Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Niska kobieta w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Niska kobieta w ciąży

    Witam Drogie Panie
    Jestem w 5 miesiącu ciąży i brzuszek rośnie coraz intensywniej Przestałam się mieścić w swoje ubrania a mam ogromny problem aby kupić coś "ciążowego" czego nie musiałabym przerabiać.
    Jestem niską osóbką bo zaledwie o 155 cm wzrostu.
    Kiedyś wizyty u krawcowej nie były kłopotem ale teraz nie specjalnie mam na to ochotę. Wystarczą mi wielogodzinne polowania po sklepach i padam
    Czy Wy też macie taki problem?
  •    
       

    #2
    Odp: Niska kobieta w ciąży

    ja mam 163cm, ale jakos nigdy nie mialam problemow z kupieniem ciuchow, nawet tych ciazowych, owszem spodnie czesto sa za dlugie, ale na moja kolezanke, ktora ma 173cm tez sa przydlugie...


    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



    ---------------------------------------------------

    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

    Skomentuj


      #3
      Odp: Niska kobieta w ciąży

      Ja mam 158 cm i też czasem mam problem z znalezieniem na siebie ciuszków. Na szczęście w ciąży nie miałam takiego problemu, ponieważ nie przytyłam dużo i brzuszek był niewielki i normalnie latałam w ciuszkach w których chodziłam przed ciążą.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Niska kobieta w ciąży

        Mam 156 cm wzrostu i nie miałam najmniejszego problemu z doborem ciążowej garderoby dla siebie. Co więcej, wszystkie fatałaszki kupiłam wirtualnie, bo mam organiczny wstręt do zakupów w sklepach stacjonarnych. Żaden zakup nie okazał się nietrafiony. Co więcej, część ciuszków znakomicie nadaje się do noszenia również po porodzie, bo jest, można powiedzieć, uniwersalna.

        Świetne tuniki i sukienki, które można nosić w ciąży i po niej, znajdziecie tu:

        http://avaro.pl/

        zaś typową odzież dla przyszłych Mam, (ale także odpowiednią do noszenia po narodzinach dziecka) tutaj:

        http://www.pieknamama.pl/

        Jako istota z gruntu aspołeczna i właściwie nie funkcjonująca towarzysko poza Siecią, zakupy dla mojej Córeczki także w 99% poczyniłam przez Internet. Zaoszczędziłam na tym około półtora tysiąca, jeśli nie więcej. Było warto.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Niska kobieta w ciąży

          Ja mam 180cm wzrostu i na mnie za to wszystko jest za krótkie...

          Tak, że z dwojga złego lepiej być niską kobietą...

          Skomentuj


            #6
            Odp: Niska kobieta w ciąży

            a co to za problem, kupujesz leginsy i do tego np. t-shirt meza, albo jakas bluze, ladna bluzke, siegajaca za tylek.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Niska kobieta w ciąży

              ja taki mega brzuszek to miałam latem ,bo rodziłam w październiku minionego roku .
              mam 160 cm wzrostu ,właściwie to 161cm ..ale już mniejsza ,hehe .
              w każdym razie zawsze byłam szczupła ,nosiłam rozmiar XS lub S ,więc po prostu
              kupowałam luźne tuniki i sukienki latem w rozmiarze M lub L

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Niska kobieta w ciąży

                Ja mam 150 cm. W ciąży kupowałam luźne tuniki i sukienki. Etap dużego brzuszka przypadł akurat na wakacje. Jedynie co to baaardzo bolały mnie plecy.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Niska kobieta w ciąży

                  Ja rowniez jestem niska osobka bo zaledwie 161cm. Moj brzyszek jakby dopasował sie do mojej malej sylwetki bo nie byl bardzo ogromny!

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X