Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kto oglądał salę porodową

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kto oglądał salę porodową

    Dziewczyny czy byłyście przed porodem zobaczyć salę, w której ma urodzić się wasze dziecko?
  •    
       

    #2
    Ja tego nie zrobiłam, ale czemu to nie wiem? W szpitalu byłam, jakoś mi do głowy wtedy nie wpadło, a może nie wolno było???

    Skomentuj


      #3
      ja codziennie oglądałam, bo to był duży pokój w naszym mieszkaniu

      Skomentuj


        #4
        Ja też nie ogładałam, ciekawe czemu? Ale myślę, że to chyba mnie najmniej interesowało w czasie całej ciąży wystarczy, że widziałam takie sale na filmach :P
        Bartuś 26.06.08
        Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

        Skomentuj


          #5
          Mój ginekolog pracował/pracuje w szpitalu klinicznym w którym rodziłam i dlatego będąc w 6 miesiącu ciąży oglądałam nie tylko jedooosobową,super wyposażoną salę porodową,gdzie na świat miała zawitac nasza córeczka,ale także pokój przejściowy po porodzie,no i oczywiście pokoje.Po takich oględzinach byłam spokojna o poród i o warunki w jakich miało pojawic się moje Maleństwo.Polecam wszystkim przyszłym mamom,

          Skomentuj


            #6
            Widzę, że nie jestem jedyną, która nie oglądała sali porodowej...a szkoda bo może stres byłby mniejszy następnym razem pójdę na oględziny
            buziaki

            Skomentuj


              #7
              Ja też oglądałam sale porodową,oprowadzała mnie po niej moja położna która pokazywała co do czego służy, gdzie później badają dzidziusia jakoś tak byłam chyba spokojniejsza jak mi to wszytsko wyjasniła
              Wojtuś 28.11.2007

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja chciałam obejrzeć, położne zachęcały, gdy chodziłam do szkoły rodzenia, a teraz będąc w 35 tc poprostu się boję...


                Skomentuj


                  #9
                  Ja chciałbym zobaczyć salę...mam nadzieję, że mnie to nie wystraszy...poczytam co powinno w niej być i będę co i jak

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez Aninka Pokaż wiadomość
                    ja codziennie oglądałam, bo to był duży pokój w naszym mieszkaniu
                    ooo rodzisz w domku...fajnie - chyba - nie boisz się?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Napisane przez koniczynka Pokaż wiadomość
                      ooo rodzisz w domku...fajnie - chyba - nie boisz się?
                      kochana już urodziłam 8 miesięcy temu

                      Skomentuj


                        #12
                        ja balabym sie rodzic w domu ... no moze jakby mnie ktos do tego przekonal ... na pewno jest mneijszy stres, mniejszy nacisk ... tak cicho, spokojnie ... ja nie ogladalam porodowki, a mialam taka okazje. przy nastepnym maluchu juz nie bede musiala chodzi na zwiady ale jednak mimo wszytko polecam, aby przyszle mamy rozejrzaly sie, poogladaly, a przede wszystkim pytaly!
                        Pozdrawiamy!

                        Skomentuj


                          #13
                          hmmm też mi się wydaje, że lepiej wcześniej wiedzieć co i jak tzn ja tak wolałam

                          Skomentuj


                            #14
                            Napisane przez Aninka Pokaż wiadomość
                            kochana już urodziłam 8 miesięcy temu
                            Coś przeoczyłam
                            Kochana napisz proszę, jakie formalności trzeba załatwić, aby rodzić w domu.
                            pozdrawiam

                            Skomentuj


                              #15
                              Napisane przez koniczynka Pokaż wiadomość
                              Coś przeoczyłam
                              Kochana napisz proszę, jakie formalności trzeba załatwić, aby rodzić w domu.
                              pozdrawiam
                              znaleźć dobrą i doświadczoną położną zajmującą się odbieraniem porodów domowych, a dalej już ona wszystko powie, m.in jakie badania dodatkowe trzeba zrobić, co przygotować itd

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X