Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czkawka dziecka w czasie ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    moje córki jak byłam w ciązy często czkały i teraz też je czkawka często dopada


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      #17


      Mi się też wydaje, że moja dzidzia w brzuszku ma czkawkę takie "pukanie" co jakiś czas chyba że mnie tak systematycznie kopie

      Skomentuj


        #18
        Marcelek też miał czkawke kilka razy dziennie, ale zaczeło sie to dopiero w ok 6 miesiącu.

        Skomentuj


          #19
          Mój maluszek więcej kopie w brzuszku niż ma czkawke,czasami tak mocno,że mnie pęcherz boliSzczególnie wieczorem,jak pora spać,to Kacperek dokazuje
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            #20
            W pierwszej ciąży, córka miała bardzo często czkawki, w drugiej, syn nie miał prawie w ogóle.

            Skomentuj


              #21
              W pierwszej ciazy Adas mial czkawke codziennie po poludniu a w drugiej ciazy hmmm jest jeszcze na to za wczesnie to dopiero 13 tydzien (wiem od lekarza ze czkawka to nic strasznego wiec spokojnie nie ma sie czym martwic)
              Adas ma 2,5 roczku a w czerwcu bedzie mial rodzenstwo


              www.bobasy.pl/adamkiesz

              Skomentuj


                #22
                Napisane przez monicrx206 Pokaż wiadomość
                mam pytanko czy wasze maluszki miały czkawkę w czasie ciąży ? moje maleństwo ma prawie codziennie to takie rytmiczne pukanie z środka brzucha co 4-5 sek przez ok 10 min
                Witam. Nic sie nie martw!!! Moja mała miala czkawke czasami 2 razy na dobe. To nic groznego...Po narodzinach miala czkawke co 2-gi dzien teraz ma 9 miesiecy a czkawki ani widu ani slychu Pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Czkawka dzidziusia w brzuszku to wynik lapczywego polykania plynu (cos dzidzi badzo posmakowalo) moj gin mowil ,ze czkawka to dobry objaw no i nie trzeba juz tego dnia liczyc ruchow

                  Skomentuj


                    #24
                    Gdy Malwinka była w brzuszku, miewała regularne czkawki, teraz też często jej się to zdarza.

                    Skomentuj


                      #25
                      Majeczka miała czkawkę prawie codziennie. Uwielbiałam to uczucie takie fajne pukanie od środka
                      Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        moje maleństwo też ma czkawkę ale jakoś nie specjalnie zwracam na to uwagę
                        pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #27
                          tu informacja dla dosyc nerwowych mam: dziecko moze dostac czkawke takze gdy mamusia przezywa silne emocje, bardzo sie zlosci albo dopadnie ja spazmatyczny placz (w koncu nie odpowiadamy za wszystko co nas w tym czasie spotyka) - substancje wydzielane przez mózg matki w czasie stresu docieraja do wód plodowych i niestety moga powodowac bardzo dluga czkawke - nic dziwnego ze mówimy ze wciaz mamy po jakims wydarzeniu czkawke - uklad nerwowy maluszka niestety tez to odczuwa i tak ponoc reaguje i ta czkawka moze byc szybsza
                          OLIWIER 16.12.2008

                          Skomentuj


                            #28
                            Mój synuś też od dobrych kilku tygodni ma codziennie czkawki- ze 2-3 razy dziennie
                            Fajne uczucie choć czasem troche drażni, np. gdy akurat staram sie zasnąć
                            Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                            Skomentuj


                              #29
                              tia, ostatnio mój bejbik czkal w nocy przez niemal godzine, po czym urzadzil sobie trening sprawnosciowy - mozna sie rozdraznic
                              OLIWIER 16.12.2008

                              Skomentuj


                                #30
                                a słuchajcie jak to się odczuwa? bo ja też tak myśle że mój mały czka ale nie jestem pewna bo to takie uczucie tylko w jednym miejscu jakby np. rączką stukał a nie cały podskakiwał...
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X