Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieciaczki majowe 2012 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dzieciaczki majowe 2012 :)

    Witam Czy są jakieś mamusie, które mają termin na maj lub inne wiosenne miesiące przyszłego roku Zapraszam serdecznie do odwiedzania wątku i pisania o naszych wszystkich ciążowych dolegliwościach, radościach i wątpliwościach Czekam na was.




  •    
       

    #2
    Odp: Dzieciaczki majowe 2012

    Witaj katarzynar ja dowiedziałam się dziś, że jestem w 5 tyg. ciąży nasze dzidzi ma się urodzić 21 maja
    Last edited by margarett; 19-09-2011, 16:33.
    Agata - 14.07.2008r.




    Skomentuj


      #3
      Odp: Dzieciaczki majowe 2012

      Hej dziewczyny. Jestem tu nowa. Właśnie się dowiedziałam, że za 9 miesięcy przywitam swojego drugiego bobaska . Mam termin również na 21 maja. Trzymam za nas kciuki. Pozdrawiam.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dzieciaczki majowe 2012

        Witaj babymasia opowiedz coś o sobie. ile masz lat, gdzie mieszkasz, czy to twoja pierwsza ciąża, jak znosisz itp. :P i może dodaj suwaczek (jak klikniesz na mój przenosisz się na stronę na której można taki suwaczek zrobić) a umieszczając:Szybkie menu na pasku z wylogowaniem, edytuj podpis i wklejasz kod BB Code, który wyświetla się kiedy zrobisz gotowy suwaczek.

        buziaki, G :*
        Last edited by margarett; 08-11-2011, 16:38.
        Agata - 14.07.2008r.




        Skomentuj


          #5
          Odp: Dzieciaczki majowe 2012

          Ja mam termin na luty ale będę do Ciebie zaglądać. Z ciążowych dolegliwości już mi ustąpiły zmęczenie i senność, niestety nadal niezbyt dobrze reaguję na zapachy no i ... mam wilczy apetyt

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dzieciaczki majowe 2012

            Witajcie dziewczyny Cieszę się, że znalazły się mamusie majowe, razem zawsze raźniej Zapraszamy do naszego grona także mamusie z innych misięcy roku 2012

            Napiszę coś o sobie: Mam na imię Kasia, mam 28 lat, mam córeczkę Julię, która ma prawie 2,5 roku. Od czasu pierwszej ciąży siedzę na forum mama cafe w wąteczku "Kwiecień i kawałek marca 2009". To działa jak uzależnienie! Dlatego też założyłam kolejny wąteczek. Na tamtym wątku znamy się wszystkie jak łyse konie - napiszcie coś więcej o sobie.

            Pozdrówka mamusie




            Skomentuj


              #7
              Odp: Dzieciaczki majowe 2012

              Witaj Wiolu Zapraszamy

              Właśnie.... wrażliwość na zapachy i jeszcze odrzucenie od kawy!!!! W pierwszej ciąży też tak miałam. Moja ukochana kawusia zrobiła się niedobra




              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Dzieciaczki majowe 2012

                Cześć dziewczyny
                Mam na imię Kaśka, mam 27 lat i mam córeczkę Olę - 4 latka. A dzisiaj wkroczyłam w 7 tydzień ciąży, którą znoszę średnio bo poza ciągłym zmęczeniem praktycznie cały dzień mam mdłości;/ Mam nadzieję, że miną szybko A termin mam na 11-12 maja, żeby było śmieszniej moja Ola urodziła się 10 maja


                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Dzieciaczki majowe 2012

                  lista mam majowych 2012


                  dodo: tp. 30.04.2012
                  katarzynar: tp. 01.05.2012
                  elka85: tp. 03.05.2012
                  szatynkaX83X: tp. 11-12.05.2012
                  babymasia: tp. 21.05.2012
                  margarett: tp. 21.05.2012
                  Last edited by margarett; 08-11-2011, 16:38.
                  Agata - 14.07.2008r.




                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Dzieciaczki majowe 2012

                    Hej
                    Margarett katarzynar termin porodu 1 maj

                    Witaj Szatynka u mnie zmęczenie też na topie, wejście po schodach to wysiłek ponad moje miary czasami... Oby szybko przeszło.
                    Dzisiaj byłam u pani gin. Wszystko ok, mam się zgłosić za 3 tygodnie. Kupiłam witaminy Prenatal i pierwsza wielka kapsuła połknięta. A wy jakie macie witaminki?




                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Dzieciaczki majowe 2012

                      Miło mi do Was dołączyć ;D
                      Kurcze a myślałam, że coś z moją kondycją nie tak jest bo wyjście do sklepu osiedlowego odczuwam jak wyprawę górską ;P i siłą rzeczy 2 godziny potem zdycham bo nogi mnie bolą i spać mi się chce. Ale dam radę
                      Co do witaminek to ja łykam Feminatal1


                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Dzieciaczki majowe 2012

                        Witaj kochana
                        Ja mam witaminy FEMIBION Natal 2 ( są od 13 tygodnia ciąży)
                        bierze sie 2 tabletki dziennie - 1 to witaminy a druga to kwas DHA - i ta mi nie smakuje bo śmierdzi rybami ale jak trzeba to jem
                        Super, że wszystko w porządku z maleństwem

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Dzieciaczki majowe 2012

                          Coś mi się pochrzaniło;P Bo ja łykam Femibion Natal 1 anie Feminatal. Coś rozkojarzona jestem chyba


                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Dzieciaczki majowe 2012

                            Witam nie moge znaleźć niestety na forum klwietniowych mam dlatego dołącze do was majowe mamusie mam 20 lat , czyli mloda mamuska termin porodu na 30.04 ) dzis dostałam pierwsze zdj. mojego malenstwa ) jestem w 10 tyg ciazy , dopiero dzis mi przepisano witaminy i sa to FALVIT MAMA ,


                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Dzieciaczki majowe 2012

                              Witaj Dodo gratulacje młoda mamuśko! Ale druga ciąża jest równie fajna jak pierwsza! Zwłaszcza jak pierwszy bąbelek głaska, całuje brzuszek i "rozmawia" z dzidzią




                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X