Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szpital w Kielcach ul. Prosta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szpital w Kielcach ul. Prosta

    Witam ja rodziłam w tym szpitalu w Listopadzie 2008. Poród wspominam rewelacyjnie. Miałam poród rodzinny (płaciliśmy 200 zł) mieliśmy osobną sale, opieka była rewelacyjna. Położna na którą trafiłam spisała się na medal bardzo dużo mi pomogła, co prawda nie uniknęłam nacięcia, ale spowodowane było ono tym, ze moja córcia nagle się cofnęła, a skurcze troszkę zanikły.
    Wybrałam ten szpital na poród ponieważ nie ukrywam pracuje w nim mój lekarz do którego chodziłam przez praktycznie całą ciążę. leżałam też 3 razy w ciąży w tym szpitalu i byłam zadowolona z opieki.
    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







  •    
       

    #2
    Odp: Szpital w Kielcach ul. Prosta

    O jak miło się dowiedzieć że jest tu mama z moich okolic czyli Kielc.
    Ja rodziłam na czarnowie, jestem bardzo zadowolona z opieki, miałam tam swojego lekarza i położną.
    Pozdrawiam
    Wojtuś 28.11.2007

    Skomentuj


      #3
      Odp: Szpital w Kielcach ul. Prosta

      kalka23 ja też rodziłam na czarnowie i też jestem bardzo zadowolona z opieki, jedyne co by mogli poprawić to warunki typu osobne łóżeczka dla dzieci.... Ale ogólnie to jestem zadowolona ze szpitala. Ja również chodziłam do lekarza z czarnowa (bardzo jestem niezadowolona z niego) i moja położna też tam pracuje.

      Jeśli będe miała kolejnego bobaska, to chyba pójdę na prostą rodzić, bo moja położna zbiera się na emeryturę i dlatego już na czarnów nie będzie mnie ciągneło. A na prostej jest super lekarz, ale nie wiem czy tu można operować nazwiskami




      Skomentuj


        #4
        Odp: Szpital w Kielcach ul. Prosta

        BGKM ja rodziłam w 2007 roku na czarnowie, leżałam na sali po porodzie rodzinnym na parterze i były tam łóżeczka dla maluszków

        nie mam pojęcia jak teeraz. A Twoją położna czasem nie była p.Dorotka w sumie znam tam tylko ją, mam nadzieję że to nie ona odchodzi
        Wojtuś 28.11.2007

        Skomentuj


          #5
          Odp: Szpital w Kielcach ul. Prosta

          Ja rodziłam na oddziale i tam nie było łóżeczek dla maluszków. Ja byłam niezadowolona z mojego lekarza który mnie prowadził, a położną miałam super i nie byłą nią pani Dorota tylko pani Lola, dzięki niej nie byłam aż taka przerażona tym co się działo.
          Pozdrawiam




          Skomentuj


            #6
            Odp: Szpital w Kielcach ul. Prosta

            Kalka23 witaj :0 no znalazło się kilka mamuś na forum z Kielc, ale to naprawdę garstka. jak tam Twój maluszek? Jak sobie radzicie?
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              #7
              Odp: Szpital w Kielcach ul. Prosta

              Witaj.
              A no jakoś sobie radzę dzielnie.
              Mały ma już prawie dwa latka, troszkę mówi po swojemu ale bardzo malutko.
              A ja siedzę w domku z małym, myślę od przyszłego roku iśc do pracy ale czekam aż wojciech pojdzie do przedszkola.
              No malutko jest nas tu z kielc, ja założyłam prywatne forum na babyonline mają dostęp tylko te osoby co są wspisane na listę, także jakbyście chciały dołaczyć na pogaduchy kieleckie to dajcie znać
              A wy w której częsci kielc jesteście?
              Wojtuś 28.11.2007

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Szpital w Kielcach ul. Prosta

                Hej
                No to masz tak jak ja. Siedzimy z Weroniką w domku, jak znajdę pracę to może od września puszczę małą do żłobka, ale temu sprzeciwia się mój mąż
                Ja jestem wogóle z Szydłówka a teraz mieszkam z mężem na Białogonie. Z chęcią bym sobie zajrzała na to forum . A Ty z jakiej części miasta jesteś?
                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Szpital w Kielcach ul. Prosta

                  Hej
                  Byliśmy własnie na spacerku ale deszcz nas zmoczył troszkę.
                  A my mieszkamy na Os.Stok to kawałek mamy do siebie
                  A jak dajesz rade z Werroniczką, Ktoś Ci pomaga przy małej?
                  Ja odkąd mały się urodził to sama wszystko robię, mąz pracuje a rodzice i teście 50 km od nas więc sama sobie musiałam radzić ale nie narzekam
                  Wojtuś 28.11.2007

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Szpital w Kielcach ul. Prosta

                    ewisienka BGKM widze ze nowa kolezanke poznalyscie ja juz tez mialam z nia przyjemnas na innym watku jak jeszcze bylam w ciazy ale nie wiem czy kalka kojarzy




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Szpital w Kielcach ul. Prosta

                      Słoneczko oczywiście że Cię kojarzę
                      Ale Ci rośnie to Twoje słoneczko
                      Wojtuś 28.11.2007

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Szpital w Kielcach ul. Prosta

                        kalka23 kochana jaki ten świat mały ja też ze stoku!!!!!!!!!!!hehehe ale za pare tygodni będe ze świętokrzyskiego ale też niedaleko
                        Pozdrawiam




                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Szpital w Kielcach ul. Prosta

                          Witam!
                          A no widzisz jak mamy blisko do siebie, to wpadaj na kawę
                          Moje dziecię właśnie usypia, nie spał cały dzień i powoli odpada
                          Wojtuś 28.11.2007

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Szpital w Kielcach ul. Prosta

                            hej dziewczyny a moze zaprosimy kalke do siebie na watek?? bo po co tak latac z jednego na drugi chyba ze wolicie sobie tu poplotkowac




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Szpital w Kielcach ul. Prosta

                              kalka takie zaproszenie a ja akurat nie byłam pare dni na forum ehhh, pewnie kiedyś się możemy spotkać....a w której części osiedla mieszkasz? ja tuz przy świętokrzyskim te pare wieżowców (67-68 tak dla sprecyzowania). Oczywiście jesli chcesz to zapraszamy do nas na wątek listopadowych 2008 mam-ja sama urodziłam w styczniu ale mnie dziewczynki przygarneły,bo takie są kochane




                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X