Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Te długie 9 miesięcy oczekiwania...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Rozumiem doskonale - ja od jakiegoś czasu tez leze, a tu dopiero 31 tydzien i jeszcze troszke zostalo. Nudzi mi sie potwornie - mam juz dosc telewizji, ksiązek i tym podobnych zajęć, bo to było fajne na początku zwolnienia. Ale te dwa miesiace jakos dam radę.
    Zycze optymizmu i cierpliwości

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      ja dopiero zaszłam w ciążę ale długo na nią czekałam...jestem podekscytowana...teraz myślę o moim brzuszkowym maleństwie i nie mogę się doczekać kiedy go poczuję

      Skomentuj


        #18
        Ja właśnie zaczęłam 18 tydzień a od 7 tygodnia jestem na zwolnieniu bo były małe problemy, już tak strasznie sie nudze i chciała bym już tak w 30 tyg być i już odliczać
        Mój synek 24/8 kwiecień

        Skomentuj


          #19
          byłam na zwolnieniu od 3 miesiąca. strasznie sie nudziłam, syn szedł do szkoły, mąż do pracy a ja sprzątałam , gotowałam, czasem książka ale ileż można.
          teraz mi tego czasu brakuje, wszystko w biegu a wtedy potrafiłam 3 razy dziennie kurze ścierać a teraz to co 2 dni mi się udaje!
          trzeba korzystac póki można czyli cieszcie się dziewczyny że możecie sie ponudzić!
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #20
            lyjg1112 kurcze ja nawet nie wiem czy Ty rozumiesz co my
            piszemy, ale powinien się tym zająć moderator, bo to już jest
            przesada

            Skomentuj


              #21
              Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
              lyjg1112 kurcze ja nawet nie wiem czy Ty rozumiesz co my
              piszemy, ale powinien się tym zająć moderator, bo to już jest
              przesada
              Ja zauwarzyłam że na kazdym wątku tak pisze

              Skomentuj


                #22
                Napisane przez Sloneczko Pokaż wiadomość
                mi sie tez zaczyna dluzyc a jestem w 33tyg niby jeszcze malo ale musze lezec sama w domu nigdzie wyjsc nie mozna straszne...
                Miałam to samo leżeć i tylko do łazienki, naszczęście mam to już za sobą i powoli mogę przestać się oszczędzać także troszkę inaczej ten czas płynie ale szczerze Ci współczuję
                Bartuś 5.12.2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  No ja właśnie mam już dość.Chciała bym zeby już był koniec.Czuję sie jak balonik....

                  Skomentuj


                    #24
                    cześć
                    ja na szczęście jestem dopiero na początku 2 trymestru, narazie czas jakoą szybko mi leci bo pracuję, pewno przy końcu będzie ciężko z tym brzuszkiem cokolwiek zrobić ale dziewczyny przecież to tylko 9 miesięcy

                    Skomentuj


                      #25
                      latwo powiedziec "tylko 9 miesiecy" ja jestem w polowie i jak sobie pomysle, ze drugie tyle mi zostalo to mam wrazenie, ze nie wytrwam do konca, przeciez ja juz teraz doczekac sie nie moge.
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Witajcie
                        Ja jestem w 22 tygodniu ciąży i jak narazie czas mi sie nie dłuży. A jestem też na zwolnieniu. Choć pewnie jak zostanie 2 miesiace to wtedy może zacząć mi sie dłuzyć. A tak ogólnie to już bym chciała żeby maleństwo było z nami.

                        Skomentuj


                          #27
                          Mi zostalo 16 dni.. Ale od jakis 2 tygodni czas dopiero zaczal mi sie wlec a juz bym chiala, zeby bylo po wszystkim.

                          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                          Skomentuj


                            #28
                            iNsOoMNia zazdroszcze ci
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              #29
                              oj dziewczyny uwierzcie ze te 9 miesiecy oczekiwania to tam pikus!! mi do terminu pozostalo 3 dni i nic nie wskazuje na to zeby chcialo wyjsc. a to oczekiwanie w ostatnich dniach jest dobijajace!!



                              Skomentuj


                                #30
                                wole sie dobijac w ostatnich dnbiach bo jest sie wtedy blizej niz dalej
                                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X