Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Waga w czasie ciaz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Waga w czasie ciaz

    Jestem w 10 tygodniu ciazy, gdy bylam u lekarza w 7 tygodniu wazylam 62kg teraz waze zaledwie 59kg, czyli moja waga spadla w dol. Czy ktoras z mam byla w takiej samej sytuacji co ja? czy powinnam sie martwic?
  •    
       

    #2
    u mnie też na początku waga trochę spadła ale to normalne jedne kobiety id hormonów ciążowych niesamowicie tyją inne mało, a na początku nawet tracą

    Skomentuj


      #3
      Ojej, odrazu troche odetchnelam, dziekuje ze odpisalas na mojego posta, bo ja juz sie martwilam, ze cos jest nie tak. A duzo potem przytylas? i w jakim czasie?

      Skomentuj


        #4
        izabell2, naprawdę nie jesteś sama...wiele kobiet w pierwszych tygodniach ciąży gubi kilogramy...a jeśli masz problem z nudnościami i wymiotami to już napewno kilka kg możesz zgubić...ja przynajmniej tak miałam, ale nadrobisz, nie bój się...teraz w 34 tc jestem 9 kg do przodu


        Skomentuj


          #5


          Przy tak wczesnej ciazy mozesz miec wahanie w dol
          D

          Skomentuj


            #6
            ja w ciąży przytyłam 9 kg,synek urodził sie z waga 4.160 wiec nie prawda jest to ze jak jest mały brzusio to i dzidzi jest małe
            Wojtuś 28.11.2007

            Skomentuj


              #7
              Napisane przez kalka23 Pokaż wiadomość
              ja w ciąży przytyłam 9 kg,synek urodził sie z waga 4.160 wiec nie prawda jest to ze jak jest mały brzusio to i dzidzi jest małe
              hehe Mi wszyscy mówili, że urodzę wielkoluda, bo brzuch miałam bardzo duży..., a tu proszę, malutki ważył 3 kg i 49 cm:P
              Bartuś 26.06.08
              Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                No to faktycznie nie jestem sama, dobrze wiedziec, ze inne kobitki tez tak maja. Faktycznie moje dziecko jest kaprysne i mam mdlosci i wymioty, no i oczywiscie odrzuca mnie od miesa, na sam jego widok,nie mowiac o zapachu odrzuca mnie niesamowicie. Teraz jestem duzo spokojniejsza, szczegolnie, ze nie ma kto mi doradzic, gdyz mieszkam za granica i tu ratuje mnie jedynie internet oraz fora takie jak to. Dzieki dziewczyny..

                Skomentuj


                  #9
                  Ja jak narazie mam 10 kg na plusie... I boje sie ze bedzie wiecej...No coż...Lekarz mowił ze moja mała wazy jak narazie 1,4 kg.. Ja nie wiem czy to dobrze czy źle.

                  Skomentuj


                    #10
                    ja przytylam 20kg i mala miala 3720

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Ja przytyłam ok 15,5kg Teraz już jestem na samej końcóweczce- wprawdzie termin na jutro ale nic sie nie dzieje jak dotąd

                      Na początku też mi troche zleciało z wagi mimo, że nie było wymiotów- jedynie brak apetytu

                      Pozdrawiam wszystkie mamuśki :* i życze WESOŁYCH i ZDROWYCH ŚWIĄT!
                      Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                      Skomentuj


                        #12
                        to ile kobieta przytyje nie ma nic wspolnego z wagą dziecka!
                        ja przytyłam 27kg.dziecko ważyło 4400,moja koleżanka przytyła 8kg a dziecko urodziła 4600.nie ma się co zadręczać,wkońcu jest się w ciąży
                        ja sobie tak ustaliłam że po 17h nie jem,i moje zbędne kg zrzuciłam(w ciągu 10m-cy)

                        Skomentuj


                          #13
                          tak zgadzam się z tobą froch ja taka mała,drobna kobitka przytyłam też nie dużo bo 10 kg a moja mała ważyła 3 800 i też na początku ciąży spadła mi waga o 4kg

                          Skomentuj


                            #14
                            ja na poczatku schudlam 3kg a teraz jestem w 38 tygodniu i juz przytylam 22kg a dzidzia wazy 3,25kg wiec nie wiadomo gdzie reszta poszla



                            Skomentuj


                              #15
                              ja jestem w 37 tygodniu i przytyłam 9 kg z czego bardzo cieszy się mój mąż gdyż nie bede miała za dużo wagi do stracenia
                              http://www.suwaczek.pl/cache/52bee9163f.png

                              http://www.mamacafe.pl/suwak/3176.png
                              http://www.suwaczek.pl/cache/1378130a9a.png

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X