Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ułożenie dziecka przed porodem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ułożenie dziecka przed porodem

    Wszystkie wiemy, że ułożenie maleństwa w macicy jest ważne i ma duży wpływ na akcję porodową. Najlepiej jest, gdy dziecko układa się główką w dół, ale czasami ułożenie jest inne...

    Napiszcie proszę:
    Od którego tyg. Wasze dzieci zaczęły układać się w pozycji porodowej?
    Czy można spowodować, aby dziecko zmieniło pozycję przed porodem?


  •    
       

    #2
    Odp: Ułożenie dziecka przed porodem

    Mój syn był uparty i ułozenie poprzeczne miałam praktycznie do trzech tygodni przed porodem, bałam sie że skończy sie cesarka ale mój syn tuż przed wigilią zmienił połozenie na główka w dół a 12 stycznia był na swiecie, z tego co mówił mi ordynator odziału patologii to mozna spróbowac zmienic pozycje dziecka ale w jaki sposób to nie wiem.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ułożenie dziecka przed porodem

      Moja kolezanka lezała na desce do prasowania opartej o wersalke-pupa do gorytak jej połozna poradziła....pewnie pomoglo bo syna urodziła naturalnie.ale maluszek moze w ostatnich godzinach przed porodem sam sie obrucić, wszystko zalezy ile ma miejsca i ile wod plodowych i od tego jak mu wygodnie.bedzie dobrze nie ma sie co martwic na zapas.


      Skomentuj


        #4
        Odp: Ułożenie dziecka przed porodem

        Moje dziewczyny obie obróciły się same, jakieś 6 tygodni przed porodem. Nie wiem czy można zmieniać pozycję dziecka, ale nie ma się co martwić na zapas, maluszek sam doskonale wie, kiedy jest gotowy do wyjścia na świat
        Moja prawie dorosła córka


        Moja wyrośnięta kruszynka

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ułożenie dziecka przed porodem

          mój synek już podczas badania połówkowego ułożony był główką w dół .

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ułożenie dziecka przed porodem

            Moje malensto od razu wiedzialo jak sie ulozyc;P mimo ze urodzi sie 2mies przed terminem byl juz ulozony glowka w dol

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ułożenie dziecka przed porodem

              Moja najstarsza się nie odwróciła. Dwie młodsze dosyć szybko się przekręciły.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ułożenie dziecka przed porodem

                moje maleństwo dość długo było ułożone pośladkowo i już mówiono ze marne szanse żeby się główką odwróciła a jednak możliwe

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ułożenie dziecka przed porodem

                  u mnie było ułożenie potylicowe tylne, przez co miałam cięższy poród i w efekcie synek miał złamany obojczyk i dwa krwiaki na głowie ehm ...

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ułożenie dziecka przed porodem

                    U mnie synek był idealnie ułożony, no ale niestety poród nie poszedł jak powinien, a córeczka miała z góry ustalone że będzie cesarskie ale i tak była pośladkowo.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X