Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czkawka dziecka w czasie ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czkawka dziecka w czasie ciąży

    mam pytanko czy wasze maluszki miały czkawkę w czasie ciąży ? moje maleństwo ma prawie codziennie to takie rytmiczne pukanie z środka brzucha co 4-5 sek przez ok 10 min
  •    
       

    #2
    moj synek odkad czuje ruchy ma mozna powiedziec regularne czkawki... czasami az sam sie dziwie ze mozna takl dlugo czkać... wiec sie nie przejmuj... zapytaj o to lekarza jak cie to bardzo niepokoi
    "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












    Skomentuj


      #3
      polecam artykuł na ten temat pozdrawiam K
      http://babyonline.pl/ciaza_i_porod_c...ykul,4115.html

      Skomentuj


        #4
        dzięki dzewczyny bo już sie martwiłam to moja druga ciąza dlatego sie tak zmartwiłam bo przy pierwszej niuni nie miałam tak wiec wydało mi sie to dość dziwne

        Skomentuj


          #5
          Dokładnie tak samo miałam i ja, nie wiedziałam że dzidziuś juz w brzuszku może miewać czkawkę, od ok 20 tyg czulam pare razy na dzień jak synek ma czkawkę.hihi fajne uczucie
          Wojtuś 28.11.2007

          Skomentuj


            #6
            mój synek też miał czkawkę, prawie zawsze około godz. 17 i potem jak się urodził to przez pewien czas tak mu zostało,że około 17 włączała mu się czkawka

            Skomentuj


              #7
              moja dzidzia ma czkawke za kazdym razem jak zjem arbuza...
              Olunia 6 styczen 2009

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                moja też miała czkawki dość często, mniej więcej o tych samych porach i po urodzeniu też zazwyczaj miała o takich porach jak w czasie ciąży

                Skomentuj


                  #9
                  Moja maleńka w brzuszku też ma codziennie czkawkę


                  Skomentuj


                    #10
                    Moja córcia też miewała czkawki codziennie gdy była jeszcze w brzuszku, po narodzinach to niemalże po kazdym posiłku miała czkawke, a teraz ma pol roku i czkaki sa bardzo zadko. Choc podobno to nie jest jakas wielka niedogodnośc dla dziecka ;-) to tak na pocieszenie
                    Najszczęśliwsza mama na świecie !!!

                    www.pszczolkajulka.blog.onet.pl

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ja będąc w ciąży dzień w dzień odczuwałam czkawkę mojej Kornelci. Nadal jej nie minęło choć ma 3 miesiące.A dlaczego? Bo układ nerwowy dziecka dopiero się rozwija

                      Skomentuj


                        #12
                        jeżeli czkawka u maluszka w brzuszku to takie rytmiczne pukanie to maja mała ma ja kilka razy dziennie przeważnie popołudniu i wieczorem

                        Skomentuj


                          #13
                          Moje maleństwo też miało często czkawkę. Po pewnym czasie zaczęłam się do niej przyzwyczajać. Czkawka u tak małego dziecka to nic dziwnego a już na 100% nie choroba.
                          Pozdrawiam

                          Skomentuj


                            #14
                            hej mamuski! Moje dzidzi tez ma czesto czkawke iwlasnie slyszalam ze po narodzinach tak zostaje Ale mam nadzieje ze nie az tak dlugo bo to troche meczace dla takiego malenstwa(sama tego nie lubie a co dopiero taki maly szkrabik)

                            Skomentuj


                              #15
                              no rzeczywiscie czkawka jest meczaca, ale nie boj sie jesli bedzie miala czkawke to nic zlego sie nie dzieje. uklad nerwowy nie dziala jeszcze w pelni sprawnie u takich mnaluchow i to dlatego. spokojnie to nie choroba.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X