Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czkawka dziecka w czasie ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    tak to tak jakby dzidzia kopala. ja to poczatkowo nie wiedzialam ze to czkawka tylko myslalam ze niunia tak kopie ale potem doszlam do wniosku ze to jest zbyt rytmiczne i kolezanka mi uswiadomila ze to moze byc czkawka(bo ja nawet nie wiedzialam ze takie cos moge odczuwac!). bywa to denerwujace zwlaszcza kiedy chce juz spac a mala czka i czka i caly brzuch mi skacze a nie znam zadnych sposobow na czkawke dla dzidzi ktora jeszcze w brzuszku



    Skomentuj

    •    
         

      #32
      to ekstra ja lubię to uczucie ciekawe czy ma to związek z tym co jem...
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        #33
        A dla mnie bylo to zupelnie inne odczucie niz kopniaczki

        Skomentuj


          #34
          pamiętam jak znajoma się nagle zaczela smiac, mała w brzuchu się przestraszyła i dostała czkawki. jak przyłożyłam dłoń do brzucha to był raczej taki rytmiczne bicie,(np.serca na cisnieniomierzu )

          Skomentuj


            #35
            podobno czkawka częściej występuje jak jesz coś słodkiego, bo wtedy dzidzia lapczywiej pije wody płodowe...ale jak zwykle brak dowodów naukowych
            A zeby uspokoic to herbatka koperkowa- tobie pomoze na brzuszek, a maluch tez powinien spokojniej "działać"...
            Ja osobiście uwielbiam kazde ruchy (choć męczą po nocach), a czkawki fajnie pokazać innym
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              #36
              ja nie mogę spać jak dzidzia ma chyba czkawkę wtedy idę napić się mleka i mi pomaga .

              Skomentuj


                #37
                Ja to za bardzo nie lubie jak Dzidzia czka w brzuszku.. juz wole te milusie kopniaczki lub sierpowe ..Czkawka mnie jakos drazni strasznie, ale wiadomo jak czka to znaczy, ze wszystko jest w porzadku w brzusiu

                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Moja mała jek pierwszym razem miała czkawkę to myślałam że to moje tętno czy coś w tym stylu... Dopiero koleżanka mnie uświadomiła.
                  Mnie a dokładniej maleńkiej nic nie pomaga ale nie męczymy się za długo, kilka minut najdłużej i nam przechodzi
                  Zosia ur.07-07-2010
                  wtorek 14:55




                  http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

                  Skomentuj


                    #39
                    Napisane przez monicrx206 Pokaż wiadomość
                    mam pytanko czy wasze maluszki miały czkawkę w czasie ciąży ? moje maleństwo ma prawie codziennie to takie rytmiczne pukanie z środka brzucha co 4-5 sek przez ok 10 min
                    Też tak miałam i czasami podobało mi się to a czasami denerwowało

                    Skomentuj


                      #40
                      to normalne u dzieci, zachłystają się wodami płodowymi i czkają, przez to że nie mają dostępu do tlenu to czkają bez odgłosu.Moja córcia też miała w brzuszku czkawkę, po urodzeniu jeszcze przez pół roku czkała i potem stopniwo zanikała czkawka, to dziecku nie przeszkadza i nie szkodzi.





                      Daria 17.01.2007r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Mój synek często ma czkawkę ale ja nawet to lubię

                        Skomentuj


                          #42
                          moja myszka też ma często czkawkę,jak ostatnio zjadlam pyszny deser to odrazu czkawki dostała hehe
                          Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009

                          Skomentuj


                            #43
                            Moja żabka też bardzo często miała czkawkę jak bym w ciąży, a teraz również często ją ma. Jak była w brzuszku to mi nie przeszkadzała ta czkawka, ale teraz jak dostanie czkawki to mi jest jej szkoda. Biedna czasami ją tak męczy i nic jej nie pomaga. Przepajam ją samą wodą, próbuję dać cycusia i nic.
                            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                            Skomentuj


                              #44
                              Witam moja córeczka często dostawała czkawki kiedy była jeszcze w brzuszku, i teraz kiedy ma już miesiąc nadal jej dostaje, czasami aż podskakuje, sposoby na czkawkę nie pomagają, najczęściej sama przechodzi.

                              Skomentuj


                                #45
                                Moi synowie czkali jak najęci czasami mi to dokuczało, szczególnie jak miałam zły dzień ale raczej wspominam to miło.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X