Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prąd do uśmierzania bólu porodowego

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    prąd do uśmierzania bólu porodowego

    Ostatnio słyszałam o jakimś urządzeniu, które emitując prąd pomaga uśmierzyć ból. Spotkałyście się z czymś takim?
    Pisanie prac,Prace magisterskie oraz Korepetycje
  •    
       

    #2
    Odp: prąd do uśmierzania bólu porodowego

    Pierwszy raz o tym słyszę, ale cóż moze to być za cudo??? Może jest o wiele bardziej bolesne niż poród i dlatego uśmierza ból porodowy?
    Ja przy pierwszym porodzie miałam epidural w kręgoslup a po 13 godzinach jak poszlam na cc i tak poczułam cięcie skalpelem dlatego zostałam uśpiona, drugi miałam bez znieczulen i przeżylam teraz dumnie mogę powiedzieć że jak będę rodzić kolejne dziecko wolę poród naturalny a dlaczego? Dlatego że jak wyszłam ze szpitala byłam w pelni dyspozycyjna dla dziecka i nie czylam żadnego bolu a po epiduralu i cc przez 2 tygodnie cięzko mi było wstać z lózka a musialam i to z wielkimi bólami rany i kręgosłupa....a po 9 miesiącach jak dostałam pierwszy okres po pierwszym dziecku (karmionym regularnie piersią) myślałam że kręgosłup mi pęknie taki ból.
    Doriaś ur.17.03.2008




    Tristaś ur. 11.03.2010

    Skomentuj


      #3
      Odp: prąd do uśmierzania bólu porodowego

      Rowniez slyszalam o tym "cudzie" Jestem ciekawa waszych doswiadczen z tym urzadzeniem dziewczyny

      Skomentuj


        #4
        Odp: prąd do uśmierzania bólu porodowego

        chodzi o urządzenia TENS, są super, uśmierzają ból porodowy właśnie poprzez elektrostymulację, kobieta czuje tylko delikatne mrowienie, więc nie boli, dla dziecka całkowicie bezpieczne, dla matki również, urządzenia są w kilku rodzajach, można wypożyczyć lub kupić, na niektórych porodówkach są też dostępne, ale lepiej wcześniej dopytać. jedno co, nie można ich używać w czasie porodu w wannie-wodzie, ale to chyba logiczne. polecam

        Skomentuj


          #5
          Odp: prąd do uśmierzania bólu porodowego

          O pierwsze słyszę, ale wydaje się być ciekawe.
          Patii logika kobiety w ciąży jest mało logiczna A już w szczególności w trakcie porodu

          Skomentuj


            #6
            Odp: prąd do uśmierzania bólu porodowego

            wow, ja też nie słyszałam o tym dotąd

            Skomentuj


              #7
              Odp: prąd do uśmierzania bólu porodowego

              ja też nie słyszałam... i nie wiem czy chciałabym spróbować, w końcu to prąd, a prąd potrafi być bardzo niebezpieczny. Niech by poszło jakieś zwarcie i co wtedy? Nie zaryzykowałabym na tyle

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: prąd do uśmierzania bólu porodowego

                Prąd ? Bez jaj kurcze przecież to może być szkodliwe i dla matki i dla dziecka. Nie słysząłam o tym i mam nadzieje, że nikt tego nie praktykuje, jednak to są fale promienujące i zapewne wytwarzają jakieś dziwne niezdorwe fale

                Skomentuj

                       
                Working...
                X