Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

umilić czas oczekiwania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    umilić czas oczekiwania

    Dziewczyny, może znacie jakiś fajny sposób na zachowanie optymizmu w czasie wyczekiwania na zajście w ciążę?
  •    
       

    #2
    najlepiej to przestac co miesiac robic testy i liczyc dni plodne, bo takie przejmowanie tylko przeszkadza ;-) to rada z autopsji
    Najszczęśliwsza mama na świecie !!!

    www.pszczolkajulka.blog.onet.pl

    Skomentuj


      #3
      mami najlepiej przestań o tym myśleć ...wiem że to jest trudne...ale oddaj się codzienności a życie Cię miło zaskoczy
      pozdrawiam

      Skomentuj


        #4
        Odp: umilić czas oczekiwania

        mozesz zaczać szydełkować, to bardzo fajna sprawa a też pożyteczna, bo możesz zrobić fajne ubranka dla dzieka, pozdrowienia

        Skomentuj


          #5
          Odp: umilić czas oczekiwania

          Nie mysl o tym

          Skomentuj


            #6
            Odp: umilić czas oczekiwania

            Ja jak byłam w ciąży to chciałam pracować jak najdłużej sie da, bo się bałam że w domu się zanudze i będe tylko rozmyslała o porodzie. Gdybym wcześniej pojawiła się na tym forum to na pewno dziewczyny zaraziłyby mnie tym szyciem i naszyłabym dla malutkiej zabawek.

            Skomentuj


              #7
              Odp: umilić czas oczekiwania

              jjmka ja zaluje ze wowczas nie zwielam sie za szycie, nawet tych moich malenkich filcowych rzeczy - a teraz brakuje czasu na to oj brakuje,

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: umilić czas oczekiwania

                ale nie ma tego złego... jak bym była w drugiej ciąży to już będę wiedziała do kiedy pracować i co robic z wolnym czasem

                Skomentuj

                       
                Working...
                X