Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Znacie jakieś przesądy dla kobiet w ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Znacie jakieś przesądy dla kobiet w ciąży?

    Znacie jakieś przesądy dla kobiet w ciąży? Ja słyszałam np., żeby nie nosić łańcuszka, bo pępowina może owinąć się wokół szyi maluszka. Straszne...
  •    
       

    #2
    Słyszałam, że kobiecie w ciąży się nie odmawia...bo myszy będą w domu a więc możemy prosić o co tylko chcemy
    pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      A ja słyszałam, że kobieta w ciąży nie powinna być matką chrzestną...

      Skomentuj


        #4
        Nie powinna myć okien i w ogóle podnosić rąk do góry!

        Skomentuj


          #5
          Napisane przez zielonagąska1 Pokaż wiadomość
          A ja słyszałam, że kobieta w ciąży nie powinna być matką chrzestną...
          O tym to pierwszy raz słyszę!

          Skomentuj


            #6
            ja też pierwszy raz słyszę...mam nadzieję, że mnie nikt o to nie poprosi
            pozdrawiam

            Skomentuj


              #7
              nie wolno patrzec przez judasza ani dziurke od klucza, bo dziecko bedzie zezowate :]
              Pozdrawiamy!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Witajcie

                Napisane przez papaya Pokaż wiadomość
                Znacie jakieś przesądy dla kobiet w ciąży? Ja słyszałam np., żeby nie nosić łańcuszka, bo pępowina może owinąć się wokół szyi maluszka. Straszne...
                moze i cos w tym jest bo nosilam lancuszek a maly byl owiniety pepowina choc uwazam ze to raczej wynikalo z przekrecania sie w brzuszku
                Mnie zrugano za oblizywanie noza- podobno dziecko moze urodzic sie z rozszczepem podniebienia. Podobno tez nie mozna szyc ubrania na sobie ale jakos umknelo mojej pamieci dlaczego nie wolno tego robic

                Skomentuj


                  #9
                  ja tez nosilam lancuszki i paski ... i moj maly byl owiniety pepowina. tez slyszalam o tym nozu przesadow jest naprawde mnostwo!
                  Pozdrawiamy!

                  Skomentuj


                    #10
                    ja slyszalam mnóstwo: nie patrzec na zezowatych, chorych- szczególnie np. z downem,rudych, w okularach- bo dziecko urodzi sie z wada, nie nosic lancuszków,nie przechodzic pod rozwieszonymi sznurami, nad kablami na ziemi (pepowina), nie bawic sie z psami, kotami bo dziecko urodzi sie zmutowane np z kocimi łapkami....obłed !!!!!!!!!! tym raczyła mnie tesciowa na kazdym kroku. stwierdziłam, ze najlepiej lezec i cała ciaze nie wychodzic z domu.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      oczywiscie jeszcze nie kupowac dla dziecka nic do porodu, zeby nie zapeszyc

                      Skomentuj


                        #12
                        Napisane przez elll_usa Pokaż wiadomość
                        oczywiscie jeszcze nie kupowac dla dziecka nic do porodu, zeby nie zapeszyc
                        Tak, to chyba dość popularny przesąd. Tylko potem to dopiero jest gonitwa, jak trzeba wszystko na raz kupować. Raczej nie polecam... W sumie można kupić te najpotrzebniejsze rzeczy, a resztę potem uzupełnić...

                        Skomentuj


                          #13
                          Napisane przez malwina Pokaż wiadomość
                          Tak, to chyba dość popularny przesąd. Tylko potem to dopiero jest gonitwa, jak trzeba wszystko na raz kupować. Raczej nie polecam... W sumie można kupić te najpotrzebniejsze rzeczy, a resztę potem uzupełnić...
                          No i wszystkie wydatki za jednym razem. Kuzynka mojej zony kupowala cos kazdego miesiaca i potem nie musial wydawac za jedym razem ogromnej kasy. My z zona tez tak postanowilismy zrobic (ale i tak trzeba wydac sporo kasy )

                          Skomentuj


                            #14
                            Ja jeszcze slyszalam oczywiscie,ze nie mozna farbowac wlosow bo Dzidzius bedzie rudy, albo o scinac bo bedzie lysy.

                            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                            Skomentuj


                              #15
                              ja o koralach na szyi

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X