Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lubię badanie USG!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Lubię badanie USG!

    Czy wy też czekacie z niecierpliwością na każde usg? Ja zawsze się cieszę na to badanie (mam ich więcej, bo ciąża była zagrożona). Jak widzę małe to mogłabym cały czas tak patrzeć tylko. Super sprawa!
  •    
       

    #2
    ja też lubię patrzeć na maleństwo

    Skomentuj


      #3
      chyba każda z nas to lubi

      Skomentuj


        #4
        Ja to jak za długo nie oglądam mojej dzidzki to sie martwi że coś jest nie tak.
        Ale teraz już jest lepiej bo czuje ruchy dzidzki
        Mój synek 24/8 kwiecień

        Skomentuj


          #5
          a ja dopiero miałam 2 usg podobało mi się ,ostatnie 10 grudnia ,bobasek miał czkawkę i strasznie ruchliwy , niedługo mam następne ,i badania , pobierają mi krew , ochyda ! .

          Dziewczyny miałyście na początku ciąży różne urojenia na punkcie swojego maleństwa? ja ciągle bałam się o to że z dzieckiem nie będzie ok i że mogłobyć np. poważnie chore .
          Teraz już się uspokoiłam po usg .
          Ale straszne czasem myśli mnie dopadały

          Skomentuj


            #6
            no fajnie bylo popatrzec na dziecko w brzuchu.ja nawet jedno usg mam nagrane.czasami wlaczam zeby sobie przypomniec

            Skomentuj


              #7
              ja też czekałam na to badanie...miło było zobaczyć maleństwo w brzuszku...teraz mam ją w łóżeczku i też jest miło
              pozdrawiam

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja też mam juz dwie płytki DVD jedna z usg prenatalnego i jeszcze z USG połówkowego to jest niesamowite przezycie bo jak mam kiepski dzionek to sobie puszczam i jest super !!!
                Mój synek 24/8 kwiecień

                Skomentuj


                  #9
                  aaaaaaa w koncu, juz za tydzien ostatnie USG, nie moge sie doczekac znowu Maluszka zobaczyc No i w koncu moze mi powiedza czy na stówe jest to dziewczynka czy moze jednak chlopiec :P w koncu juz to bedzie 37 tc. mam nadzieje, ze pupa sie nie odwroci do Mamusi.

                  Tak sie zastanawiam jeszcze ile kosztuje plyta DVD i fotki 3D lub 4D. Jak bylam na dwoch wczesniejszych USG to bylam prywatnie to wiadomo cena inna.. ale teraz ide ze skierowaniem od gin swojej to za wizyte samą juz nie bede musiala zaplacic ok.100zl, ciekawe tylko jak z tymi dodatkami co wymienilam wyzej.
                  Last edited by iNsOoMNia; 06-01-2009, 09:50.

                  Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Lubię badanie USG!

                    tak ja czekam ze zniecierpliwieniem, mój partner też, to super zobaczyć dziecko i przekonać się czy wszystko dobrze, po usg zawsze wychodziłam spokojniejsza.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Lubię badanie USG!

                      A która z nas nie lubi badania usg kiedy można zobaczyć maluszka, ile urósł, jak się porusza, są to nie zapomniane przeżycia, ja zawsze się nie mogłam doczekać tego momentu, chociaż nie powiem że mnie to nie stresowało, zawsze miałam lekkie obawy czy aby wszystko jest ok.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Lubię badanie USG!

                        Ja tez uwielbiam a zwłaszcza badania usg prenatalne ... czuje wtedy , ze mam kontakt z dzidziusiem no i przede wszystkim mogę go podgladnac hihi co tam robi , jak się rusza

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Lubię badanie USG!

                          Też z niecierpliwością czekałam na każde usg. Najfajniejszy moment był gdy mąż w końcu zdecydował się, by pójść ze mną i zobaczyć synka. Maluch tak się ułożył, że jedyne co pokazał tacie to pupa.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Lubię badanie USG!

                            och aż sobie wspomniałam moje usg Pierwsze w życiu to było przeżycie
                            albo kiedy byłam z mężem kiedy się dowiedzieliśmy że to dziewczynka Piękne te przeżycia ,można wspominać z uśmiechem na twarzy

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Lubię badanie USG!

                              Ja pierwszego usg bałam się. Poszedł ze mną mój mąż i to on widział na monitorze naszą córeczkę. Ja bałam się popatrzeć. Sama nie wiem dlaczego, ale... Nie żałuję, bo dzięki temu widziałam minę męża jak patrzył na nią. Te jego uśmiechnięte oczy jak nigdy dotąd, ten uśmiech na twarzy. Coś niesamowitego!

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X