Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jest ciaza i pecherzyk natomiast brak zarodka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jest ciaza i pecherzyk natomiast brak zarodka

    Witajcie, mam problem niewiem co mam myslec. Mianowice tydzien temu w czwartek zrobilam test wyszedl mi pozytywnie,wczoraj bylam u gin i pani dr potwierdzila ciaze(wedlug ostatniej miesiaczki wyszlo jej 6 tydz) widoczny jest pecherzyk zolciowy natomiast niewidac zarodka a internecie wyczytalam ze zarodek powstaje w 5 lub w 5.5tyg ciazy czy ktoas z was miala podobne klopoty?? nastyepna wizyte mam na 1 grudnia
    MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







  •    
       

    #2
    Odp: Jest ciaza i pecherzyk natomiast brak zarodka

    Miałam i ja tak, podtrzymywali mi ciąze ale nie bylo bicia serduszka i poddano mie zabiegowi...tzw.puste jajo.Nie ma dzidziusia a wszystko rozwija sie tak jak w ciąży i stezenie hormonow jak u ciezarnej dlatego test wyszedł na +.Wszystko trwało nie całe trzy miesiace ale niestety nic z tego.Po zabiegu kazano mi poczekac z poczęciem nastepnej ciazy 6 miesiecy.Tak tez zrobilam i dokladnie po 8 miesiacach w drodze był moj synuś.


    Skomentuj


      #3
      Odp: Jest ciaza i pecherzyk natomiast brak zarodka

      Dzieki za odp
      Ja swoja pierwsza ciaze poronilam, w 12 tyg ale tam byl pold obumarly natomiast z synkiem przez pierwsze 3 miesiace bralam tabletki na podtrzymanie, jak teraz poszlam do pani dr to jej powiedzalam o tym i czy teraz tez powinnam brac cos to powiedziala ze narazie nie ma takich wskazan ale byc moze tak ze pecherzyk bedzie sie rozwijal caly czas a zarodka nie bedzie
      MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







      Skomentuj


        #4
        Odp: Jest ciaza i pecherzyk natomiast brak zarodka

        ja tak miałam 3 razy niestety i tak jak koliberek napisała było to tzw. puste jajo płodowe ale może u ciebie jest poprostu jeszcze za wcześnie bo u mnie to swtierdzaono ostaecznie ok 8-9 tyg
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          #5
          Odp: Jest ciaza i pecherzyk natomiast brak zarodka

          Napisane przez maksiu16 Pokaż wiadomość
          Witajcie, mam problem niewiem co mam myslec. Mianowice tydzien temu w czwartek zrobilam test wyszedl mi pozytywnie,wczoraj bylam u gin i pani dr potwierdzila ciaze(wedlug ostatniej miesiaczki wyszlo jej 6 tydz) widoczny jest pecherzyk zolciowy natomiast niewidac zarodka a internecie wyczytalam ze zarodek powstaje w 5 lub w 5.5tyg ciazy czy ktoas z was miala podobne klopoty?? nastyepna wizyte mam na 1 grudnia
          Moim zdaniem nie powinnaś się martwić. Ja miałam identyczną sytuacje jak u Ciebie. Około 5-6tyg ciąży poszłam do gina on stwierdził, że jajo płodowe puste, wysłał do szpitala na zabieg. Ja się nie zgodziłam, trzymali mnie tydzień i po tygodniu okazalo się, że jednak jajo jest pełne i teraz mam 2 letnią córeczke. Więc głowa do góry!! Kochana jeżeli nie daje Ci to spokoju to zrób sobie badanie betahcg i powtórz po tygodniu i zobaczysz czy ciąża się rozwija czy nie.
          Trzymam mocno kciuki i wierze, że będzie wszystko ok!!!!
          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jest ciaza i pecherzyk natomiast brak zarodka

            nie martw sie na zapas, jest to bardzo wczesna ciaza gdzie kazdy dzien to krok milowy w zyciu malenstwa!! duzo zalezy od tego kiedy mialas owulacje,
            a jezeli z miesiaczki 6 tydzien to standardowo pierwsze dwa tygodnie to przed zaplodnienniem, zaplodnienie nastepuje na poczatku 3 tyg wiec w twoim ciele cos sie dzieje dopiero od 3 tyg. wiec zarodek ledwo zdolal sie zagniezdzic i sa morule,blastule itp.
            a i duzo zalezy od sprzetu usg!!!

            a tu masz poczytaj http://forum.trojmiasto.pl/brak-zaro...709,1,160.html

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jest ciaza i pecherzyk natomiast brak zarodka

              moze poczekaj do 8-9 tc na akcje serduszka,bo to raczej juz pewne tygodnie,mysle ze jest za wczesnie,a na poczatku jest tak jak napisala pieczulka,kazdy dzien to krok milowy.
              FROCH

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jest ciaza i pecherzyk natomiast brak zarodka

                I ja również byłam w 6tc u gin i też zarodka nie było widać. Pani doktor powiedziała, że czasami tak jest i kazała przyjść za 2 tygodnie. Wtedy usłyszałam serduszko
                Głowa do góry, będzie dobrze



                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jest ciaza i pecherzyk natomiast brak zarodka

                  Napisane przez ulcia04 Pokaż wiadomość
                  I ja również byłam w 6tc u gin i też zarodka nie było widać. Pani doktor powiedziała, że czasami tak jest i kazała przyjść za 2 tygodnie. Wtedy usłyszałam serduszko
                  Głowa do góry, będzie dobrze
                  dzieki kochane za odp
                  ulcia mi tak samo pani dr powiedziala jak ci teraz mam kolejna wizyte na 1 grudnia
                  MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jest ciaza i pecherzyk natomiast brak zarodka

                    No oczywiscie nie dobieraj sobie do glowy-moze faktycznie jest zawcześnie pisałam ze mnie trzymano chwile na podtrzymaniu i serduszko nie biło kiedy przyszła pora na nie i dlatego stwierdzili ze nie ma sensu trzymac tej ciązy.A u ciebie moze sie okazać jeszcze zamalutki dzidzius Aby go zauwazyćpowodzenia


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jest ciaza i pecherzyk natomiast brak zarodka

                      3mam w kciuki, daj znać co i jak



                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jest ciaza i pecherzyk natomiast brak zarodka

                        Hej, ja też poszłam w drugiej ciąży "za wcześnie". Koniecznie chciałam potwierdzić, bo test wychodził słabo-pozytywny - ledwo widoczna kreseczka była. Więc żeby się uspokoić do gina, a tam... pęcherzyk jest, serduszka nie. Jeszcze nie... No i za dwa tygodnie... serduszko już pięknie biło,a teraz jest z nami półroczny Jaś, braciszek 3-letniego Adasia

                        Najważniejsze, to spokój zachowaj i będzie ok choć sama wiem po sobie, ze łatwo tak mówić, a te dwa tygodnie ciągną się i ciągną... ale przeminą i wszystko będzie jasne.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jest ciaza i pecherzyk natomiast brak zarodka

                          To dopiero 6 tydzień, więc zarodek może jeszcze nie byc widoczny. Nie martw sie na zapas, poczekaj kilka tygodni i dopiero wybierz sie do gina.
                          Moja prawie dorosła córka


                          Moja wyrośnięta kruszynka

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jest ciaza i pecherzyk natomiast brak zarodka

                            J-IKA a czemu jak test zychodzil slabo nie poszlas na bete???

                            mnie to sie wydaje(nie pisze tego akurat do Ciebie,bos Ty nie pierwsza i nie ostatnia),ze ledwo II kreski wyjda a dziewczyny leca do gina na usg a potem rozczarowanie,zamartwianie,ze nic nie widac itd. zamiast poczekac, na odpowiedni tc. wg. zdrowej ciazy to pierwsze usg powinno sie zrobic miedzy 11-13tc ale wiadomo,ze 90% kobiet robi pierwsze duzo wczesniej. ja tez robilam cos kolo 9tc,i dzidzius mial 1cm ale bez przesady 4-5tc

                            maksiu - bedzie dobrze,trzeba czekac
                            FROCH

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jest ciaza i pecherzyk natomiast brak zarodka

                              Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                              J-IKA a czemu jak test zychodzil slabo nie poszlas na bete???

                              mnie to sie wydaje(nie pisze tego akurat do Ciebie,bos Ty nie pierwsza i nie ostatnia),ze ledwo II kreski wyjda a dziewczyny leca do gina na usg a potem rozczarowanie,zamartwianie,ze nic nie widac itd. zamiast poczekac, na odpowiedni tc. wg. zdrowej ciazy to pierwsze usg powinno sie zrobic miedzy 11-13tc ale wiadomo,ze 90% kobiet robi pierwsze duzo wczesniej. ja tez robilam cos kolo 9tc,i dzidzius mial 1cm ale bez przesady 4-5tc

                              maksiu - bedzie dobrze,trzeba czekac
                              Powiem ci tak ze to sa twoje mysli a ja mam swoje tym bardziej ze pierwsza ciaze poronilam a z malym bralam tabletki na podtrzymanie wiec sama rozumiesz a test zrobilam i poszlam zeby sie upewnic a wrozka nie jestem i niewiedzialam ktory to tc to po pierwsze a po drugie nie chcialam moze przez swoja glupote stracic kolejne dziecko
                              MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X