Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

herbatka z lisci malin i tabletki z jesiołka= szybszy poród?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    ja tam jakos nie wierze ze to ma niby pomoc w szybszym porodzie...chociaz osobiscie chcialabym urodzic przed terminem(24.12.08) chociaz 3 dni,bo jakos przeraza mnie swiateczny personel szpitalny
    Olunia 6 styczen 2009

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      pierwsze słyszę o tej herbatce i raczej ją kupie bo tez mam termin na same święta i nie mam zamiaru spędzić ich w szpitalu

      Skomentuj


        #18
        Jednym ze sposobow naukowo potwierdzonych ze tak powiem jest seks
        U nas podzialalo - wieczorem przytulanie a o 10 rano synek był po drugiej stronie brzuszka
        Podczas orgazmu w organizmie kobiety wydziela się bowiem oksytocyna, hormon wywołujący skurcze macicy. Poza tym w spermie znajdują się prostaglandyny, czyli substancje, które powodują rozwieranie się szyjki macicy.
        Jednak trzeba pamietac ze nie kazda z nas tak zareaguje, no i nie kazdej z nas wolno sie "przytulac" do samego konca

        Skomentuj


          #19
          U mnie nawet mąż nie pomógł w porodzie o "czasie"
          Chociaż lekarz co wizytę mi kazał męża wykorzystywać.

          Z jednej strony ciekawi mnie to dlaczego nie mogłam
          sama urodzić. Nie miałam ani rozwarcia ani skurczu
          (przez całą ciąże nie miałam ani jednego) Szkoda, że
          nie zapytałam lekarza, zresztą oni mi próbowali wmówić,
          że ja nie wiem kiedy miałam ostatnią miesiączkę. A akurat
          jeśli chodzi o takie sprawy to skrupulatna jestem, tymbardziej
          że nie stosowałam żadnej antykoncepcji.

          Skomentuj


            #20
            hej dziewczyny a ja mam problem nigdzie nie mogę znaleźć tej herbatki z lisci malin jedyne co jest to liście malin do kąpieli?? to to mam kupić i parzyć jako herbatę??

            Skomentuj


              #21
              Podobno moga byc te do kapieli.
              Poszukaj jeszcze w sklepach zielarskich i czasami ze zdrową żywnością tez sa. W aptekach ostatnio brak.
              Tutaj na aukcji mozna kupic
              http://www.allegro.pl/item474379479_...porod_50g.html

              Skomentuj


                #22
                no własnie w aptekach totalny brak jest tego serdeczne dzieki za podpowiedz

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  seks jest dobry bo potrafi wywołać skurcze porodowe.. u mnie tak było i 14 h później był już Kubuś.. rodziłam TYLKO 14 godzin~

                  Skomentuj


                    #24
                    czesc kobietki ja już jestem po porodzie i powiem wam ze piłam tą herbatke i brałam 5 tabletek dziennie tego wiesiołka nio i powiem tak ze moze i mi to pomogło bo mała urodziła sie 4 dni po terminie rano złapały mnie bóle pojechałam do szpitala i o 22.30 sie urodziła poród był ciężki i długi ale i tak było lepiej niż przy pierwszej córci no i pierwsza niunie mi po 8 dniach wywołali kroplówką a ta sama zdecydowała ze wyjdzie po 4 wiec jakis postęp był wiec próbujcie moze i na was podziała!

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: herbatka z lisci malin i tabletki z jesiołka= szybszy poród?

                      Dla mnie to wyciaganie z ludzi kasy pomóc mogą środki farmaceuteczne, a nie suplementy diety, No cóż, naiwnosć ludzi nie zna granic. Heh

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: herbatka z lisci malin i tabletki z jesiołka= szybszy poród?

                        Ja też nie wierze w te cuda nie widy, ja myłam okna , chodziłam po schodach na 4 piętro kilka razy dziennie i nie wywołałam sobie porodu. To może kiedyś działało teraz to jakieś inne dziwne czasy sa i dziwnie wszytsko się dzieje

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: herbatka z lisci malin i tabletki z jesiołka= szybszy poród?

                          To nie do końca jest tak, że nakręcamy przemysł farmaceutyczny. Liście z malin możesz zerwać latem i ususzyć - masz napar za darmo Olej z wiesiołka jest z kolei tani i jak już, to kupujmy takowy od polskich producentów (np. Gal).

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: herbatka z lisci malin i tabletki z jesiołka= szybszy poród?

                            Czytałam, że to niby przyspiesza, ale powiem szczerze, że nie piłam, z tych sposobów to tylko seks i wysiłek fizyczny sprawdziłam, reszty się bałam

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X