Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

rodzić w wodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    rodzić w wodzie

    słyszałam, że taki poród przebiega znacznie szybciej i mniej boleśnie...
  •    
       

    #2
    Ja rodziłam w wodzie i byłam zachwycona jej działaniem. Naprawdę mniej boli. Następne dziecko tez będę chciała urodzić w immersji wodnej.
    Aby urodzić w wodzie należy mieć zezwolenie od lekarza. Przeciwwskazania to infekcja, problemy z płodem, nadciśnienie u rodzącej.
    Chciałam dodać, że ja za taki poród płaciłam.
    Nie ma się pewności czy się urodzi w wannie, bo kto pierwszy ten lepszy. Mi się udało, ale zaraz po moim porodzie już była kolejna kobieta... Gorąco poleam

    Skomentuj


      #3
      ja właśnie też się zastanawiam nad porodem w wodzie...generalnie woda mnie bardzo relaksuje, więc jeżeli cokolwiek podczas porodu może mnie choć minimalnie zrelaksować, to właśnie woda...Dziecko rodzone w wodzie mniej dotkliwie odczuwa zmianę środowiska. Przechodzi przecież z wody do wody.
      W szpitalu, w którym chcę rodzić poród rodzinny+woda- 200 zł


      Skomentuj


        #4


        Ja tez chcialam rodzic w wodzie, ale sie nie udalo. Pamietaj tez o tym, ze nie wszystkie szpitale sa przystosowane do takich porodow. No i musi nie byc ZADNYCH przeciwwskazan - no bakterii.

        Skomentuj


          #5
          Dziewczyny napiszcie proszę coś więcej o tym porodzie bo jestem w ciąży i myślę co wybrać naturalnie, cięcie bo boje się bólu, może ta woda o której nic nie wiem...
          pozdrawiam

          Skomentuj


            #6
            Witam

            Koleżanka Rodziła W Wodzie I Bardzo Poleca

            Skomentuj


              #7
              Mojs kuzynka dwa tygodnie temu rodziła w wodzie.miała wczesniej jakies tam lekcje itd a przy porodzie... Zaczęła rodzić po 15 min musiała opuscic wode bo wyleciały jej zielone wody płodowe synuś naszczescie jest zdrowy.
              Bartuś 26.06.08
              Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Kochane i ile trzeba zapłacić za taki poród?

                Skomentuj


                  #9
                  Musze zaczac ze rodzilam w anglii a tu wszystko jest dozwolone i bezplatne.
                  Nie wiem czemu ale nie chcialm rodzic w wannie, ale ja tylko przyjechalam na odzial polozna powiedziala ze nalewaja mi wode do basenu bo skurcze jeszcze potrwaja a to pomoze mi sie zrelaksowac. i rzeczywiscie bylo o niebo lepiej jak nachodzil mnie silniejszy skurcz to wychodzilam z wanny bo nie moglam usiedziec. co prawda nie urodzilam w wannie bo musielli zrobic mi cesarke ale szczerze polecam porod w wannie

                  Skomentuj


                    #10
                    z wypowiedzi i z artykułów jakie przeczytałam na ten temat wynika jednoznacznie, że jest to najlepszy sposób rodzenia

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Tak tak czytałam o porodzie w wodzie fajna sprawa

                      Skomentuj


                        #12
                        hej ja czytałam dosyć dużo o porodzie w wodzie i pytałam lekarz owszem mniej boli mniejszy stres dla dzidzi ale właśnie to ale odradza sie to kobietą w pieszej ciąży dlatego ze przy komplikacjach jest pewien problem kobiety po cesarskim cieciu tez nie otrzymają zgody na poród w wodzie w ciąży mnogiej rowniez wykluczaj go również nieprawidłowe położenie dziecka krwawienie odpływanie wod płodowych itd.... bynajmniej dużo tego jest i ja zrezygnowała

                        Skomentuj


                          #13
                          ja myślałam o porodzie w wodzie, ale pod koniec ciąży powiedziano mi, że nie mogę tak rodzić, bo dziecko jest duże i może okazać się, że będzie cesarskie cięcie...

                          Skomentuj


                            #14
                            To podobno super sprawa,mniej boli

                            Skomentuj


                              #15
                              porod w wodzie to koszt ok 200 zl

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X