Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

alkohol w pierwszych tygodniach ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    alkohol w pierwszych tygodniach ciąży

    jak bardzo szkodzi gdy jeszcze nie wiemy o ciąży?
  •    
       

    #2
    Wiem że są już wątki na ten temet ale mi chodzi konkretnie o wypity alkohol w pierwszych tygodniach ciąży o której zazwyczaj jeszcze nie wiemy czy może on zaszkodzic czekam na odpowiedzi dziewczyn które tak jak ja nie wiedziały o ciąży a były może na jakiejś imprezce i wypiły sobie trochę.

    Skomentuj


      #3
      nona25 witaj
      Zanim sie dowiedziałam o ciazy chodziłam do kumpeli do domu pogadac przy drinku.Poszlam z 4 razy i zawsze wypilismy po jednym drinku jeden nawet byl mocniejszy.W ten dzien zrobilam test i przestałam dalej pic , to bylo chyba instynktownie.
      Amelka jest zdrowa jak ryba
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #4
        U mnie dokładnie było tak samo, o ciazy dowiedziałam sie w 6 tyg,
        do tego czasu byłam na dwóch imprezkach małych i wypiłam w sumie może 4 lampki wina, do tego jeszcze chorowałam na grypę i brałam gripex z aspiryną ale mały urodził sie zdrowiutki.
        Wojtuś 28.11.2007

        Skomentuj


          #5
          Dzisiaj trochę poczytałam w internecie i trochę się zestresowałam no niby piszą że do 3 tygodni to nic nie przenika bo nawet nie ma przez co ale jeśli chodzi o mnie to z koleżankami często chodziłyśmy na piwko po robocie a ja się dowiedziałam o ciąży w 5 tc.

          Skomentuj


            #6
            Teraz to i tak nic nie zmieni, wszystko będzie w porządku, najważniejsze abyś teraz nie wypiła ani kropli alkoholu
            Wojtuś 28.11.2007

            Skomentuj


              #7
              wlasnie nie przejmuj sie tym i teraz skoro juz wiesz to dbaj o siebie i nawet kropelki alkocholu!nie sluchaj jesli ci ktos mowi ze lampke wina to mozna bo dla takiego malenkiego organizmu jaki w sobie nosisz to naprawde trucizna.ja o ciazy dowiedzialam sie w 2 tygodniu a wczesniej tez troche zabalowalam ale cale szczescie z moja coreczka wszystko ok.pozdrawiam
              shannon

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez nona25 Pokaż wiadomość
                jak bardzo szkodzi gdy jeszcze nie wiemy o ciąży?
                Szkodzi tak samo jak w przez całą ciążę....ale człowiek jest usprawiedliwiony

                Skomentuj


                  #9
                  no tutaj sie troszke nie zgodze.tak jak ktos juz wspomnial przez pierwsze 2 czy 3 tyg.ponoc nic nie przenika .tez tak czytalam .oczywiscie jesli sie wie ze sie jest w ciazy to raczej nie powinno sie ryzykowac.takie jest moje zdanie:0
                  shannon

                  Skomentuj


                    #10
                    jestem w 2 miesiacu i tez na początku wypiłam i do tego jeszcze brałam antybiotyki.ale jest to moja 2 ciaza i wiem ze nie mam sie o co martwic

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
                      no tutaj sie troszke nie zgodze.tak jak ktos juz wspomnial przez pierwsze 2 czy 3 tyg.ponoc nic nie przenika .tez tak czytalam .oczywiscie jesli sie wie ze sie jest w ciazy to raczej nie powinno sie ryzykowac.takie jest moje zdanie:0
                      hihi to, po co unikać jak się wie, że jest się w ciąży jak nie przenika? przeczysz sama sobie
                      pozdrawiam

                      Skomentuj


                        #12
                        no masz racjeale ja jakbym wiedziala to bym nie pila.moze ja jakas dziwna jestempozdrawiam rowniez
                        shannon

                        Skomentuj


                          #13
                          jestem w ciąży bardzo się o nią staraliśmy zrobię wszystko aby moje dziecko było zdrowe...zero szkodliwych rzeczy
                          pozdrawiam

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: alkohol w pierwszych tygodniach ciąży

                            wiesz, skoro wypiłaś zanim się dowiedziałaś, to trudno, nie martw się, rodzą się zdrowe dzieci mimo takich przypadków, ale po prostu uważaj na siebie i już tego nie rób, a ogólnie to alkohol szkodzi po prostu na układ nerwowy, czyli mózg i takie tam.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: alkohol w pierwszych tygodniach ciąży

                              Ja przez pierwsze 3 może nawet 4 tygodnie piłam wino i wódkę, bo nie wiedziałam o ciąży. Oczywiście nie piłam nie wiadomo ile kieliszek, dwa, lampka czy dwie. Mimo to bałam się czy nie będzie to miało wplywu na rozwój dziecka. Ale córa urodziła się zdrowiusieńka

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X