Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak opóźnić poród?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jak opóźnić poród?

    czy są jakieś sposoby na opóżnienie porodu? na przyspieszenie to ruch, mycie okien lub picie naparu z malin. ale mi zależy żeby urodzić pare dni po terminie. czy możecie mi coś doradzić?

  •    
       

    #2
    Szczerze to nie ma przeciez zadnych sposobow ani na przyspieszenie tym bardziej na opoznienie.Sa zbiegi okolicznosci ( jak dla mnie )ale nie ma 100 % sposobow. To natura decyduje kiedy dziecko ma sie urodzic a nie jakies tam sposoby. Zaciskanie nog tez nic nie da .

    Nie masz na to wplywu wiec musisz liczyc na to ze organizm poczeka. Swoja droga termin porodu nie jest 100 % , okreslany jest tylko pogladowo i nie daje gwarancji na nic.

    Skomentuj


      #3
      na naturę nie masz wpływu, ja urodziłam 5 tygodni przed terminem, nic na to nie wskazywało - nie męczyłam się, nie sprzątałam specjalnie na siłę, fakt, że pracowałam do ostatniego dnia, i tu może być przyczyna ale przecież nie ja jedyna pracowałam w ciąży a są dziewczyny, które mocno przenoszą ciążę

      ja wiem jedno, natury nie da się przechytrzyć tym bardziej opóźnić porodu

      w tym przypadku życzę Ci tylko, żeby dzidziuś urodził się w terminie kiedy będziesz tego chciała
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        #4
        niestety natura rządzi się swoimi prawami i Ty jedynie możesz zadbać o dobry stan zdrowia nie przemęczaj się i nie dźwigaj ciężkich rzeczy...
        pozdrowienia

        Skomentuj


          #5
          Kurcze ale trzeba przyznac ze fajnie byloby wybrac sobie date lub miesiac porodu Przypuszczam, ze niedlugo bedzie taka mozliwosc wokncu technika ciagle idzie do przodu
          Bartuś 26.06.08
          Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

          Skomentuj


            #6
            A ja bym nie chciala wiedziec kiedy dziecko sie urodzi tak co do dnia.Fajne jest to czekanie, swiadomosc ze moze sie zaczac w kazdej chwili i ten moment zaskoczenia.

            Skomentuj


              #7
              kitty249 zgadzam się, technika idzie w tak zaskakującym tempie,
              że na pewno coś takiego wymyślą,
              czy to jest dobre, to już inna sprawa.
              W zasadzie już teraz można sobie zażyczyć cesarskiego cięcia,
              kobieta jest umówiona na konkretny dzień nawet na określoną
              godzinę.

              katrienna13 ja robiłam wszystko by przyśpieszyć, ale dzieć wyjść
              nie chciał. Ja mam z reguły coś takiego, że im bardziej coś chcę,
              tym bardziej życie robi mi na złość Więc może też spróbuj

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                A ja bym nie chciala wiedziec kiedy dziecko sie urodzi tak co do dnia.Fajne jest to czekanie, swiadomosc ze moze sie zaczac w kazdej chwili i ten moment zaskoczenia.
                Dokładnie

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: jak opóźnić poród?

                  nie ma żadnych sposobów na przyśpieszenie ani urodzenie dziecka później ja dużo chodziłam, pływałam, nawet 3 tygodnie przed porodem grałam w ... badmintona i tak urodzilam 9 dni po terminie, takze nie ma na to zadnhcyh sposobow ;p

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: jak opóźnić poród?

                    hmmm... nie wiem czy jest jakaś metoda opóźnienia, zresztą jeśli jest się blisko terminu to raczej lepiej tego nie robić, bo potem może okazać się, ze się zrobiło krzywdę dziecku w ten sposób.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: jak opóźnić poród?

                      Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                      hmmm... nie wiem czy jest jakaś metoda opóźnienia, zresztą jeśli jest się blisko terminu to raczej lepiej tego nie robić, bo potem może okazać się, ze się zrobiło krzywdę dziecku w ten sposób.
                      ja też bym się bała opóźniać poród. Dziecko samo wie kiedy ma wyjść. Ja się denerwowałam, że właśnie urodzę po terminie ale na szczęście wszystko przebiegło terminowo

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: jak opóźnić poród?

                        Nie ma na to sposobu. Możesz próbować dużo leżeć i odpoczywać. Nie bierz ciepłych kąpieli i nie uprawiaj seksu. Może się uda. Trzymam kciuki
                        Polecam mojego bloga, gdzie znajdziesz moje doświadczenia i informacje o ciąży i macierzyństwie: http://szczesliwamama.pl/

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X