Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Antykoncepcja po porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Antykoncepcja po porodzie

    CO P9OLECACIE LUB STOSUJECIE??

    mnie ciekawi wasza opinia na temat tabletki CERAZETTE
    oraz ZASTRZYKU ANTYKONCEPCYJNEGO - DEPO-PROVERA
    ktoś brał jak sie czół
  •    
       

    #2
    Odp: Antykoncepcja po porodzie

    Ja zaraz na pierwszej wizycie po porodzie kazałam zapisać cerezette i karmiłam- razem z Olcią czułyśmy się świetnie.Jest to tabletka dla kobiet karmiących bo jak zaniechasz karmienia niestety musisz zastosować coś mocniejszego. Ja stosuje mikroginon 21 jest tani i jest niezawodny


    Skomentuj


      #3
      Odp: Antykoncepcja po porodzie

      Ja brałam Azalię przez 4 miesiące (podobna do cerezette ale podobno noewj generacji = mniej skutków ubocznych i tańsza) ale podzięowałam byłam strasznie nerwowa wybuchowa wszystko mnie drażniło (taj jak na początku coiąży) bo ona wprowadza taki stan w organiźmnie jak wczesna ciąża (słowa mojego gina) a poza tym zero ochoty na seks więc po co mi taka anty skoro i tak nic mi się nie chciało

      ogólnie na razie sobie dałam spokój z tabletkami poczekam jak małą odstawię od cycka


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #4
        Odp: Antykoncepcja po porodzie

        Ja biorę Azalię i bardzo sobie chwalę Ochota na seks jest i czasami powiedziałabym że większa niż normalnie;p, nie zauważyłam jakiś skutków ubocznych, nno chyba że brak okresu Przez pierwszy miesiąc miałam lekkie krwawienie jak początek miesiączki ale zaraz ustało. Czuć się czuję normalnie.
        widocznie co organizm to inaczej reaguje



        Skomentuj


          #5
          Odp: Antykoncepcja po porodzie

          Ulcia to Ci zazdroszczę bo ja to byłąm kłębkiem nerwów
          mój mąż aż stwierdził że lepiej 0 seksu niż żebym ciągle sięna niego darła

          no a okresu dalej nie mam i pewnie jeszcze tak do stycznia nie będę miała


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            #6
            Odp: Antykoncepcja po porodzie

            Ja okres dostałam 2 miesiące po porodzie. Potem na początku brania tabsów miałam delikatne krwawienia a od czerwca spokój
            Wiesz, w życiu nie brałam tabletek antykoncepcyjnych to może mój organizm inaczej reaguje. to jego "pierwszy raz"



            Skomentuj


              #7
              Odp: Antykoncepcja po porodzie

              Ja też nigdy nie brałam
              Ale mój organizm w ogóel ma hormonalne wibracje hehe cykle mega nieregularne raz mam owulację potem 3 miechy nie mam istne cyrki hehe


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Antykoncepcja po porodzie

                A to nie, ja mam bardzo regularne cykle. prawie że do godziny;p



                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Antykoncepcja po porodzie

                  o i tu też Ci zazdroszczę bo ja nidy nie wiem co mnie czeka
                  jak zachodziłąm z Olgą w ciążę to byłam po 40 dniu cyklu już i w trakcie 3 antybiotyku więc jak robiłąm test to mało zawału nie dostałąm


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Antykoncepcja po porodzie

                    ja po cerazette ciągle plamiłam/krwawiłam wiec kazał mi odstawić
                    rozważam teraz ten zastrzyk antykoncepcyjny Depo-Provera ale sie boje bo jest dość silny
                    bo jestem 10tyg po po porodzie i co troche krwawię i mam juz dość bo połóg mi sie przeciąga, a ten zastrzyk powoduje blokadę jajników i śluzówki macicy - brak okresu. A ja mam PCO wiec by to było dobre aby mi sie znów pęcherzyki sie gromadziły na jajnikach

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Antykoncepcja po porodzie

                      Ja od 18-tego roku życia brałam anty(a mam teraz 31 lat) oczywiście z przerwami na ciaże,teraz rozważam obcje założenia spirali,tabletki odstawiłam 2 tygodnie temu(brałam mikroginon).Jednak niewiem czy mój organizm sie do spirali nadaje,czytałam że po powikłaniach poporodowych nie zaleca sie zakładania jej (miałam obnizone narządy rodne,jestem po operacji).Gin mi poradzi co robić,jak się zabezpieczać.(chciałabym nie wracać juz do anty)
                      Co do zastrzyków to sie nie wypowiadam bo nie jestem w temacie
                      Pozdrawiam.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Antykoncepcja po porodzie

                        Hej. Kliknij na stronę: http://www.fotoslupca.pl/kf_dzieci11...%20dzieci.html i zagłosuj na Wiktorię w konkursie dla maluchów:-)

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Antykoncepcja po porodzie

                          Moje drogie
                          ja po porodzie jakoś powoli nabierałam ochoty na seks, chyba to normalne...
                          zaczęliśmy normalnie z prezerwatywą, tabletek już nie chcę chyba... obrzydły mi trochę przed ciążą, poza tym czytam dużo w internecie na te tematy (polecam ten portal: http://portal.abczdrowie.pl/antykoncepcja-po-porodzie) oraz sięgam porady mojego ginekologa, zobaczymy, może wrócę do tabletek?
                          pozdrawiam młode mamy

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Antykoncepcja po porodzie

                            Dziewczyny powiem tak- co do zastrzyku proponuje się grubo zastanowić na początek wypróbujcie tabletki i sprawdzcie reakcje organizmu na hormony zblizone składem do zastrzyku.Warto poczytać w necie o składzie.Problem polega na tym iż,tabletki mozna zawsze zaniechać a zastrzek działa 3 miesiące i nie ma wyproś a wiem ze stęzenie hormonow jest spore i przez pierwsze 3 dni boli łeb jak cholera,mdli i u moich znajomych wystapiło plamienie.
                            ale pigułka jest tez fajna i proponuje te refundowane-dobre i tanie ja na wizycie pisze 2 recepty po trzy blaszki bo moje (mikroginon)tak jest pakowany .pani doktor pisze mi recepty z datą za 3 miesiące.Jak się konczą idę na cytologie i tak działam i jestem pewna ze zadnych dzieci nie będzie i jestem zdrowa.A asekurella to mit....


                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Antykoncepcja po porodzie

                              Witam!
                              Ja używam Cerazzete. Ochota na seks jest, ale po pierwszym opakowaniu po 7 tabletce dostałam normalnie okres, więc się trochę przeraziłam. Okazało się ,że jest to ponoć normalne, biorę teraz drugie opakowanie i jak narazie okresu nie dostałam. Zastanawiam się tylko czy naprawdę tak to działa,że jak spóźnię się z wzięciem tabletki o godzinę to nie będzie skutkować.
                              Pozdrawiam




                              url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X