Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poród w Anglii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    aj poczatki sa najgorsze. moja malutka ma 6 tygodni i potrafi juz przespac nawet 12 godzin w nocy oczywiscie budzi sie 2 razy na karmienie ale tez o regularnych porach za to ja... sie pochorowalam mam 39st goraczki i nawet nie mam sily malej na rece wziac! moj kochany sie dzisiaj mala zajmowal i powiem wam ze z pracy nigdy taki zmeczony nie wrocil a ja to tak musze dzien w dzien ale ja to uwielbiam i baaardzo mi zle ze nie moge sie nia zajac



    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Oj ja tez bym tak chciala zeby nasza Julka spala 12 godz.Chociaz od dwoch dni juz jest lepiej ale po karmieniu zanim zasnie i poloze ja do lozeczka to mija dobra godzinka a nawet lepiej. Wziela sobie dzien za noc. Staram sie ja budzic w dzien i zabawiac.Moze troszke skutkujeAnetko zycze szybkiego powrotu do zdrowia!!!

      Skomentuj


        #48
        Witam mamusie na emigracji
        Ja bede rodzic w St.Mary's Hospital termin mam na 26 marca ale jak na razie cisza.. czekamy.
        http://picasaweb.google.pl/katarynka311/CzekajacNaCud#

        Skomentuj


          #49
          To Kasiu zostalo 6 dni;-) Trzymam kciuki!!! napisz pozniej jakie mieliscie doswiadczenia w szpitalu.
          ja to od paru dni mam ciezkie noce , bo naszza Julia najprawdopodobniej ma kolki.Koszmar. Dwa dni temu bylismy u lekarza i okazuje sie ze mleko ktore mala dostaje SMA Gold (niesstety nie karmie piersia brak pokarmu) jest za bardzo stezone i mala musi jeszcze pic wode albo herbatki.Postanowilismy zmienic mleko i podawac rumianek i od wczoraj juz jest lepiej.Ale placz jej sie spodobal i slyszymy go coraz czesciej.Mam nadzieje ze niedlugo sie to skonczy.Pozdrawiam mamusie A moze macie jakies sposoby na bol brzuszka??

          Skomentuj


            #50
            A na jakie mleko zmienilas to SMA? Ja na poczatku podawalam Aptamil, dosc dobrze Maly je tolerowal. To jest odpowiednik naszego Bebilonu. Pozniej przeszlam na nasze Bebiko, bo do polskiego sklepu sprowadzali. Teraz podaje HIPP, ktory tez jest dostepny w Anglii. jestem z niego b. zadowolona. Jezeli to sa kolki, to musicie to jakos przetrwac. jezeli tylko bole bo mleko nie sluzy, to jet wiele sposobow. Masaz, przykladanie cieplego kompresu, polozenie maluszka na swoim brzuchu, podawanie herbatek ziolowych, polozenie maluszka na brzuszku, zeby gazy odeszly. A moze Mala ma alergie na mleko i przez to brzuszek boli. A zauwazylas jakies inne zmiany? Np wysypke, luzna kupka?. Jezeli mala dosc dobrze pije mleczko, to mozesz ja dopajac woda lub wlasnie tymi herbatkami, to tez ma wplyw na brzuszek, jezeli np. nie moze kupki zrobic.
            FRANEK 16.08.2008

            Skomentuj


              #51
              Napisane przez julinka Pokaż wiadomość
              Dwa dni temu bylismy u lekarza i okazuje sie ze mleko ktore mala dostaje SMA Gold (niesstety nie karmie piersia brak pokarmu) jest za bardzo stezone i mala musi jeszcze pic wode albo herbatki.Postanowilismy zmienic mleko i podawac rumianek i od wczoraj juz jest lepiej
              o matko to teraz mnie normalnie do zawalu doprowadzilas! moja mala tez karmie butelka. Na poczatku zaczelam ja karmic tym mlekiem Aptamil ale jakies dziwne wysypki dostawala na buzce to od wczoraj daje jej wlasnie to SMA Gold i teraz sie zestresowalam ze mala tez bedzie miala problemy z brzuszkiem!! Juz dzisiaj kupke strasznie twarda zrobila ale mysle ze to reakcja na zmiane mleka. W sumie to tez nie powinnam panikowac bo kazde dziecko inaczej reaguje. A nie chce jej znowu zmieniac mleka na to poprzednie(bo jak sie okazalo to wysypki dostawala od oliwki )



              Skomentuj


                #52
                aneta88ad ja karmilam i piersia i mlekiem modyfikow. i Syncio tez wysypki dostal, mial nawet takie ropne krostki. Poszlam do lekarza, bo myslalam, ze ma alergie. Okazalo sie, ze dzieci po urodzeniu czasami dostaja takich wysypek, jest to tzw. tradzik niemowlecy. Do tego maly rowniez mial uczulenie na oliwke. Przestalam jej uzywac, robilam mu kapiele z maki ziemniaczanej(robi sie taki kisiel i dodaje do wanienki), wszystko poznikalo. Aptamil nadal podawalam i nie mial problemow z kupka. Moze przeczekaj z tym mlekiem, az organizm sie przyzwyczai do tego SMA. Moje kolezanki tez je podawaly i dzieci mialay problemy z kupka. Ale jak napisalas, kazda dzidzia jest inna. Jezeli dziecko bedzie mialo problemy z kupka, to zapytaj lekarza o porade, moze poleci Ci jakies inne mleko.
                FRANEK 16.08.2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Napisane przez julinka Pokaż wiadomość
                  To Kasiu zostalo 6 dni;-) Trzymam kciuki!!! napisz pozniej jakie mieliscie doswiadczenia w szpitalu.
                  ja to od paru dni mam ciezkie noce , bo naszza Julia najprawdopodobniej ma kolki.Koszmar. Dwa dni temu bylismy u lekarza i okazuje sie ze mleko ktore mala dostaje SMA Gold (niesstety nie karmie piersia brak pokarmu) jest za bardzo stezone i mala musi jeszcze pic wode albo herbatki.Postanowilismy zmienic mleko i podawac rumianek i od wczoraj juz jest lepiej.Ale placz jej sie spodobal i slyszymy go coraz czesciej.Mam nadzieje ze niedlugo sie to skonczy.Pozdrawiam mamusie A moze macie jakies sposoby na bol brzuszka??
                  Napewno zdam relacje.
                  Co do nocy i koleczek.Moja siostra daje swojej espumisam w kropelkach i... grzeje brzuszek malej suszarka.Tak wiem brzmi dziwnie.Ale suszarka daje lekkie ciepelko (najmniejszy nawiew) a dodatkowo uspokaja ja szum urzadzenia Lekarka gdy o tym uslyszala az sie usmiala ale przeciwskazan brak jedynie takie by nie za gracym powietrzem i przy tym masowac brzuszek
                  http://picasaweb.google.pl/katarynka311/CzekajacNaCud#

                  Skomentuj


                    #54
                    Czesc dziewczyny!Mysmy mialay ten sam problem,moja coreczke karmilam piersia przez miesiac ale z powodu braku pokarmu przeszlysmy na butle.Wpierw dawalam jej aptamil ale jakos dziwnie po tym mleku jej bylo tak jakby wlasnie miala kolki,nie wiedzialam jak jej pomoc wiec zmienilam na aptamil easy digest ale to juz wogole straszna klapa. W koncu przeszlam na mleczko hippa i jest lepiej,choc mala czasem zrobi twarda kupke ale jak ma problem podaje jej rumianek,a z wlasnego doswiadczenia polecam butelki antykolkowe tommie tippe te z rurka w srodku,od kad jak zaczelam je stosowac kolki poszly w zapomnnie,wiec goraco namawiam w zainwestowanie takiego sprzetu.
                    Pozdrawiam

                    Skomentuj


                      #55
                      Na twarde kupki to najlepiej podawać do picia troszke przegotowanej wody. Zmiękcza wszystko w jelitkach. A na kolki albo problemy z gazami ja podaje mojej córeczce przed kazdym karmieniem Infacol. Rewelacja! Moje dziecię nie ma już z tym żadnych problemów na dzień dzisiejszy.
                      Moją obecną bolączką jest natomiast śluz w kupie. Karmię piersią. Nie mam pojęcia skąd to się bierze. Bardzo się martwię. Lekarz powiedział, że to normalna kupa dziecka karmionego naturalnie, ale ja tam mu jakoś nie ufam. Zanim pójdę do innego to może ktoraś z Was ma podobne cudo w pieluszce swojego dzidzia i wie o co chodzi? Albo zna powód pojawiania się tego sluzu? Sluz jest w kolorze kupy. Nie przezroczysty i bez domieszki krwi.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        llewall a ile mies. ma Twoja dzidzia?Moze podajesz jej juz jakies stale pokarmy i ma na cos uczulenie i stad ten sluz. Jezeli karmisz tylko piersia, to chyba wszystko jest w porzadku, no chyba, ze dziecko jest alergikiem, a Ty zjedlas cos co moze uczulac.
                        Mi tez sie czasami wydajeje, ze moj Syncio robi kupke ze sluzem, ale jak sie blizej przyjzalam, to jest to krem, ktorym smaruje mu pupcie i sa czasami jego pozostalaosci na pieluszce.
                        Jezeli masz jakies watpliwosci, to zapytaj pielegniarki na najblizszym wazeniu, moze musisz cos w diecie zmienic.Pozdrawiam.
                        FRANEK 16.08.2008

                        Skomentuj


                          #57
                          Zosia ma 6 tygodni i karmię ją tylko z piersi. Też już myślałam, ze może jest na coś uczulona, ale nie ma żadnych innych objawów. Tylko ten sluz przeklęty

                          Skomentuj


                            #58
                            Napisane przez Baby mama Pokaż wiadomość
                            Czesc dziewczyny!Mysmy mialay ten sam problem,moja coreczke karmilam piersia przez miesiac ale z powodu braku pokarmu przeszlysmy na butle.Wpierw dawalam jej aptamil ale jakos dziwnie po tym mleku jej bylo tak jakby wlasnie miala kolki,nie wiedzialam jak jej pomoc wiec zmienilam na aptamil easy digest ale to juz wogole straszna klapa. W koncu przeszlam na mleczko hippa i jest lepiej,choc mala czasem zrobi twarda kupke ale jak ma problem podaje jej rumianek,a z wlasnego doswiadczenia polecam butelki antykolkowe tommie tippe te z rurka w srodku,od kad jak zaczelam je stosowac kolki poszly w zapomnnie,wiec goraco namawiam w zainwestowanie takiego sprzetu.
                            Pozdrawiam
                            My uzywamy od samego poczatku butelek Tommie Tippie,i musze stwierdzic ze naprawde pomagaja.Myslalam ze mala ma kolki ale okazalo sie ze bol brzuszka to przez niewyproznianie sie.Nasza Julinka placze tylko jak ma zrobic kupke ,tak strasznie sie prezy,zwija i robi sie czerwona jak burak.Znowu mielismy problem z kupka , nie robila od 2 dni i strasznie plakala.Na szczescie nastepnego dnia mialam wizyte Health Visitor i powiedzialm jej o tym ze sie martwie i powiedziala ze jak Julka nie zrobi kupki do nastepnego dnia to mam jej podac 30ml przegotowanej wody z jedna lyzeczka soku ze swiezej pomaranczy(przed wlaniem przelac pzrez sitko). W nocy strasznie plakala wiec dalam jej te miksture i sluchajcie dziewczyny jak Julka zrobila kupke az na brzuszek sie dostalatakze jak wam sie malenstwa nie moga wyproznic to polecamPozdrawiam mamusie

                            Skomentuj


                              #59
                              Napisane przez aneta88ad Pokaż wiadomość
                              o matko to teraz mnie normalnie do zawalu doprowadzilas! moja mala tez karmie butelka. Na poczatku zaczelam ja karmic tym mlekiem Aptamil ale jakies dziwne wysypki dostawala na buzce to od wczoraj daje jej wlasnie to SMA Gold i teraz sie zestresowalam ze mala tez bedzie miala problemy z brzuszkiem!! Juz dzisiaj kupke strasznie twarda zrobila ale mysle ze to reakcja na zmiane mleka. W sumie to tez nie powinnam panikowac bo kazde dziecko inaczej reaguje. A nie chce jej znowu zmieniac mleka na to poprzednie(bo jak sie okazalo to wysypki dostawala od oliwki )
                              ja dawalam SMA Gold od urodzenia i caly czas robila strasznie twarda kupke ale po zmianie na Aptamil mala robi taka pol na pol.Widze zmiany na lepsze.Ale nie dajmy sie spanikowac,dokladnie kazde dziecko inaczej reaguje .Jak zobaczysz ze malej nie sluzy to zmien na poprzednie ale stopniowo.ja jak przechodzilam to mieszalam pol na pol z woda dwa karmienia a potem juz normalnie. podawaj czasem sama wode do picia miedzy posilkami.

                              Skomentuj


                                #60
                                Napisane przez rataj82 Pokaż wiadomość
                                aneta88ad ja karmilam i piersia i mlekiem modyfikow. i Syncio tez wysypki dostal, mial nawet takie ropne krostki. Poszlam do lekarza, bo myslalam, ze ma alergie. Okazalo sie, ze dzieci po urodzeniu czasami dostaja takich wysypek, jest to tzw. tradzik niemowlecy.
                                A ile Twoj synus mial jak poszlas z nim do lekarza? Bo sie tak zastanawiam jak dlugo taki tradzik niemowlecy sie utrzymuje? Bo moja mala juz ma 2 miesiace i nadal ma ta wysypke! Juz jej pozmienialam kremy oliwki mleko proszek do prania nawet jej buzke juz zaczelam myc w wodzie przegotowanej i juz mi sie pomysly koncza co to moze byc... Podaje jej herbatke z kopru wloskiego i tak sie nawet zaczynam zastanawiac czy to nie od tego bo jak pila dzis ta herbatke to miala sliczna buzke a po pol godz znowu ja wysypalo!
                                Ale przynajmniej juz super kupke robi



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X