Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szpitale w Krakowie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szpitale w Krakowie

    ja rodziłam w prywatnej klinice "Spes" na ul.Królowej Jadwigi, bardzo sobie ją chwalę,ale w tym roku nie ma już tam porodówki,bo nie podpisali umowy z NFZ.

    Dużo znajomych polecało "Ujastek" w N.Hucie
    FROCH
  •    
       

    #2
    Odp: Szpitale w Krakowie

    ja nie polecam przychodni na Ujazdku na NFZ. Szczególnie Pani Bernadetty. Juz nie pamietam jak sie nazywa.Z tego co Wiem jak z dzieckiem po porodzie sa jakies problemy to wiozą go i tak do Żeromskiego.
    Last edited by SyEla; 22-10-2009, 15:12.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Szpitale w Krakowie

      SyEla bo tak jest. jeśli się cokolwiek dzieje z rodzącą,bądź z dzieckiem jakieś wystapią komplikacje to przewożą na Kopernika,bądź tam gdzie jest Intensywny oddział dla noworodków. te prywatne klinki nie mają takiego specjalistycznego zaplecza co szpitale,stąd tak jest jak piszesz.
      FROCH

      Skomentuj


        #4
        Odp: Szpitale w Krakowie

        Ja rodzilam na Ujastku i nastepne dzieciatko tez bede tam rodzic! ogolnie bylam zadowolona!a co do personelu to mialam fajna polozna !jedynym minusem byla sepsa panujaca w krakowie i zamkneli oddzial!nikt nie mogl cie wtedy odwiedzac!dla mnie to bylo najgorsze bo chcialam zeby w tych wspanialych chwilach byl przy mnie maz!!tak wiec w maju wielki powrot


        [url=http://****************][img]http://****************/zabki/img5-

        Skomentuj


          #5
          Odp: Szpitale w Krakowie

          Ja wybieram się na weekend do Krakowa, termin mam na 1 listopada. I jeśli coś mi nagle "wyskoczy" to też zamierzam rodzić w tym szpitalu . (na Ujastku)
          Last edited by zoltala; 23-10-2009, 16:16.
          Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

          Antek - 6 listopada 2009r.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Szpitale w Krakowie

            Ja rodziłam na Ujastku. Szpital, opieka super. Sale są małe 2-3 osobowe każda ma swoją łazienkę, porodówka pojedyncza pełen komfort, można rodzić w wodzie. Studenci też sa jak na Kopernika, ale nie daje się tego tak odczuć, bo są dyskretni. Dowiesz się jak karmić i pielęgnować bobaska. Wszystko na najwyższym poziomie. Nawet otworzyli teraz nowy oddział dla tych dzieciaczków które wymagają specjalnej opieki. Jako drugi szpital po Koperniku przyjmuja na patologie od 22tyg i tam opieka jest również super. Dlatego wspominam pobyt tam bardzo miło.
            Moja siostra rodziła na Kopernika i jest zupełnie odwrotnie. Nikt jej nie badał po porodzie, nikt nie interesował się ani nią ani dzieckiem. Potem ją musiałam informować co i jak.


            Skomentuj


              #7
              Odp: Szpitale w Krakowie

              A ja rodziłam w Narutowiczu, bo mój gin do którego chodziłam prywatnie tam pracuje. Jestem zadowolona , moje koleżanki też tam rodziły i też są zadowolone, polecam


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Szpitale w Krakowie

                Ja rodziłam dwa miesiące temu na Ujastku i mogę polecić z czystym sumieniem. Dwa dni spędziłam na patologii ponieważ już było po terminie. Opieka na obu oddziałach bez zastrzeżeń.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X