Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Opłacać położną?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Opłacać położną?

    Gdy znajoma rodziła a położne ją olewały, jej matka wpadła na oddział ,pogadała z położna dała stówkę i poród przebiegał od razu sprawniej , milej i profesjonalnie ale tez już słyszałam o róznych cenach od 300 do nawet ponad 1000. Moim zdaniem fajnie , gdy jest przy nas zaufana miła położna, bo trafić na babajagę to katorga...

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Opłacać położną?

      Nie wyobrażam sobie takich praktyk w szpitalu państwowym - dziwnie to brzmi dla mnie i daje trochę do myślenia. Obawiałabym się rodzić w takim szpitalu (państwowym) gdzie płaci się położnym albo daje łapówki, bo jeśli ci ludzie są na takim poziomie to kompetencje mogą też mieć na podobnym. Okropnie źle mi się to kojarzy...

      Skomentuj


        #63
        Odp: Opłacać położną?

        Wydaje mi sie ,ze taka własna położna to dobra sprawa.
        ja do czasu gdy dowiedziałam sie,ze będę musiała miec cesarkie cięcie myślałam o takiej pani położnej ,jednak człowiek czuje sie pewniej i bezpieczniej no i jest ta pani położna wrazie czego przy Tobie...

        Skomentuj


          #64
          Odp: Opłacać położną?

          opłacanie położnej brzmi strasznie to fakt- ale tak to już u nas przebiega jak coś masz po znajomośc badz opłacone to zawsze jakoś wszyscy mili, kompetentni i opieka na 102 mnie tez to przeraża, nie podzielam takich praktyk, ale czasami ratuje sytuacje zapłacenie komuś...

          Skomentuj


            #65
            Odp: Opłacać położną?

            Wydaje mi sie,ze nie jest to złe,niestety w dzisiejszych czasach mamy taka sytuacje nie inna no i każdy chce sobie dorobić wiadomo nie są to małe koszta no ale dla małej Kruszyński tyle mozna

            Skomentuj


              #66
              Odp: Opłacać położną?

              patka, ok mamy takie czasy że każdy chce sobie dorobić, ale przez to szufladkuje się ludzi- nie stać Cie to cierp? Jak kogoś stac to sobie idzie rodzić do prywatnej kliniki , płaci dwa czy trzy tysiące i ma wszytsko na tip top. A sytuacje gdzie rodzisz na kasę a każdemu by wypadało dać w łapę sa po prostu bulwersujące, tym bardziej że rodząc na kasę to nie jest za darmo- każdy pracuje, płaci podatki i składki na ZUS. Lekarz na oddziale ani położna nie sa tam za darmo- to jest ich praca za które otrzymują wynagrodzenie. Nikt ich nie zmusza, zawsze mogą zmienić zawód skoro nie czują powołania w tak wąznym zawodzie (dla mnie to jest służba bardzo ważna i odpowiedzialna).

              Skomentuj


                #67
                Odp: Opłacać położną?

                we Wrocławiu na kamińskiego można opłacić położną kosztuje to 650zł będzie czuwała przez cały czas porodu ale opieka nie jest jakoś lepsza psychicznie tylko wiesz że cały czas ktoś z toba jest

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Opłacać położną?

                  jeśli masz swoją zaufaną położną to jak najbardziej. Ja akurat trafiłam przy porodzie na położną, która mnie uczyła na szkole rodzenia miałam wyjątkowe szczęście. Poród przebiegał naprawdę bez zarzutu. Jeśli rodziłabym po raz kolejny, zdecydowanie prosiłabym ją o pomoc. To bardzo ważne czuć że możesz liczyc na czyjeś wsparcie podczas porodu.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Opłacać położną?

                    moja położna, do której chodziłam całą ciążę pracowała w innym szpitalu, więc nawet nie mialabym możliwości wziąć jej ze sobą, ale bardzo mnie zaskoczyła, kiedy odwiedziła mnie na drugi dzień po porodzie powiedziała, że byłam dzielna i mnie przytuliła, prawdziwy lekarz z powołania

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Opłacać położną?

                      Ja sobie opłaciłam i siedziała ze mną cały dzień i ciągle przychodziła i sie troszczyła, przy cesarkach była przy mnie pilnowała by wszytsko poszło dobrze, przytulała, za rekę trzymała, czułam sie jak by moja mama mnie wspierała.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X