Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziwne sny w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dziwne sny w ciąży

    Jestem w 34 tygodniu ciąży, mam problem z usypianiem ale jak już usne to miewam bardzo przykre sny np że moje dziecko umarło itp. Z dzieckiem jest wszystko ok nie zauważyłam spadku aktywności ruchów u lekarza też zawsze jest wszystko w porządku ale mnie to niepokoi. Doradźcie mi coś....
    Bartuś 5.12.2008
  •    
       

    #2
    ja też miałam dziwne sny jeszcze do niedawna. Dziewczyny z forum doradzają relaks i to pomaga. Teraz mam spokojniejsze dni.
    Pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      rany, nie miałam czegoś takiego w ciązy. może za dużo myslisz czy wszystko jest w porządku? zamiast tego poczytaj coś, pobuszuj po sklepach, zjedz lody! potem nie bedzie czasu!
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #4
        dziewczyny,ja też czasem miewam takie okropne sny.
        Aż się boję!

        Skomentuj


          #5
          ten wątek już gdzieś się przewijał
          pozdrawiam

          Skomentuj


            #6
            A mi sie dzisiaj snilo, ze urodzilam przesliczna coreczke jedyne w tym snie co bylo koszmarne to to ze na dworze bylo zimno a ona byla w samym pampersie ale przykryta kocykiem tyle, ze ja mam termin na czerwiec wiec powinno byc dobrze pod wzgledem pogodowym.
            a co do koszmarow to zrelaksuj sie przed snem, poczytaj co milego, obejrzyj jakis fajny film, albo wlasnie popros meza o masaz i nie zamartwiaj sie, ze bedzie cos nie tak.
            W sumie latwo mowic trudniej wykonac
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              #7
              Napisane przez bartuś grudzień Pokaż wiadomość
              Jestem w 34 tygodniu ciąży, mam problem z usypianiem ale jak już usne to miewam bardzo przykre sny np że moje dziecko umarło itp. Z dzieckiem jest wszystko ok nie zauważyłam spadku aktywności ruchów u lekarza też zawsze jest wszystko w porządku ale mnie to niepokoi. Doradźcie mi coś....
              ja tez tak mialam, budzilam sie czasem zlana potem... a urodzilam ,piekna ,silna zdrowa coreczke!

              nie mysl o tym ,odprez sie przed snem pomysl o czyms milym dla Ciebie,powinno pomoc.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                czesc dziewczyny

                ja tez niewam takie sny a jestem teraz w 38 tyg ciazy czy to jest normalne u kazdej mamy?
                misiaczek

                Skomentuj


                  #9
                  Misiaczek na kiedy masz termin?
                  Bartuś 5.12.2008

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja miałam na razie miłe sny, jestem dopiero w 4 m-cu ciązy. Nie znam płci, ale przysniła mi się duza ok 4,5kg dziewczynka... do dzis pamiętam jej oczka.. miała również blond włoski... ;p (my oboje z mężem mamy ciemny kolor włosów)

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      w ciąży nigdy nie miałam koszmarów ze swoim maluszkiem. miewałam bardziej sny miłe, śnił mi się śmiech dzidziusia, zabawy z nim. a raz mi się przyśniło że mój maluszek nie chciał mleczka tylko grochówki




                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Dziwne sny w ciąży

                        Ja myślę, że takie sny miewa się dlatego, że kobieta obawia się czy wszystko będzie w porządku z jej dzieckiem. Ja za to pamiętam, że w czasie ciąży miałam sen, że urodziłam córeczkę i że ona taka malutka dopiero po porodzie zeszła sama z łóżka i zaczęła mi uciekać na własnych nóżkach. W sumie nie było to straszne a raczej śmieszne ale i tak zastanawiałam się co to może oznaczać.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Dziwne sny w ciąży

                          Całe Twoje życie toczy się wokół dziecka więc nic dziwnego, że sny też są o dzieciach. Mi też często śnią się takie rzeczy. Teraz jestem w 9 miesiącu ciąży i co noc śni mi się poród... Coś strasznego...
                          Zapraszam na mojego bloga o ciąży, macierzyństwie i nie tylko: www.szczesliwamama.pl

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Dziwne sny w ciąży

                            dziwne sny w ciąży? hmm nie przypominam sobie nic takiego. Może jedyne co mi się śniło to że trzymam już w dłoniach dziecko i duuuuuużo jedzenia

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Dziwne sny w ciąży

                              Ja dziwne, trudne sny miałam mniej więcej od połowy ciąży. Mówiłam nawet o tym lekarzowi. Powiedział mi tylko żebym mniej czytała wiadomości i wpisów w internecie i nie przejmowała się tym, że coś będzie nie tak. No i dodał, że to raczej normalna sprawa u kobiet w ciąży w pewnym momencie. Po prostu tak mamy i już.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X