Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

******** ✹ Październik i Listopad 2011 ✹ ********

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ******** ✹ Październik i Listopad 2011 ✹ ********

    proponuję połączyć wątek listopadowy z październikowym - wtedy będzie nas mam nadzieję więcej

    Więc o mnie:

    Mam na imię Aga, lat 28, mama dwójki dzieci, 3 i prawie pół letniej Wiktorii urodzonej 14/04/2008 oraz prawie 2-letniego Wojtka urodzonego 15/10/2009 co prawda z Wojtkiem miałam termin na początek listopada, ale tak się złożyło, że mały wyszedł kilka tygodni wcześniej.

    Teraz jestem w 3-ciej ciąży i będzie znów chłopczyk co do imienia to albo Michaś albo Franio, szczerze mówiąc mnie bardziej podoba się Franek.

    Buziaki, czekam na Was Aga
    Wiktoria - 14 kwietnia 2008 waga 2935 wzrost 51 cm


    Wojtek - 15 października 2009 waga 3150 wzrost 54 cm


    Jaś - 08 listopada 2011
  •    
       

    #2
    Odp: ******************************** ✹ Październik i Listopad 2011 ✹ ********************************

    Witaj,
    widzę że mało jest mam, które oczekują dzidziusia w październiku i w listopadzie, no ale ja się dołączam Jestem mamą prawie dwuletniej Izuni urodzonej w listopadzie, a teraz oczekujemy na narodziny drugiej córeczki również listopadowej prawdopodobnie będzie Oleńka

    Ja trochę drżę na myśl że będę musiała zajmować się dwójką tak zbliżonych wiekowo dzieci, tym bardziej że starsza jest bardzo absorbująca... ale wiedząc że są inne mamy takie jak Pani, trochę podnoszę się na duchu

    Skomentuj


      #3
      Odp: **************** ✹ Październik i Listopad 2011 ✹ ****************

      to ja sie moge dopisac......wsumie jam z Grudniowek ale coz.....malo tu nas na forum...
      -

      Sara-24tc-01.12.2010-[*]==to juz ROK

      Skomentuj


        #4
        Odp: **************** ✹ Październik i Listopad 2011 ✹ ****************

        Jakoś mało nas, wątek się juz prawie kończy, bo większosć mam juz pewnie urodziłą, a tu tylko kilka wpisów. :-(

        Skomentuj


          #5
          Odp: **************** ✹ Październik i Listopad 2011 ✹ ****************

          Witajcie, ja listopadówka '09 i lipcówka '11, ale mam wiadomość od założycielki wątka agus1983

          Dzisiaj o godzinie 11:15 na świat przyszedł upragniony maluszek - Kubuś. Dostał 10/10 pkt. APGAR, ważył 4670g. i mierzył 62 cm. Sporego chłopa nosiłam :P Buziaki. A.


          Gratulujemy
          Maciek - 06.11.2009

          Antek - 03.07.2011

          Skomentuj


            #6
            Odp: **************** ✹ Październik i Listopad 2011 ✹ ****************

            Agus-Wielkie GartkI!!!!

            Ja nadal czekam na Coreczke!!
            -

            Sara-24tc-01.12.2010-[*]==to juz ROK

            Skomentuj


              #7
              Odp: **************** ✹ Październik i Listopad 2011 ✹ ****************

              Dziewczyny zapraszam do http://www.mamacafe.pl/forum/forumdisplay.php?f=461 poniewaz ten temat jest dla mam, ktore czekaly na dziecko.

              wątek zamykam


              ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




              IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



              ---------------------------------------------------

              Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

              Skomentuj

                     
              Working...
              X