Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mama i ja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mama i ja

    Przeglądając Państwa wpisy na forach zaciekawił mnie wpis dotyczący firm X-lander,Mutsy,Emmaljunga,Teutonia itd. Jestem pracownikiem sklepu Mama i Ja i zawodowo zajmuję się indywidualnym doborem wózków stosownie do oczekiwań i potrzeb klientów. Czytając Państwa wpisy mam zastrzeżenia do ogólnych tez. Podstawowym błędem jest przyjmowanie opinii negatywnych innych internautów bez zwrócenia uwagi na nasze oczekiwania, na nasz indywidualny, specyficzny sposób użytkowania wybranego modelu wózka.
    Zwracam uwagę, że innego wózka będą potrzebowały osoby które mieszkają na wyższych kondygnacjach budynku z wysokimi, stromymi schodami, a innego modelu potrzebować będą osoby mieszkające w parterowych budynkach mieszkalnych z garażem i ogrodem. W pierwszym przypadku przyszła mama codziennie będzie zderzać się z problemem wagi wózka zmuszona do znoszenia lub wnoszenia ciężkiego wózka po wąskich i stromych schodach, a mama z domem i ogrodem może problemu wagi wózka w ogóle nie zauważyć. Użytkując wózek natraficie Państwo, na wiele różnych zaskakujących problemów w zależności od tego gdzie mieszkacie i jaki tryb życia prowadzicie. Na dobór wózka może wpłynąć nawet pora roku w której przychodzi na świat Państwa pociecha. Rozpatrując tylko zakup pod kontem podróży samochodem w zależności jakim autem dysponujemy możemy wybrać i dobrać różne modele wózków (wielkość, sposób składania, demontaż kół, itp). Jak Państwo widzicie jest wiele aspektów wpływających na indywidualny dobór wózka. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony http://www.mamaija.pl gdzie znajdziecie Państwo ogólne wskazówki którymi należy się kierować (na które należy zwrócić uwagę przy zakupie wózka). W celu indywidualnego doboru zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych w Gdyni, Gdańsku i Łodzi lub pytania kierować na adres sklep@mamaija.pl. Chętnie pomożemy.

    #2
    Odp: Mama i ja

    ja mam wózek x lander, mieszkam na piętrze i bardzo łatwo mi się go nosi, także w sumie polecam. teraz te wszystkie nowoczesne wózki są lekkie.

    Skomentuj

           
    Working...
    X