Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawe stronki na temat ciązy i porodu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Ciekawe stronki na temat ciązy i porodu

    Witam!
    jestem w 13 tyg pierwszej ciąży - wypracowanej, wyczekiwanej i niestety trochę późnej ale najważniejsze, że wreszcie się udało! Zaczynam swoją przygodę z dzieckiem i teraz szukam informacji Znalazłam warsztaty dla kobiet w ciąży i zastanawiam się czy warto na takie "imprezy" chodzić? W tym tygodniu są warsztaty obok mnie - nie trzeba płacić, fajni eksperci ale zastanawiam się czy warto: któraś z Was brała udział w zorganizowanych warsztatach dla kobiet w ciąży?

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Ciekawe stronki na temat ciązy i porodu

      Bardzo ciekawe oraz przydatne porady na temat ciąży i dzieci znajduje w dziale macierzyństwo na jednej ze stron internetowych które jakiś czas temu odkryłam podczas szukania informacji na temat ubioru niemowlaka na różne pory roku. Polecam je każdemu kto od czasu do czasu posiada problemy podczas pełnienia obowiązków związanych z opieką i pielęgnacją malucha.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Ciekawe stronki na temat ciązy i porodu

        Jest wiele ciekawych stron na temat ciąży i porodu ale nie zastąpią one jednak szkoły rodzenia.
        Poniżej wklejam link do Doula TV
        http://www.youtube.com/channel/UCCZIX7X6b39wx_NbddWgHJg
        Jest to amatorska telewizja założona przez Dule ze szkoły rodzenia w Centrum Edukacji Okołoporodowej.
        Fajne przydatne porady ja chodziłam tam do szkoły rodzenia i i osobiście poznałam te Panie. Zajęcia były super w małych kameralnych grupach dodatkowo fachowa wiedza ekspertów zarówno doul, edukatorek okołoporodowych no i oczywiście położnych i Pani od Laktacji. JA z tej szkoły wyniosłam bardzo dużo w miłej atmosferze można się wiele nauczyć o ciąży, opiece nad noworodkiem, przebiegu porodu, a także o redukowaniu bólu porodowego.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Ciekawe stronki na temat ciązy i porodu

          Oj tak stron jest bardzo dużo. Mogę polecić jeszcze Babyboom.pl oraz http://tescolovesbaby.pl Można znaleźć tam ciekawe informacje, artykuły oraz konkursy.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Ciekawe stronki na temat ciązy i porodu

            to ja polecam blog Hafija - blog Matki Karmiącej - porusza bardzo ważne tematy i mozna sporo wyciagnac z jej tekstow dla siebie, jest tez tak mila i otwarta osoba iż jesli masz problem mozna do niej napisac i odpisuje tutaj link do jej fp https://www.facebook.com/Hafijapl?fref=ts

            Skomentuj


              #21
              Odp: Ciekawe stronki na temat ciązy i porodu

              Dużo czytam w necie o ciąży i wychowaniu dzieci i mogę polecić
              babyonline, babyboom, canpolbabies, lovi

              Skomentuj


                #22
                Odp: Ciekawe stronki na temat ciązy i porodu

                Ja nei miałam zbyt wiele czasu na czytanie pierwsze forum na jakie trafiłam to własnie to, potem jak sie mała urodziła trafiłam na Lovi, w poszukiwaniu odpowiednich kubeczków, również to forum polecam, jest tam fajna atmosfera i można również sporo sie dowiedzieć.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Ciekawe stronki na temat ciązy i porodu

                  Na internecie istniej mnóstwo fajnych stronek, choć tak naprawdę babyonline najbardziej mi odpowiada, jest dla mnie czytelne, poruszane są ważne tematy, a artykuły dokładnie opracowane. Na niektórych stronkach informacje trzeba sprawdzać, albo strony się zacinają, brakuje wielu tematów. A i niektóre strony sa przepełnione reklamami danej firmy.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X