Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zapach ciężarnej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zapach ciężarnej

    moja koleżanka mówi, że ciężarne specyficznie pachną. Czy rzeczywiście tak jest?
    jeśli tak to dlaczego zmienia się zapach?
  •    
       

    #2
    Odp: Zapach ciężarnej

    no pachnie oliwką, zazwyczaj bambino;p dlaczego? bo smaruje brzucho;p


    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



    ---------------------------------------------------

    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zapach ciężarnej

      tylko, że ten zapach jest określamy jako nieprzyjemny i nie oliwki - ja uwielbiam zapach oliwki szczególnie u małych dzieci

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zapach ciężarnej

        ja tez ale moje mialy uczulenie
        ja bylam dwa razy w ciazy i nikt nigdy mi nie powiedzial, ze brzydko pachne...
        w ciazy wzmozona jest praca hormonow, kobiety czasem bardziej sie poca, moze o to chodzi?
        ja nigdy nic innego nie czulam u ciezarnych procz wlasnie potu, ale sporadycznie
        moj m tez nigdy nie narzekal na moj zapach;p


        ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




        IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



        ---------------------------------------------------

        Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zapach ciężarnej

          Pierwsze słyszę...
          Ale u siebie zauważyłam, że przez napady gorąca rzeczywiście czasem w ciągu dnia biorę prysznic, żeby się odświeżyć,

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zapach ciężarnej

            widzisz szyszka, ta Twoju kumpela cos ma z węchem


            ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




            IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



            ---------------------------------------------------

            Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zapach ciężarnej

              moj m mowi ze pachne dzidziusiem.. to tyle, raczej nie sadze aby moj zapach sie zmienil..

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Zapach ciężarnej

                Ja w pierwszej ciąży nie zauważyłam różnicy. Ale w drugiej czułam jakiś dziwny niezbyt przyjemny zapach, który jakby wydobywał się gdzieś z pępka. Ale nikt go poza mną nie wyczuwał. Nawet lekarzowi o tym mówiłam kiedyś jak miałam USG, bo aż się wstydziłam. A on odpowiedział, że nic nie czuje i raczej nie jest to możliwe. Że to moje powonienie pląta mi figla.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Zapach ciężarnej

                  a ja wam powiem ze jest to mozliwe , ba nawet na pewno ciezarna ma inny zapach. z tym ze czlowiek w dobie cywilizacyjnego smrodu i uzywanych zapachow(chociazby mydła) nie jest w stanie go wyczuc tylko czuja to np zwierzeta,
                  to tak samo jak przy owulacji produkowane sa feromony(ktore czesta sa dodawane do najdrozszych perfum) sa to tak nikle ilosci zapachu ze my nie wyczujemy, choc ciezarnej sie zmysly wyostrzaja wiec moze wtedy czuc inny zapach, ale czy to jest smrud to nie wiem.
                  ale jedna na 1000 osob moze ma pod tym katem wyczulony węch i zmysly.

                  mnie naprzyklad denerwuje zapach mojego mlecznego biustu, i nie chodzi tu o mleko z sudkow tylko o pot z calych piersi nie lubie i koniec.
                  Last edited by pieczulka; 08-03-2011, 21:41.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Zapach ciężarnej

                    To,ze pies wyczuwa zapach moze byc prawda,moj syn z zona chcieli sie pochwalic,ze synowa jest w ciazy i przyszli do mnie,a ja juz wiedzialam bo moja suczka zaczela obwachiwac synowa,czego nigdy wczesniej nierobila.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Zapach ciężarnej

                      Napisane przez pieczulka Pokaż wiadomość
                      a ja wam powiem ze jest to mozliwe , ba nawet na pewno ciezarna ma inny zapach. z tym ze czlowiek w dobie cywilizacyjnego smrodu i uzywanych zapachow(chociazby mydła) nie jest w stanie go wyczuc tylko czuja to np zwierzeta,
                      to tak samo jak przy owulacji produkowane sa feromony(ktore czesta sa dodawane do najdrozszych perfum) sa to tak nikle ilosci zapachu ze my nie wyczujemy, choc ciezarnej sie zmysly wyostrzaja wiec moze wtedy czuc inny zapach, ale czy to jest smrud to nie wiem.
                      ale jedna na 1000 osob moze ma pod tym katem wyczulony węch i zmysly.

                      mnie naprzyklad denerwoje zapach mojego mlecznego biustu, i nie chodzi tu o mleko z sudkow tylko o pot z calych piersi nie lubie i koniec.

                      Też nie lubię u siebie tego zapachu a przede mną jeszcze długa droga karmienia Ale to nie problem bo prysznic kilka razy w dzień i już jest ok
                      Adaś ur.09.2008.
                      Michałek
                      [Iur.02.2011 o [/I]

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Zapach ciężarnej

                        oj z tym prysznicem to nie zawsze tak hop siup... niestety...
                        potem i dziecko cie nie odstepuje, i jak upaly przyjda... wrrrr. ale nie stresuj sie czym starsze dziecko rzadziej je wiec i mniej mleczny biust jest

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Zapach ciężarnej

                          Przy pierwszym dałam rade teraz też dam malucha zabierałam ze sobą do łazienki.Teraz jeszcze drugiego nie muszę bo często śpi a póżniej będę kombinować
                          Adaś ur.09.2008.
                          Michałek
                          [Iur.02.2011 o [/I]

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Zapach ciężarnej

                            ja nie czułam innego zapachu ani od siebie ani od koleżanek. może niektóe nie używają perfum, temu się bardziej pocą ;p, no nie wiem, u mnie było normalnie.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X