Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szpital w Zgorzelcu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szpital w Zgorzelcu

    Niestety nie mogę polecić szpitala w Zgorzelcu. Atmosfera podczas porodu była po prostu straszna! Położne i lekarz bardzo nieuprzejmi, zero uśmiechu, dużo nieprzyjemnych uwag, zwracanie się do pacjentki na "ty"...

    Miał byc poród rodzinny, a trafiłam z moim facetem na salę wieloosobową, żadnych udogodnień - ani śladu prysznica czy drabinek do ćwiczeń, o których tyle się naczytałam szukając info o porodach rodzinnych. Piotrek nawet nie dostał stroju ochronnego ani głupich foliowych kapci. Nie chcieliśmy zapłacić za rodzinny i ordynator zagroził, że w takim razie nie wyda mi wypisu.

    Ordynator, pan P., jest mało kompetentny - nie potrafi rozpoznać wielowodzia, zdarzyło się też, że dziecko umarło podczas porodu na skutek jego decyzji...

    #2
    Odp: Szpital w Zgorzelcu

    Kochana ja równiez rodziłam w Zgorzelcu.Khm...zdecydowałam sie tylko dlatego ze moj lekarz prowadzacy tam pracowal.Cóz,zgodze sie z Toba ze 2 panie polozne sa tam bardzo nie miłe!!!co do porodu to ufff....trafiłam własnie na pana P.. nie byl zbytnio mily chcial robic mi wakum ale jakos sie zaparłam(zreszta dostalam jakis zastrzyk bo nie mialam boli partych)i po ktoryms z kolei parciu dosłownie wygniotł mi dziecko czulam jak pekam!!!Jak mnie zszywał to żul gume!a polozne pierwsza zmiana podala mi dopalacza rano do 15 leciala ta kroplowka jak krew z nosa,a jak przyszla druga zmiana to juz bylo lepiejpanie polozne byly super bardzo mile.Mialam porod rodzinny obok tej głowne "rzezni"(tak z kolezankami nazwalysmy sale porodowa)ktora kojarzy sie z latami 70-tymi.Do dyspozycji mialam prysznic,piłke,muzyka grała,maz mial fartuch i kapcie folioweOgólnie pobyt w szpitalu nie byl zly z wyjatkiem zachowan dwoch pan poloznych ktore po porodzie tak mi piersi masowaly jakbym byla krowa i pana P ktory nie chcial sie zgodzic na cc mimo ze dzien wczesniej dziecku tetno zanikało i mialam 5 razy ktg robione,uparl sie ze mam wlasnymi silami urodzic.
    Last edited by izolda1603; 25-11-2009, 23:39.

    Skomentuj

           
    Working...
    X