Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dolegliwości ciążowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dolegliwości ciążowe

    Miałam ich kilka ale dzisiaj męczy mnie ból nóg. Wczoraj byłam na zakupach, dużo chodziłam i byłam zmęczona ale dzisiaj moje nogi odmawiają posłuszeństwa. Są jak z kamienia! szczególnie prawa. Muszę zająć się córką a nie mam pojęcia jak sobie z tym bólem poradzić. Okład zimny czy ciepły? A może jakiś masaż? Macie jakieś wypróbowane sposoby?
    Agnieszka[/COLOR]
  •    
       

    #2
    Odp: Dolegliwości ciążowe

    jestem w 34tc. na zmęczone nogi pomoże Ci taka pianka Venospray- rewelacyjna, możesz ją nakładać nawet przez rajstopy, ręce się po niej nie kleją i jest w wygodnym opakowaniu- jak dezodorant. chłodzi i dosłownie czujesz jak ciężar spada z nóg. możesz też moczyć nogi w chłodniejszej wodzie z jakąś solą np.leśną. odpoczywając z nogami do góry i ruszaj stopami.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dolegliwości ciążowe

      Na zmęczone nogi mam dla Ciebie kilka rad:
      1. kończ prysznic zimną wodą, polewając obficie nią nogi
      2. odpoczywaj w pozycji z uniesionymi nogami
      3. noś na zmianę wysoki obcas, średni i obuwie płaskie
      Kalendarz ciąży

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dolegliwości ciążowe

        Na zmęczone nogi polecam moczenie w wodzie z solą ziołową a po kąpieli nogi do góry! mnie z kolei męczy zgaga... Co radzicie? Leki czy sposoby naturalne? A jeśli leki to czy słyszałyście o Refluxinie? Któraś to stosuje? Dostałam to własnie od ginekologa.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dolegliwości ciążowe

          Dzięki za rady. Dopiero co pisałam w innym wątku, że na zgagę polecam len w tabletkach albo olej lniany. Mi pomagały 2 lub3 tabletki na silną zgagę, szybko działa.
          Agnieszka[/COLOR]

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dolegliwości ciążowe

            Mi dokucza zgaga i ból pleców choć brzuszek jeszcze za duży nie jest

            Skomentuj


              #7
              Odp: Dolegliwości ciążowe

              wiele jest dolegliwości w ciąży, ból nóg to jeden z najczęstszych, polecam kładzenie nóg do góry by krew spływała no i ćwiczenia mi pomagały

              Skomentuj

                     
              Working...
              X