Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dziwne sny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dziwne sny

    Dziewczyny ostatnio mam dziwne sny. Śni mi się, że zaczynam rodzić "coś dziwnego" jakiegoś stworka nie podobnego od dziecka...zaczyna mnie to martwić bo te sny zaczynają byc straszne. Co robić?
  •    
       

    #2
    Kurcze, to musisz czuć się strasznie zmęczona po takiej nocy. Może zbyt dużo myślisz o ciąży, zwłaszcza o zdrowiu swoim i dziecka? I dlatego tak odreagowujesz w nocy? Dobrze byłoby choć trochę wyluzować... bo się zamęczysz niepotrzebnie.

    Skomentuj


      #3
      Ja tez miałam dziwne sny...może nie aż tak straszne jak Ty ale męczące. Wiem, że były one związane z moim stresem i zamartwianiem się o to jak będzie z dzidziusiem.
      Zalecam odpoczynek i relaks
      pozdrawiam

      Skomentuj


        #4
        Oj tez tak miałam,ale chyba od tego że jadłam duzo na noc i ciągle się zastanawiałam jak to bedzie na porodówce.Ale trochę wyluzowałam a samo przeszło
        Wojtuś 28.11.2007

        Skomentuj


          #5


          moze takie sny sa przejawem stresu?
          I proponuje lzejsza kolacje przed zasnieciem
          D

          Skomentuj


            #6
            próbuję być spokojniejsza i jeść lekkie kolacyjki ale to na nic...może potrzeba czasu i przejdzie...jestem już bardzo zmęczona tymi snami

            Skomentuj


              #7
              Koniczynko trzymaj się dzielnie...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                hehe widze, że nie tylko ja miałam koszmary U mnie było tak im bliżej do porodu tym gorsze - przerażające sny A ty tylko przez to ze za duzo o tym myślisz tzn o ciąży albo za duzo o niej rozmawiasz
                Bartuś 26.06.08
                Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                Skomentuj


                  #9
                  Koniczynko musisz się zrelaksować i nie myśleć tyle o tym wszystkim co cię czeka

                  Skomentuj


                    #10
                    Dziewczyny mają rację, musisz mniej o tym myśleć i pozytywnie się nastawić.
                    Ja mam napady czasem takiego lęku jak to będzie..., ale w nocy to raczej śpię spokojnie. Odpukać!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Dziękuje Kobietki z rady ...pomagają. Przestałam tyle myśleć przed snem o ciąży, porodzie i finansach związanych z tym wszystkim. Dziś miałam dobrą noc...Pozdrawiam serdecznie

                      Skomentuj


                        #12
                        Koniczynko i jak się czujesz śpisz lepiej?

                        Skomentuj


                          #13
                          oj mnie też takie coś męczyło, najpierw na początku ciąży, prawie wcale nie sypiałam, a wcześniej byłam niezłym śpiochem, później przeszło i jakiś miesiąc przed porodem znowu

                          Skomentuj


                            #14
                            to u mnie też tak jest obecnie jest dobrze, jeśli nawet cos się śni to nie jest takie męczące...a mam świadomość, że przed samym porodem może wrócić...każda z nas myśli o porodzie tym bardziej jak jest to pierwszy poród.
                            pozdrawiam Was

                            Skomentuj


                              #15
                              Cieszę się, że już lepiej sypiasz
                              pozdrawiam

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X