Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

moja pierwsza ciąża :) witam :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    moja pierwsza ciąża :) witam :)

    Witam wszystkie mamy , właśnie niedawno dołączyłam do grona pszyszłych mam i jestem z tego powodu szcześliwa Jestem w 15 tygodniu ciąży i chce sie dzielić tą wiadomością z całym światem
  •    
       

    #2
    Odp: moja pierwsza ciąża witam

    Gratulacje!!!wiem jakie to piekne uczucie i naprawde jest sie czym chwalic... rok temu ja doswidczyłam tego uczucia a dzis moje dziewczyny maja juz pół roczku... Dbaj o siebie bo to wazne. pozdrawiam
    <a<a

    Skomentuj


      #3
      Odp: moja pierwsza ciąża witam

      Witam również jestem w pierwszej ciąży na którą czekaliśmy 1.5 roku ale jestem juz (albo dopiero) w 11 tygodniu mam pytanie bo moze któras z Was wie lepiej niz moj lekarz czy brać jakies witaminy typu prenatal.. poniewaz moj lekarz mi odradza a jak chce dac dziecku witaminy to tylko te naturalne np kupic sobie kg jabłek i twierdzi ze jedyne tabletki ktore mam teraz brac to folik. Nie wiem co otym myslec bo z tego co wiem wiekszość kobiet w ciązy bierze jakies inne witaminy w postaci tabletek, prosze o pomoc i pozdrawiam

      Skomentuj


        #4
        Odp: moja pierwsza ciąża witam

        Trzymaj się tego co mówi Ci lekarz.Witaminy w ciązy nie zawsze są konieczne

        Skomentuj


          #5
          Odp: moja pierwsza ciąża witam

          ja oprócz tego ze najpierw brałam folik to po skonczeniu trzeciego miesiaca brałam Feminatal N do samego konca ciazy i potem nawet po porodzie jak karmiłam,tak wiec moze Ty tez bedziesz to pózniej brac,ale teraz trzymaj sie tego co lekarz mówi.GRATULUJE!!!
          <a<a

          Skomentuj


            #6
            Odp: moja pierwsza ciąża witam

            Kwas foliowy w ciązy to podstawa, mamy wiosne dużo nowalijek,lecz nie zawsze(pędzonych),może lekarz ma i racje ze co naturalne jest niezbędne. Z mojego doświadczenia wiem ,że bez witamin się nie obejdzie.ja brałam falwit i żelazo ,moja corcia ma już 1,5 roku i jest zdrową silną dziewczynką a ja po tabletkach tez się czułam znakomicie.
            A tak między nami to jabłka mogą działać nazbyt przeczyszczająco co w ciązy na poczatku nie jest dobre bo moze wywołać przedwczesne skurcze.życze powodzenia i cudownych doznań bo to czas niezapomniany


            Skomentuj


              #7
              Odp: moja pierwsza ciąża witam

              Gratuluję przyszłym mamom i z rozrzewnieniem wspominam sama ten piękny czas, który teraz wydaje mi się być całe lata świetlne.
              Dziewczyny, dokumentujcie na wszelkie możliwe sposoby ten czas, bo po porodzie, wierzcie mi, jest tyle nowości, że się zapomina bardzo szybko.

              Co do witamin to mój lekarz mniej wiecej to samo mi powiedział: jesli dieta jest zróznicowana, nie ma potrzeby brać dodatkowych witamin. Ja nie brałam, ale zwracałam uwagę na to co jadłam. Synek urodził się silny i zdrowy.
              Łukasz 11.10.2007

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: moja pierwsza ciąża witam

                Ja też nie brałam dodatkowych witamin w ciąży. Lekarze nie kazali. Jadłam owoce a witaminy tylko jak byłam przeziębiona. Córeczka też zdrowa i dorodna - 4,5 kg Więc ja też jestem za naturalnymi.

                Powodzenia i dbajcie o siebie

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: moja pierwsza ciąża witam

                  cześć kochana, życze wszystkiego dobrego, tez urodziłam dopiero pierwsze dziecko, wszystko będzie dobrze, bądź spokojna, pozdrowienia.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X