Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    No ja mniej więcej wiedziałam jakiej wielkości moja Majeczka będzie więc mogłam się rozmiarowo do tego przygotować, jak się urodziła miała dokładnie 56 cm, więc z tych ubranek szybko nam wyrosła.
    u nas Zosia miala 50 cm i slabo nam rosla troszku wiec w tym rozmiarze troszku pochodzila ehh jaka to kruszyna byla a teraz to juz mala panna kiedy ten czastak leci to a nie wiem

    Skomentuj


      #47
      Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

      No pamiętam jak Majka po urodzeniu leżała na naszym łózku i była taką małą kruszynką, a teraz jak się wyciągnie cała to taka duża kobita z niej jest no ale co niedługo stukną 2 latka

      Skomentuj


        #48
        Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

        mi tak lci dzien za dniem ze ehhhhhh, jak ostatnio trzymalam taka kruszynke kilku dniowa na rękach to takie małe, takie kruche az mi serce mocniej biło - człowiek sie odzwyczaił od takich 3 kg bąbelków

        Skomentuj


          #49
          Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

          Ja pamiętam jak pojechałam do koleżanki zobaczyć jej synka jak urodziła, to nie wiedziałam jak go chwycić mam, a moja Majka miała wtedy 1,5 miesiąca, to zobacz jaka nie duża różnica wieku ale w trzymaniu takiego dzieciaczka na rękach to duża przepaść dla mnie była.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X