a nie pomóc. Przez jakąś swoją koleżankę trafiła do Invicty i tam otrzymała fachową opiekę - rozpoczynają właśnie z mężem IVF. Co do lekarza - jeśli będziesz chciała, zapytam ją o nazwisko tego, który ją prowadzi. Wiem, że przerobiła kilka klinik zanim zdecydowała się na tę, więc sugeruję sprawdzić, zanim którąś wybierzesz - chodzi w końcu o Twoje dziecko. Trzymam kciuki i życzę powodzenia!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Problemy z płodnością - która klinika

        Ja rowniez ten problem znam i najwieksza skutecznosc ma invicta. Duzo dobrego mozna też poczytać o nich na naszym bocianie
        Łagodna perswazja jest potężniejsza od brutalnej siły

        Skomentuj

               
        Working...
        X