Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Objawy porodu

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Objawy porodu

    Witam wszystkich, jestem w 3 trymestrze ciąży zaczynam myśleć o porodzie. Zastanawiam się jak go poznać. Jakie objawy porodu są najczęstsze - wiem tylko o odejściu wód płodowych, ale to już ostateczny objaw a jakie są inne?
  •    
       

    #2
    Odp: Objawy porodu

    odpada jeszcze czop śluzowy, poza tym robi się rozwarcie.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Objawy porodu

      około 2,3 tygodnie przed porodem możesz zauwazyc obnizenie sie brzuszka, nie kazda kobieta jednak to spostrzeze, w moim wypadku tak wlasnie bylo. Pamietam tylko ze okolo 3 tyg. przed porodem wstawalam czesto w nocy do wc
      U mnie bole zaczely sie o 7 rano. to byly takie bole jak na miesiączke, ale nie takie straszne skorcze pojawialy sie co 15, 20 min i trwaly od 25-60 sekund. Caly czas myslalam ze to skorcze przepowiadajace dopiero w szpitalu na KTG polozna powiedziala, ze cos zaczelo sie dziac

      No i nastepnego dnia rano urodzilam
      baile_pasion




      Skomentuj


        #4
        Odp: Objawy porodu

        u mnie trochę wesoło było)w nocy nie obudziło mnie nic gdy w końcu doszłam do wniosku że odeszły mi wody a nic mnie nie bolało w szpitalu byłam ok. 3 w nocy i trzymali mnie aż do 11 bo nic się nie działo ..dopiero potem zdecydowali się na cesarkę...w ogóle się nie spodziewałam!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Objawy porodu

          Ja nie zauważyłam obniżenie brzucha ale inni tak. To było jakieś 3 tyg przed porodem. Rano o 9 odeszły mi wody a wraz z nimi czop. wcześniej wogóle nie odchodził. Godzinę później pojawiły się lekkie skurcze jak przed @. W szpitalu byłam koło 12. O 18 zaczęły się parte skurcze, o 19 miałam pełne rozwarcie. O 20,20 urodziłam



          Skomentuj


            #6
            Odp: Objawy porodu

            Z tymi objawami bywa różnie. U mnie wyglądało to tak, że generalnie nie miałam żadnych konkretnych objawów oprócz bólu tak zwanego "z krzyża". W zasadzie myślałam, że po prostu bolą mnie plecy z przemęczenia no i dlatego, że ciężki już miałam brzuszek Bóle te trwały przez całe popołudnie, dopiero wieczorem ok godz. 23 zorientowałam się, że to są skurcze tzn. wtedy gdy zaczęły być regularne. Najpierw mniej więcej co 40 min. Pojechałam wtedy do szpitala ale doktor powiedział, że rozwarcie mam na 2 cm i wysłał mnie spowrotem do domu z tabletką i zastrzykiem znieczulającym. Potem, już późno w nocy kiedy bóle były bardzo uporczywe i częstsze, co 10 min. pojechałam znowu i od razu wzięli mnie na porodówkę i dopiero tam po paru godzinach odeszły mi wody i cały ten czop. Szczerze mówiąc odejścia wód nawet nie zauważyłam bo już byłam "pijana" z bólu ale położne mnie informowały na bieżąco
            Agnieszka[/COLOR]

            Skomentuj


              #7
              Odp: Objawy porodu

              U mnie typowymi objawami które pojawiły sie przed porodem były skurcze co kilka minut.Wówczas dopiero jechałam do szpitala.Dopiero na sali zaczeło sie robic rozwarcie i odeszły mi wody płodowe.




              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Objawy porodu

                Witam. Podobny temat został już poruszony na forum. Dlatego by nie dublować wątków ten zamykam i zapraszam do dalszej dyskusji tutaj: http://forum.babyonline.pl/forum/sho...ghlight=objawy

                Skomentuj

                       
                Working...
                X