Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieciaczki majowe 2012 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Dzieciaczki majowe 2012

    No u mnie też jest już okey dlatego ciesze się tym czasem świątecznym jak tylko moge Mam zamiar cos upiec i kilka rybnych potraw przyrzadzic choc to wszystko zalezy od mojego samopoczucia - szybko sie niestety męcze i plecy mnie bolą - więc będą to prace z przerwami. U mnie wigilia u teściów bo blisko ale moja rodzinka w pierwsze swięto do mnie przyjedzie z Poznania i zostanie az do 28 grudnia Strasznie się ciesze ze mnie tak wspieraja A i katarzynar czekamy na nowiny w sprawie płci dzidziolka




    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Dzieciaczki majowe 2012

      Witam po świętach i ostatniego dnia roku!

      Urszulka odpoczywaj ile sie tylko da! W końcu po porodzie koniec laby

      Moje maleństwo drugi raz mnie wystawiło i nie pokazało płci, także może końcem stycznia sie dowiem.

      Wszystkiego najlepszego w NOwym Roku i oby z naszymi dzieciaczkami wszystko ułożyło się super!




      Skomentuj


        #33
        Odp: Dzieciaczki majowe 2012

        Witam również Dawno tutaj nie zaglądałam... A moje maleństwo na usg połówkowym pokazało że jest dziewczynką Jestem prze-szczęśliwa Nasza Zosia jest w pełni zdrowa, waży 379gr i rozwija się świetnie. Jedynie co mnie niepokoi to to że jeszcze nie czuje jej ruchów ale lekarka powiedziała ze na to nie ma reguły i ze prędzej czy póżniej bede ją czuła więc cierpliwie czekam Ale juz tak bym chciala by byla razem z nami na swiecie...a tu jeszcze tyle czasu. Kupiłam ostatnio mebelki do jej pokoiku no i dziadek Zosi zamowil wózek Takze pierwsze zakupy poczynione! Pozdrawiam w Nowym Roku wszystkie majówki!




        Skomentuj


          #34
          Odp: Dzieciaczki majowe 2012

          urszulka81 bardzo gratuluję córeczki A z ruchami to tak już bywa, że raz czuje się wcześniej a raz później. Z moją Olą czułam po 22 tygodniu dopiero, a z obecnym smykiem już od 18 tygodnia. W chwili obecnej mam jedną wielką imprezę w brzuchu zwłaszcza w nocy No i również życzę wszystkim wszystkiego dobrego w Nowym Roku


          Skomentuj


            #35
            Odp: Dzieciaczki majowe 2012

            Witam Jak tam czas leci ;D Ja w ostatnia niedziele poczułam w koncu moja Zosieńkę to było cudne uczucie Teraz zapisalam sie do szkoły rodzenia ale zaczne do niej chodzic dopiero w 26 tc. A Wy macie jakies doswiadczenia ze szkołą rodzenia??? Pozdrawiam




            Skomentuj

                   
            Working...
            X