Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czerwiec 2012 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czerwiec 2012 :)

    Witam Jestem w 15tyg ciąży i czekam na moje maleństwo Termin 11.06.2012 Czy są jakieś czerwcowe mamuśki???Zapraszam
    " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




  •    
       

    #2
    Odp: Czerwiec 2012

    Hej! Ja mam poród na 18 czerwca. Zapraszam na forum babyonline, tam jest nas dużo

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czerwiec 2012

      Witaj anaa82 jakoś tu liczę na liczne grono mamusiek dzieciaczków z czerwca 2012
      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




      Skomentuj


        #4
        Odp: Czerwiec 2012

        Ok, ja zaglądam wszedzie wiec i udzielać w rozmowach sie moge wszedzie Przynajmniej tutaj nadąże czytać bo na tamtym forum jest nas ponad 10 i ponad 1000 wpisów i ciezko byc na bieżąco

        Tylko tydzien różnicy miedzy nami To moje pierwsze dziecko, a Twoje?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czerwiec 2012

          Witaj Tak, moje to również pierwsze długo wyczekiwane dzieciątko
          anaa82 podaj mi linka na forum, gdzie się udzielasz, wchodziłam na tą stronkę ale nie mogłam znaleźć
          " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




          Skomentuj


            #6
            Odp: Czerwiec 2012

            Napisane przez kaathrina Pokaż wiadomość
            Witaj Tak, moje to również pierwsze długo wyczekiwane dzieciątko
            anaa82 podaj mi linka na forum, gdzie się udzielasz, wchodziłam na tą stronkę ale nie mogłam znaleźć
            Chyba już znalazłaś Zapraszamy do udziału w naszych pierdułkach, hehe
            To tym bardziej gratuluje skoro dlugo oczekiwane Nam z mezem udało sie bardzo szybko, bo praktycznie w 2 miesiace starań, a jestesmy teraz pol roku po slubie. Miałaś jakieś dolegliwosci? Ja wogole nic, zero wymiotów ani mdłosci.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czerwiec 2012

              Napisane przez anaa82 Pokaż wiadomość
              Chyba już znalazłaś Zapraszamy do udziału w naszych pierdułkach, hehe
              To tym bardziej gratuluje skoro dlugo oczekiwane Nam z mezem udało sie bardzo szybko, bo praktycznie w 2 miesiace starań, a jestesmy teraz pol roku po slubie. Miałaś jakieś dolegliwosci? Ja wogole nic, zero wymiotów ani mdłosci.

              Tak, wylądowałam aż w szpitalu z powodu niepowściągliwych wymiotów, z odwodnieniem i wysoką temperaturą. A tak poza tym ok Co do forum znalazłam i będę trochę tu, trochę tam )
              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czerwiec 2012

                Witam. Mam termin na 23.06.2012. 14 tc Jest to moja druga ciąża. Jestem mamą 3 l Krystianka. W 6 tc zaliczyłam pobyt w szpitalu przez plamienia. W sumie to co miesiąc mam delikatne plamienia ale z dzidzią wszystko ok. Niestety po pierwszych wynikach morfologii mam już anemię. Ale tak to ok, tylko słaba jestem i często mnie boli głowa, wcinam tabletki z żelazem i zmieniam dietę mam nadzieję,że wyniki się poprawią. Biorę Luteinkę i staram się więcej wylegiwać podczas dnia. Życzę powodzenia.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Czerwiec 2012

                  Napisane przez Wiktoria17 Pokaż wiadomość
                  Witam. Mam termin na 23.06.2012. 14 tc Jest to moja druga ciąża. Jestem mamą 3 l Krystianka. W 6 tc zaliczyłam pobyt w szpitalu przez plamienia. W sumie to co miesiąc mam delikatne plamienia ale z dzidzią wszystko ok. Niestety po pierwszych wynikach morfologii mam już anemię. Ale tak to ok, tylko słaba jestem i często mnie boli głowa, wcinam tabletki z żelazem i zmieniam dietę mam nadzieję,że wyniki się poprawią. Biorę Luteinkę i staram się więcej wylegiwać podczas dnia. Życzę powodzenia.
                  Witaj Wiktoria Też zaliczyłam pobyt w szpitalu z powodu plamienia, w 8 tc. Zrobił mi sie krwiaczek na łożysku z powodu niskiego progesteronu. Ale szybko sie zagoił i nie było po nim śladu. Od tamtej pory biore duphaston. Dziś ide do lekarza i sie dowiem co tam u dzidzi

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Czerwiec 2012

                    Witaj Wiktoria17miło,że się pojawiłaś, może niebawem nasze forum będzie tętnić życiem aż niewiarygodne, że tak mało Dzieciaczków na czerwiec się zapowiada nie, nie to tylko za sprawą tego forum, na razie za mało Mamusiek nas odwiedziło tutaj. Rozgość się, zapraszamy
                    " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Czerwiec 2012

                      Byłam na wizycie z mężem bo jeszcze nie widział dzidzia na "żywo" i dzidziu sie popisywał. Przez całe badanie stał na głowie i wywijał nóżkami Aż lekarz sie roześmiał jak go zobaczył 21 stycznia ide na połówkowe w 4D. Mam też wtedy poznac płeć dziecka.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Czerwiec 2012

                        Cześć dziewczyny. Co tu taka ciiiiiisza?! Piszcie co tam u Was ! Ja juz czuję się dobrze (anemia) i dawno nie miałam plamień i oby już nie powracały, oby tak do końca... Połówkowe badanie będę miała gdzieś koło 18.02. a ostatnio słuchaliśmy serduszka tylko, jest wszystko ok. Od dwóch tygodni czuję już ruchy, są delikatne ale dość częste i po obydwu str. Narazie dzidzia ma sporo miejsca więc hula . Dziś ma 16 t 5d. Już nie mogę się doczekać tego połówkowego, może poznamy płeć. Mam synusia więc przydałaby się dziewczynka Ktoś musi z mamusią chętnie na zakupy chodzić i nie marudzić przy tym jak chłopy ! Imię dla Niej już mam... Wg. kalendzarza chińskiego będzie dziewczynka...hmmm yn się sprawdził. Wam też polecam zajrzeć do niego, świetna zabawa w sprawdzanie członków rodziny i znajomych, prawie wszyscy się sprawdzają,ale trzeba dobrze obliczyć. Pozdrowienia. Wracajcie na forum

                        http://www.plecdzieckaplanowanie.az....ec_dziecka.htm

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Czerwiec 2012

                          Najgorszy czas plamien juz minał, wiec juz ich nie powinno byc, zwłaszcza jak lekarz stwierdził, ze dobrze sie rozwija. Ja juz po połówkowym, bede miec synusia Dzien przez badaniem dzidziuś strasznie fikał i mnie szturchał a na badaniu chyba sie zawstydził, bo lezał spokojnie, buźke zasłonił rączkami i pępowiną, tylko pupcie najlepiej widziałam

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Czerwiec 2012

                            Dziewczyny się wyniosły na dobre chyba do forum polki... Tam 100 stron już, mozna się pogubić. Tu wiekszy spokój, ale chyba tam trzba sie udać :P

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Czerwiec 2012

                              Witam,

                              ma termin na przełon czerwca i lipca. Jeszcze nie wiem, jaka płeć, więc czekam z niecierpliwością na kolejne USG .


                              Pozdrawiam

                              __
                              Mój pies, Alaskan Malamute

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X