Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego w Warszawie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego w Warszawie

    Hej, przeszukiwałam forum, by wypowiedzieć się na temat tego szpitala, ale nie znalazłam, więc tworzę nowy wątek. Ja rodziłam w tym szpitalu jeszcze przed remontem. Urodziłam w maju a chyba w grudniu oddali nowy oddział położniczy. Mogę powiedzieć same super słowa na personel, lekarzy. Sprzęt był stary i do wymiany, ale teraz już są wygodne łóżka, sprzęt na poziomie i co najważniejsze po porodzie jak już masz dziecko tłumaczą co przy tym dziecku robią. Siostra niespełna miesiąc temu rodziła w praskim szpitalu właśnie i przy każdym badaniu była, wszystko jej tłumaczono. Zarówno ona jak i dziecko byli pod bardzo dobrą opieką od początku do końca. Polecam szpital.

    #2
    Odp: Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego w Warszawie

    Podpisuję się pod postem wyżej rękoma i nogami. Warunki rewelacyjne (wyremontowane i nowocześnie umeblowane sale dwuosobowe z łazienką), personel także - położne i panie od noworodków bardzo pomocne. Sala porodowa kameralna i wyposażona we wszystko, co potrzebne do przyjemnego porodu (aczkolwiek nie dane mi było w końcu z niej skorzystać, bo poród odbył się przez cc). Wszyscy wyrozumiali - miałam kilka problemów czy to z zagubioną gdzieś po drodze z patologii na porodówkę, torbą do porodu czy już z opieką nad dzieckiem. Jedzenie wyśmienite - nie dość że smaczne, to jeszcze jest możliwość wyboru jednego z trzech zestawów obiadowych.

    Przy następnej ciąży też wybiorę poród w praskim

    Skomentuj

           
    Working...
    X