Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki termin porodu pierwszego dziecka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    10 dni przed terminem
    Kinga, urodzona 2 maja 2008 roku

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      17 dni po terminie

      Skomentuj


        #18
        Miałam termin na 5 kwietnia, urodziłam 1 tak na pryma-aprilis, jak dzwoniłam do rodziców, że jestem w szpitalu i będę rodzic to mówili, że mam bardzo głupie żarty hahaha

        Skomentuj


          #19
          urodzilam 2 dni przed terminem

          Skomentuj


            #20
            Amelka urodziła się 8 dni po terminie 12 marca
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              #21
              ja mialam termin na 24.12 i dalej nic....jak narazie czekamy
              Olunia 6 styczen 2009

              Skomentuj


                #22
                ja urodziłam córkę 4 dni przed terminem

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  ja urodziłam 2 dni przed terminem
                  Natalka - 24 lipca 2008r.

                  Skomentuj


                    #24
                    dłuuugie 6 dni po terminie

                    Skomentuj


                      #25
                      Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                      Tak na prawde dzien urodzenia jest totalnym przypadkiem ( chyba ze jest to planowane CC ) . Sama data porodu wpisywana nam do kart ciazowych jest tylko pogladowa.
                      I tu się zgodze bo nie da się dokłądnie określić daty poczęcia Ja urodziłam 4 dni po terminie i mi pomogło bieganie po schodach przez cały dzień i masa malin, które troszke mi obrzydły . Ponoć właśnie ruch bardzo pomaga przyspieszyć poród i ja właśnie dlatego tak zasówałam, bo nie chciałam rodzić 1 listopada

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Napisane przez _star_ Pokaż wiadomość
                        I tu się zgodze bo nie da się dokłądnie określić daty poczęcia Ja urodziłam 4 dni po terminie i mi pomogło bieganie po schodach przez cały dzień i masa malin, które troszke mi obrzydły . Ponoć właśnie ruch bardzo pomaga przyspieszyć poród i ja właśnie dlatego tak zasówałam, bo nie chciałam rodzić 1 listopada
                        oj da sie znac dokladna date poczecia,ja znałam (1 lipca mialam owulacje) i dzieki temu pogladowe 38 tyg(od momentu poczecia nie ost miesiaczki) wypadały mi dokladnie na 23 marca(bo rok przestepny), porod zaczał sie 21 rano(odeszly mi tylko wody)reszta byla wywolywana i urodzilam o 00.35 22 marca ,wiec praktycznie w terminie

                        Skomentuj


                          #27
                          Ja urodzilam 10 dni po terminie.Porod byl "wywolywany"hormonami i zakonczyl sie cesarka.Dzidzia duza bo moj synek wazyl ponad 4 kilo,w ciazy swietnie sie czulam a na koncu okazalo sie ze maly nie chce wyjsc...Moze byc roznie wiec lepiej nie czepiac sie kurczowo konkretnej daty.

                          Skomentuj


                            #28
                            Moja Jula urodzila sie 8 dni przed wyliczonym terminem.

                            Skomentuj


                              #29
                              Moja perełka urodziła sie 8dni po terminie,porod wywolywany beskutecznie zakonczylo sie cc.
                              Wikunia 04.08.2008r

                              Skomentuj


                                #30
                                podobno tylko 5% kobiet rodzi w terminie 2 tyg w tył , 2 w przód to jest norma

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X