Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kiedy wasze dzieci się już obróciły?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    mój cały czas praktycznie był głową do dołu ale i tak skończyła się ciąża cesarką
    mama Marcinka i pestki

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      poważnie? to teraz mi dałaś do myślenia...

      Skomentuj


        #33
        u mnie ok 27tc i tak do teraz a jestem w 35 wiec mam nadzieje ze pozycji juz nie zmieni

        Skomentuj


          #34
          Witajcie.
          w 34 tyg. moja polozna (pozal sie Boze) pomacala mnie i stwierdzila ze mały jest glowa w dol.. zdziwilo mnie to bo jakos dziwnie sie wyginal jakby byl ciagle ulozony poprzecznie nie wytrzymalam i nawet nie mowiac nic mezowi poszlam prywatnie na USG (w UK robi sie tylko 2xUSG wiec nie bylo szans by mi zrobili) i co?????????? tak jak mowilam ulozenie poprzeczne! myslalam ze eksploduje! kolejna wizyte mialam 2,5tyg.temu i znowu (kolejna inna polozna)powiedziala ze jest ulozony prawodlowo do porodu.. powiedzialam jej ze poprzednio polozna sie pomylila(nie powiedzialam o USG) a ona na to ze nie ma szans by sie pomylic wiec wtedy powiedzialam o USG to zczerwieniala i powiedziala ze teraz jest glowa w dol bla bla bla.. mam nadzieje ze sie nie pomylila i nie bede miec zadnych komplikacji z tego tytulu podczas porodu!
          http://picasaweb.google.pl/katarynka311/CzekajacNaCud#

          Skomentuj


            #35
            A u mnie dzidzia była obrócona już w 15tc i tak dotrwała do końca, tak więc ja akurat nie miałam żadnych dylematów, a usg w 20-tym tygodniu tylko potwierdził to...

            Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

            Różności do postów
            GALERIA OLAFKA

            Skomentuj


              #36
              U mnie maluszek obrócił się ok. 32tc

              Skomentuj


                #37
                Córcia praktycznie od początku była głowa na dół. Synek długo zwlekał i groziła mi cesarka, ale w końcu się hrabia odwrócił. Nie pamiętam dokładnie kiedy, ale za to pamiętam jak bardzo bolał mnie wtedy brzuch....
                Mama
                Martynki (31.03.2007)
                i
                Kamilka (27.11.2008)

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  mój mały obrócił się dopiero około 36 tygodnia. Myślałam już że czeka mnie cesarka ale zrobił mi niespodziankę teraz czekamy na rozwiązanie które powinno już nastąpić
                  Last edited by gospi; 03-05-2009, 08:33.
                  Roksanka 13-02-2005 r.


                  Tymek- 10-05-2009 r.

                  Skomentuj


                    #39
                    moj synek obrócił się tydzień przed porodem(38TYDZIEŃ) brzuch pod koniec ciąży w ogóle mi się nie obniżył przed rozwiązaniem nie miałam żądnych oznak zbliżającego się porodu czasem nie warto słuchać lekarzy tylko KOBIECEJ INTUICJI!!!

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Kiedy wasze dzieci się już obróciły?

                      mój już w końcówce ósmego miesiąca był ułożony , przez cały dziewiąty, aż do porodu, ładnie główką do dołu, czułam kopniaki w żebra

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X