Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pakowanie torby do szpitala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Pakowanie torby do szpitala

    W drugiej ciąży byłam kompletnie nieprzygotowana. Trafiłam do szpitala w 31 tygodniu ciąży i urodziłam. Przeżyłam szok, bo nie spodziewałam się że synek tak szybko przyjdzie na świat. Razem z małym byłam miesiąc w szpitalu. Mąż dowoził nam rzeczy na bieżąco.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Pakowanie torby do szpitala

      ja w pierwszej ciąży byłam spakowania bardzo szybko, a w drugiej pakowałam sie praktycznie w ostatnim tygodniu. Oczywiście miałam wszystko naszykowaneale nie spakowane

      Skomentuj


        #33
        Odp: Pakowanie torby do szpitala

        Pakowanie takiej torby na pewno nie jest łatwe, dlatego warto poczytać co będzie Ci potrzebne i co tak na prawde warto ze sobą zabrać.Myślę , że Internetowa Szkoła Rodzenia Prenalen pomoże Ci w pakowanu torby ale też w odpowiednim przygotowaniu się do porodu

        Skomentuj


          #34
          Odp: Pakowanie torby do szpitala

          Ja sie spakowalam wg wytycznych poloznej ze szkoly rodzenia a potem i tak sie okazalo,ze czegos bylo za malo, a czegos za duzo. Wzielam koszulke do porodu, a w koncu rodzilam w swojej koszuli nocnej zapomnialam o tym, co spakowalam

          Skomentuj


            #35
            Odp: Pakowanie torby do szpitala

            Napisane przez ata-waw_001 Pokaż wiadomość
            Ja sie spakowalam wg wytycznych poloznej ze szkoly rodzenia a potem i tak sie okazalo,ze czegos bylo za malo, a czegos za duzo. Wzielam koszulke do porodu, a w koncu rodzilam w swojej koszuli nocnej zapomnialam o tym, co spakowalam
            Stres .

            Ale faktycznie na szkole rodzenia podpowiadają (lub nawet w materiałach dają) co zabrać ze sobą do szpitala. Jak już było powiedziane - wydrukować sobie listę, trzymać gdzieś blisko torby.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Pakowanie torby do szpitala

              Polecicie jakieś dobre koszulki do karmienia?

              Skomentuj


                #37
                Odp: Pakowanie torby do szpitala

                Napisane przez emmaz Pokaż wiadomość
                Polecicie jakieś dobre koszulki do karmienia?


                Polecam głównie wybieranie koszulek z bawełny, by była wygodna, oddychająca, przyjemna w dotyku, przydatna bez względu na porę roku. Nie polecam poliestru, często są z niego szyte te najtańsze koszulki ale materiał ten nie daje odpowiedniego komfortu. Pod biustem dobrze jeśli koszulki mają marszczenia pozwalające używać jej przez cały okres ciąży. Ta sama koszula, co w ciąży, przyda się także w połogu, zanim brzuch się obkurczy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Pakowanie torby do szpitala

                  swoją torbę do szpitala będę pakować na pewno tak z 2 msc wczęsniej, bo jestem straszną panikara, a zakupy do wyprawki to powoli zaczynam już tak naprawdę chociaż mam jeszcze kilka miesiecy. co do samych zakupów, no to na pewno koszula do porodu, biustonosz nowy do karmienia razy kilka, piżama i szlafrok ciążowy, do tego oczywiście coś dla maluszka typu rożek niemowlęcy, piżamka dziecięca. przeszperałam już pół internetu, ale udało mi sie w koncu znalezc stronke gdzie wszystko jest dobre jakosciowo, wiec i wam polece.

                  Skomentuj


                    #39
                    Lepiej naszykować jedną torbę podróżną. Powinna wystaczyć. U nas się sprawdziła. Polecam znaleźć listę wyprawkową, wydrukować i po kolei pakować. Lepiej mieć wszystko bo teraz jest problem z odwiedzinami i nie wiem czy w razie braku ktoś będzie mogł coś donieść.

                    Skomentuj


                      #40
                      Dla maluszka trzeba mieć pieluszki i resztę daje szpital. Oczywiście szlafrok i innego rodzaju kosmetyki dla siebie trzeba zabrać, wiadomo

                      Last edited by gagatka; 20-10-2020, 11:08. Powód: link

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X