Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kiedy wasze dzieci się już obróciły?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    u mnie 27 tydzien

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      u mnie 2 tygodnie przed porodem

      Skomentuj


        #18
        30 tydzień

        Skomentuj


          #19
          Moja mała obróciła się 2 tyg przed porodem (w 38tyg) a też miałam mieć cesarkę ale na szczęście urodziłam siłami natury




          Skomentuj


            #20
            Napisane przez Darla Pokaż wiadomość
            Moja mała obróciła się 2 tyg przed porodem (w 38tyg) a też miałam mieć cesarkę ale na szczęście urodziłam siłami natury
            U mnie bylo podobnie a mala wazyla 4250I do dzis mam niezapominajke w postaci mega rozstepow

            Skomentuj


              #21
              Jestem w 30 tygodniu i corcia jest ulozona pod skosem, ma glowke nizej niz pupe ale jednak poprzecznie...ale narazie lekarz mowil ze to norma i tak moez byc bo ona poprostu jeszcze nie chce na swiat...

              Skomentuj


                #22
                U nas malenstwo obrocilo sie ok. 30 tyg i juz tak pozostalo do porodu. Jakies 2 tyg. przed porodem maly byl juz bardzo , bardzo nisko. Mialam wrazenie, ze zaraz"wyleci", a mimo to urodzilam tydzien po terminie
                FRANEK 16.08.2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Moj synek tez pozno sie odwrocil.Lekarz umowil sie z nami na wizyte zeby ustalic termin cesarki a dzidzia wtedy znalazla wlasciwa pozycje.

                  Skomentuj


                    #24
                    położenie miednicowe

                    Witam. Jestem w 29 tygodniu ciąży i maluszek jak na razie ma położenie miednicowe, ale naczytałam się w necie, że ma jeszcze czas na odwrócenie na co z całych sił liczę. Nie chcę mieć cesarki

                    Skomentuj


                      #25
                      Ja jestem w 34 tyg. i Moja Hania już leży podobno główką w dół. Ale to różnie bywa, jeszcze kilka razy może się przemieścić
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        moja malutka tez jest juz glowka do dolu tak kolo 32 tyg sie przekrecila...
                        ale z tego co piszecie tzn ze dzidzia moe woric do pozycji poprzedniej i lezec w poprzek???
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          #27
                          Dziewczyny to czy dzidzia jeszcze sie odwroci w poznych tygodniach ciazy zalezy chyba min.od ilosci wod plodowych i tego jak duze jest dziecko.Moj synek pozno sie odwrocil ale mialam ogromniasty brzuch i duzo wod coreczka mojej przyjaciolki pozostala w pozycji miednicowej .Czasami niektorzy ginekolodzy umieja pomoc dziecku sie odwrocic (nie wiem dokladnie jak to wyglada)mojej kolezance to proponowano ale w koncu zgodzila sie na cc bo dzidzia miala malo miejsca i bylo ryzyko ze sie zawinie pepowina wokol szyi.

                          Skomentuj


                            #28
                            nasza mała do porodu przewracała się jak tylko chciała, ale i tak skończyło się na cesarskim cięciu, nie było źle, rach ciach i po krzyku

                            Skomentuj


                              #29
                              u mnie malutka obróciła sie ok 32 tc
                              Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009

                              Skomentuj


                                #30
                                pozostało mi 6 tyg. do porodu, Jonatan obrócił sie już w 24 tygodniu i trawa tak do dziś, co prawda chciał rodzić sie już w 30-tym, ale nie pozwolono mu i raczej synek nie zmieni juz położenia, bo po prostu nie ma już miejsca z czego jest coraz mniej zadowolony hihi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X