Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zgaga w ciazy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    zgaga w ciazy

    macie jakies dobre sposoby na szybkie pozbycie siie zgagi?
  •    
       

    #2
    Witam!

    Zgagę miałam dość długo w ciąży,chyba od 5 miesiąca do samego końca, i pamiętam że brałam wtedy te tabletki RENI takie czerwone opakowanie owocowe lub miętowe. Poszłam do apteki zapytać o cokolwiek na zgage i dostałam tylko to (pomagało), bo inne lekarstwa co z czymś tam - nie dla kobiet w ciąży.
    Bartuś 26.06.08
    Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

    Skomentuj


      #3
      Mi moja babcia poradzila zeby wypijac sobie szklaneczkie cieplego mleczka przed snem i dzialalo, czasem tylko migdaly podjadalam, a one tez podobno zmniejszaja zgage
      Najszczęśliwsza mama na świecie !!!

      www.pszczolkajulka.blog.onet.pl

      Skomentuj


        #4
        Mnie zgaga dopadała najczęściej jak kładłam się spać. Najlepiej nie kłaść się zbyt płasko tylko trochę wyżej pod głową i nie na prawym boku (ucisk na wątrobę). Rzeczywiście tabletki do ssania Renie pomagały ale na krótko, no i starałam się brać ich jak najmniej. Powodzenia!

        Skomentuj


          #5
          Kurcze zgaga!!! Też miałam całą ciąże. Brrrr.....
          Reni też brałam jak już nie mogłam wytrzymać,również starałam
          się ich brać jak najmniej bo owszem i pomagały, ale na bardzo
          krótko.
          Tak jak Duśka polecam mleko, choćby kilka łyczków.

          Skomentuj


            #6
            Nie jestem zwolanniczką brania leków w ciąży[oczywiście niepotrzebnych] Ja mając zgagę piłam wywar z siemienia lnianego i ograniczyłam dania ostre i smażone.Cóż,takie "uroki" bycia mamą-trzymaj się i nie daj się zgadze!
            Last edited by ASASIA1; 29-09-2008, 05:49.

            Skomentuj


              #7
              Po dłuższym czasie znowu mnie dzisiaj złapało to cholerstwo...bleeee...Napiłam się mleka, mam nadzieję, że mi przejdzie...


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Mi nic nie pomagało oprócz wysoko położonej głowy Ani zmiana diety, ani mleko! Próbowałam przeróżnych sposobów i nic! Najgorszej zgagi nabawiłam się, gdy któregoś razu najadłam się pomarańczy! To był koszmar! Ale z dniem narodzin JJ minęła!
                Pozdrawiamy!

                Skomentuj


                  #9


                  Mi tez nic nie pomagalo.Jedyne pocieszenie, ze po ciazy zniknie zupelnie))
                  Trzymaj sie
                  D

                  Skomentuj


                    #10
                    Zgaga szybko mija przy podgryzaniu migdałów!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Napisane przez crapo Pokaż wiadomość
                      Zgaga szybko mija przy podgryzaniu migdałów!
                      Ja też słyszałam o migdałach. Mi na szczęście jakoś specjalnie nie dokucza, ale migdały mam w domu, tak awaryjnie.

                      Skomentuj


                        #12
                        mi pomagało mleczko

                        Skomentuj


                          #13
                          ja na początku piłam gorące mleko ale potem już dostawałam mdłości i zaczęłam pić herbate miętową i to mi lepiej pomogło niż mleko.

                          _____________________--
                          dawidek ma 5 miesięcy i 18 dni
                          [url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

                          url=http://pierwszezabki.pl] [img]http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_7574464.

                          Skomentuj


                            #14
                            Mi też pomaga mleko. Ale skuteczne w moim przypadku okazało się też żucie gumy miętowej.

                            Skomentuj


                              #15
                              W obu ciązach miałam potworną zgagę. Podrażniony przełyk nie dawał spać. Mój ginekolog zalecił mi rennie lub mleczko alugastrin. Mleczko jest skuteczniejsze. Radzę jednak zapytać lekarza bo wielu twierdzi, że alugastrin odpada a rennie tylko w ostateczności.
                              Nie pocieszę Cię ale mimo, że wszyscy twierdzili, że zgaga minie kiedy brzuch się opuści to mnie minęło dopiero po porodzie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X