Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomorzany Klinika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pomorzany Klinika

    Witam

    rodziłam w lipcu 2009 w wyżej wymienionej placówce i jestem zadowolona polecam
    urodziłam dużego zdrowego chłopca, a wy?
  •    
       

    #2
    Odp: Pomorzany Klinika

    Hej Ja rodziłam w Goleniowie w listopadzie 2008 roku. Nie polecam. Gdybym miała możliwośc rodziłabym w szczecinie, bo nie mam daleko. Mój synek skończył roczek trzy dni temu ))

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pomorzany Klinika

      Wszystkiego naj dla maluszka zatem O Goleniowie nic nie słyszałam ale wiem, że w Policach też ponoć jest super Tak więc moze kolejne dziecko tam? ;P Pozdrawiam

      Skomentuj


        #4
        Odp: Pomorzany Klinika

        Dziękujemy O Policach słyszałam że dobry szpital. Znajoma moja rodziła w Zdrojach i mówiła że fajnie, tylko że bardzo dużo porodów mają. Następnego bobasa na razie nie planuje, ale za kilka lat bardzo chętnie A ile twoj maluszek już ma? Pozdrawiam

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pomorzany Klinika

          no mój pierwszy już ponad 3 latka a dokładnie 3 lata i 4 miesiące a drugi skończy na dniach cztery miesiące Kacper i Marcel Ja też nie planowałam, a teraz to i bym chciała jeszcze córkę ale to już za pare lat... Najpierw odchowam łobuziaków tak, zeby mi pomagali pozdrawiam

          p.s. o zdrojach to różnie mówią ale sama nie wiem myślałam o nim ale jednak w ostatniej chwili wybrałam Pomorzany i jestem zadowolona. Było spokojnie i opieka nad maluszkiem bardzo dobra, ja tez nie mam co narzekać.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Pomorzany Klinika

            Hej
            ja swoją pierwsza córkę również rodziłam w tej kliniece i super było. Tzn. lekarze wporządku (ja akurat rodziłam przy doktor Rawickiej i ona prowadziła moją ciążę - ciekawe czy tam jeszcze pracuje)
            Poród miałam szybki ale skutki fatalne myslę że gdyby nie tamci lekarze to nie wiem co by było z moim urwanym jajnikiem
            Ponadto pediatrzy i połozne bardzo miłe, zawsze mozna było sie o wszytko zapytać. W nocy po porodzie jedna położna siedziła ze mna kilka godzin i zmieniała mi okłady z lodu bo tak pochratane miałm krocze. Ogólnie bardzo miło wspominam ten szpital i personel.
            Last edited by majajula; 26-11-2009, 11:24.


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pomorzany Klinika

              Witam Ja nie znam tych lekarzy z nazwisk, a że trafiłam z porodem na 2 zmiany to było sporo kobiet i paru mężczyzn. Co ciekawe wiekszość osób narzeka tam na obecność studentek, a mi bardzo pomagali zarówno na porodówce jak i przy maluchu.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Pomorzany Klinika

                Witam Ja nie znam tych lekarzy z nazwisk, a że trafiłam z porodem na 2 zmiany to było sporo kobiet i paru mężczyzn. Co ciekawe wiekszość osób narzeka tam na obecność studentek, a mi bardzo pomagali zarówno na porodówce jak i przy maluchu.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Pomorzany Klinika

                  hej Ja tez rodziłam na Pomorzanach w 2009 r. Byłam bardzo zadowolna i polecam. Pozdrawiam


                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Pomorzany Klinika

                    Ja także rodziłam w tej klinice.Z czystym sumieniem mogę ją polecić wszystkim przyszłym mamom.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X