Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

herbatka z lisci malin i tabletki z jesiołka= szybszy poród?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    herbatka z lisci malin i tabletki z jesiołka= szybszy poród?

    czesc mamusie wczoraj ogladałam program w tv i tam wypowiadała się połozna na temat porodów podobno od 36 tyg zalecana jest herbatka z lisci malin i tabletki z jesiołka które podobno przygotowują szyjkę macicy do skurczy czy cos w tym stylu w kazdym razie podobno ułatwiają poród no i kobieta ma wieksze szanse że dzidzia urodzi sie w wyznaczonym terminie a nie po nim nie wiem czy to prawda ale spróbuje w końcu nic nie tracę co najwyzej moze zyskam troszke ulgi przy porodzie
  •    
       

    #2
    Ja zaczęłam pić w 38 tygodniu a mój syn i tak się
    urodził w 42.
    Także na nas nie podziałało

    Skomentuj


      #3
      upss... te tabletki to z wiesiołka a nie jesiołka

      Skomentuj


        #4
        pierwsze słyszę...Kobiety fajnie że jesteście
        pozdrawiam gorąco,
        lecę na herbatkę

        Skomentuj


          #5
          ja juz sobie kupiłam tego wiesiołka to takie kapsułki 150 szt firmy GAL a cena 21.89zł i zaczynam od dzis je brac zobaczymy czy to coś pomoże ale mam nadzieje że chociaz troszkę a co do tych lisci malin to nie ma ich wogóle w aptece są tylko herbatki z owoców malin ale w jednej mają zobaczyc bo moze da rade zamówić jak bedzie a jak nie to musze poszukac sklepu zielarskiego

          Skomentuj


            #6
            ja jak przyszłam do szpitala to położna kazała mi się bawić brodawkami. Poskutkowało do pół godziny rozpętało sie..hihi

            Skomentuj


              #7
              Czy to przypadkem nie bylo "Dzien dobry TVN"? Z Kubusiem codziennie ogladamy Ja slyszalam, ze mycie okien i podlog pomaga ... ale po co tak naprawde chcesz przyspieszyc porod? dzidzia kiedy bedzie chciala przyjsc na swiat to da znac chyba, ze bedzie po terminie ...
              Pozdrawiamy!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                moniczka dokładnie Mnie tak samo
                I jeszcze kazały po brzuchu masować.

                Mari mój dzięć nie dał znać. Po dwóch tygodniach kroplówka
                i dopiero uparciuch wylazł

                Skomentuj


                  #9
                  niechce urodzic wczesniej a w terminie pierwsza ciąze przenosiłam ale te kapsułki i ta herbatka podobno ułatwiają poród i skracają bo maja wpływ na szyjkę macicy i dzieki niemu mozna miec szybciej rozwarcie ja mam juz jeden bardzo ciezki poród za sobą który wogóle nie postępował przez ponad dobe ponieważ nie miałam rozwarcia skonczył sie znieczuleniem zo. wiec teraz próbuje wszystkiego by go sobie naturalnie ułatwić

                  Skomentuj


                    #10
                    A ja jestem przed pierwszym porodem - bardzo się boję dlatego zrobię wszystko, aby to szybko zacząć i skończyć...a więc masaż przy herbatce
                    pozdrawiam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      konczynka nie martw się. Lekarz mi mówił co weszło wyjsc musi

                      Skomentuj


                        #12
                        to pocieszające hihihihi
                        buziaki

                        Skomentuj


                          #13
                          wię coś o tym bo mam trójkę dzieci hihihih

                          Skomentuj


                            #14
                            Porodu balam sie panicznie, nie chcac o tym myslec do konca 8 m-ca chodzilam do pracy.
                            Jednoczesnie chcialam uniknac nacinania krocza i urodzic w znieczuleniu, co oczywscie ciezko pogodzic. herbatke z lisci malin zaczelam pic gdzies 2 tygodnie przed porodem, co prawda pozno ale pilam 3-4 x dziennie. Nie wiem czy to to pomoglo, czy jednak bardziej duzo ruchu ale caly porod trwal 5 godzin,z tego ostatnie 1,5 h w szpitalu. Szlo jak burza (mimo iz byl to pierwszy porod). Znieczulenia nie zdazylam dostac a i naciecia zdolalam uniknac. pozdrawiam i zdrowka dla dzieciaczkow zycze.

                            Skomentuj


                              #15
                              A ja w to nie wierze choc ma kolezanke ktorej to niby pomoglo. Sama nie pilam a urodzilam szybko.

                              Herbatka z lisci ma własciwosci lekko przeczyszczajace wiec warto z tym uwazac.Oprocz tego jest bardzo zdrowa, dziala przeciwzapalnie.

                              Liscie malin nie tyle przyspieszaja porod co moga go lekko ułatwic gdyz mają wpływ na wzmocnienie mięśni macicy,regularne picie naparu pomaga zatem znieść wysiłek związany z porodem.

                              Liście maliny podnoszą też jakość i ilość naturalnego pokarmu matki. Już w drugimtrymestrze ciąży powinno się pić napar z liści maliny raz dziennie, w trzecim trymestrze częściej - jeden, dwa razy dziennie.

                              Tak to juz jest - jesli np jedna z kobiet bedzie jadla przez cala ciaze platki i szybko urodzi to potem pojdzie w swiat ze platki ulatwiaja porod

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X