Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

szkoła rodzenia- Czy warto?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: szkoła rodzenia- Czy warto?

    Warto choć sama osobiście nie chodziłam i żałuję.Najważniejsza jest tu nauka jak oddychać i przeć podczas porodu a to ważne aby dziecku nie stała się krzywda....niby proste a w praktyce co innego wychodzi


    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: szkoła rodzenia- Czy warto?

      moim zdanie mwarto duzo sie nauczylam! zreszta moj maz tez uwazam ze do takiej szkoly nalezy uczeszczac razem

      Skomentuj


        #33
        Odp: szkoła rodzenia- Czy warto?

        Ja właśnie chodziłam z mężem. Nauczyłam się oddychać prawidłowo. Pielęgnacja maluszka, ciekawe porady, filmy, ćwiczenia.

        Skomentuj


          #34
          Odp: szkoła rodzenia- Czy warto?

          Ja nie chodziłam do szkoły rodzenia i też dałam radę podczas porodu siłami natury..i również w praktyce już w domku z maleństwem jakoś radę daję do tej pory.. wcześniej przestudiowałam poradniki i wskazówki szkół rodzenia ale w wersji bezpłatnej - przez internet.
          Nasłuchałam się wcześniej od znajomych opinii o szkołach rodzenia i to co boli w szkołach rodzenia, to - że są niestety płatne (przynajmniej u nas) i coraz częściej zdarza się, że spora część czasu jest poświęcona na reklamowanie jakiś produktów, wiadomo sponsoring przedstawicieli handlowych..

          Skomentuj


            #35
            Odp: szkoła rodzenia- Czy warto?

            To ja miałam dobrze, bo chodziłam bezpłatnie.

            Skomentuj


              #36
              Odp: szkoła rodzenia- Czy warto?

              Ja rowniez zastanawialam sie nad szkola rodzenia w ciazy lecz jakos nikt bardziej nie polecil mi jej. Urodzilam szczesliwie, dosyc szybko i bez nacinania krocza bez szkoly rodzenia.

              Skomentuj


                #37
                Odp: szkoła rodzenia- Czy warto?

                dla mnie szkoła rodzenia, to była strata czasu, poszłam na dwie, trzy lekcje i przestałam chodzić, bo nic tam ciekawego nie było wszystko wcześniej już wyczytałam w necie

                Skomentuj

                       
                Working...
                X